Drony 

  DJI DRONY

Podkategorie

Mavic AIR 2

 


Mavic Air 2 byl vyroben proto, aby byl všude tam, kde na vás čeká dobrodružství. Malý, skládací dron je vybavený 4K kamerou umístěnou na 3-osém stabilizátoru, vestavěnou pamětí 8Gb, systémem přenosu signálu OcuSync 2.0, systémem APAS 3.0, režimy QuickShots a letovou dobou 34 minut s možností ovládání pomocí vysílače. Hmotnost modelu je 570g.


48 MPx foto, 4k/60 FPS video


10km 1080p živý přenos videa (FCC)


Letová doba až 34 minut


FocusTrack


HDR Foto | Video | Panorama


8K Hyperlapse
EPICKÉ ZÁBĚRY SNADNO A RYCHLE


Zvládněte kreativní letecké snímky díky plynulému videu 4K / 60fps. Plochý barevný profil D-Cinelike si uchovává více informací pro následné zpracování. Videokodek HEVC (H.265) zaznamenává více obrazových informací, využívá méně úložného prostoru a zachovává dynamický rozsah a podrobnosti svých záběrů a zajišťuje obsah další úrovně.HDR Video


již ve výchozím nastavení

Tajemství neuvěřitelného videa HDR je vysoce výkonný obrazový snímač Quad Bayer. Jeden snímek odděluje úrovně expozice v různých oblastech a přesně zachycuje světelné a tmavé detaily. Obrázky jsou vrstveny, aby vytvořily barevný, vyvážený a poutavý obraz s vyšším dynamickým rozsahem.

48 MPx snímky


Vše je o detailech


S 1/2 palcovým senorem CMOS pořizuje Mavic Air 2 působivé 48MP fotografie. Připravte se na posun vašich leteckých záběrů na další úroveň.


CHYTRÉ FOTOGRAFIE


Mavic Air 2 obsahuje funkci SmartPhoto, která integruje rozpoznávání scény, HyperLight a HDR do jednoho režimu pro dosažení optimálních výsledků. Rozpoznání scény optimalizuje různé parametry kamery pro různé scény a podporuje inteligentní rozpoznávání pěti kategorií: západ slunce, nebe, tráva, sníh a stromy.
OCUSYNC 2.0


Létejte bez hranic. Přenosový systém OcuSync 2.0 má přenosovou vzdálenost videa až 10 km (FCC) a může také poskytovat živý přenos s rozlišením 1080p FHD přímo z kamery dronu. Užijte si větší svobodu při prozkoumávání a plynulost a přesnost během natáčení.

2.4/5.8GHz Duální Frekvence


Spolehlivý a plynulý videopřenos


Mavic Air 2 podporuje dvoufrekvenční komunikaci 2,4 / 5,8 GHz a automaticky přepíná na nejlepší kanál s nejnižší interferencí v reálném čase. Tím se výrazně zlepšuje schopnost komunikace a přenosu v náročných podmínkách a na větší vzdálenosti, čímž se zvyšuje bezpečnost letu.FOCUSTRACK


Záběry v profesionální kvalitě jsou díky FocusTrack snadné. Tato snadno použitelná sada inteligentních režimů sledování zahrnuje Active Track 3.0, Spotlight 2.0 a Point of Interest 3.0, což vám umožní uvolnit vaši kreativitu.SPOTLIGHT 2.0


V tomto praktickém režimu můžete volně létat, zatímco fotoaparát zůstane zablokován na objektu. Jednoduše vyberte OBJEKT a podívejte se.

ACTIVETRACK 3.0


Sledování předmětů a vyhýbání se překážkám je díky nejnovější verzi technologie DJI ActiveTrack plynulejší než kdy jindy. Díky lepšímu vyhledávání cest a rychlejší a přesnější predikci ztracených objektů udržuje tato technologie váš objekt ve středu rámečku, i když se pohybují za stromem.

POINT OF INTEREST 3.0


POI 3.0 zlepšuje schopnosti POI 2.0, zejména rozpoznávání plochých povrchů. Tam, kde by POI 2.0 mohl během sledování ztratit cíl, tato vylepšená funkce tak neučiní. POI 3.0 je nyní také schopen dynamicky sledovat objekty, jako jsou lidé, auta a lodě.

Nový dálkový ovladač


Nově navržený dálkový ovladač má ergonomický design pro pohodlnější uchopení a může se pochlubit působivě dlouhou životností baterie 240 minut. Díky novému uchycení je připojení chytrých telefonů rychlé a snadné, zatímco integrované antény výrazně znapomáhají stabilnímu spojneí s dronem.PRODUKTOVÉ VIDEO

Mavic MINI

Kompaktní a přenosný
Téměř stejně lehké jako chytrý telefon
Mavic Mini, který váží méně než 250 gramů, je téměř stejně lehký jako průměrný smartphone. Díky tomu je výjimečně přenosný a řadí jej do nejnižší a nejbezpečnější hmotnostní třídy dronů.

Snadné použití
Dobře. Rychle.
Nová aplikace DJI Fly nabízí jednoduchý a intuitivní uživatelský zážitek a umožňuje vám vytvářet filmové záběry pomocí několika klepnutí. Má dokonce výuku letu, funkci, která vám pomůže začít s Mavic Mini rychle a bezpečně.

Bezpečné létání
Bez obav, lítej víc
Mavic Mini je vybaven 360 ° ochranou vrtulí, která plně chrání vrtule a zvyšuje bezpečnost letu. [5] Díky pokročilým senzorům se může Mavic Mini také přesně vznášet.

Mavic 2
Novinka od DJI - Mavic 2 PRO a Mavic 2 ZOOM

DJI Mavic 2 Zoom je nejnovější kompaktní dron s 1/2.3" CMOS čipem a objektivem s dvojnásobným optickým zoomem 24-48 mm, který umožňuje fotografovat v rozlišení 12 Mpix a nahrávat ve 4K (30fps).

DJI Mavic 2 Pro je nejnovější kompaktní dron s 1" CMOS čipem a objektivem Hasselblad 24 mm, který umožňuje fotografovat v rozlišení 20 Mpix a nahrávat ve 4K (30fps).
Vlastní sety Mavic 2

Sestavte si vlastní sestavu Mavic 2 + příslušenství za bezkonkurenční ceny!! 

Mavic Air

Mavic Air byl vyroben proto, aby byl všude tam, kde na vás čeká dobrodružství. Malý, skládací dron je vybavený 4K kamerou umístěnou na 3-osém stabilizátoru, výkonným senzorovým systémem FlightAutonomy 2.0 a letovou dobou 21 minut s možností ovládání pomocí vysílače, nebo mobilního telefonu, nebo pomocí gest. Hmotnost modelu je 430g.

Mavic Pro


MALÝ, PŘESTO VÝKONNÝ DRON, DÍKY KTERÉMU SE Z OBLOHY STÁVÁ PLÁTNO VAŠÍ KREATIVITY
Tello

Selfie dron vyrobený firmou Ryze Tech ve spolupráci s firmami DJI a Intel. Malý, 80g vážící dron je vybaven vestavěnou HD kamerou, která pořizuje videa s rozlišením 720/30p a fotky s rozlišením 5MPx, s možností FPV náhledu v HD kvalitě a přenosem na vzdálenost 100m. Dron lze programovat pomocí jednoduchého programu Scratch nebo vytvářet nový software pomocí SDK.
Inspire 1

PŘEDSTAVTE SI, ŽE DRŽÍTE BUDOUCNOST VE SVÝCH RUKOU. INSPIRE 1 JE NEJVYSPĚLEJŠÍ KOMPLETNÍ SESTAVA DJI. JE NAVRŽEN K VYSOKÉMU VÝKONU ALE PŘITOM JE LEHKÝ A FLEXIBILNÍ ABY MOHL POSKYTNOUT STABILITU, KTEROU POTŘEBUJETE PRO VYTVOŘENÍ DOKONALÝCH ZÁBĚRŮ A FOTOGRAFIÍ. VŠECHNY NEJNOVĚJŠÍ LETECKÉ TECHNOLOGIE ZAHRNUTÉ DO JEDINÉHO SYSTÉMU PŘIPRAVENÉHO K LETU, KTERÝ VÁS DOSTANE DO NEBE BĚHEM NĚKOLIKA MINUT.INSPIRE 1 JE PROFESIONÁLNÍ PLATFORMA PRO LETECKOU FOTOGRAFII A VIDEO, KTERÁ JE „PŘIPRAVENÁ K LETU ROVNOU Z KRABICE“
Inspire 2

INSPIRE 2 PŘEBÍRÁ TO NEJLEPŠÍ Z INSPIRE 1 A POSOUVÁ SE NA NOVOU ÚROVEŇ. ZCELA NOVÝ SYSTÉM PRO ZPRACOVÁNÍ OBRAZU NATÁČÍ V ROZLIŠENÍ AŽ 5.2K VE FORMÁTU CINEMADNG RAW, APPLE PRORES A DALŠÍCH. ZRYCHLENÍ Z 0 NA 80 KM/H ZA POUHÉ 4 VTEŘINY, MAXIMÁLNÍ RYCHLOST 108 KM/H A MAXIMÁLNÍ KLESÁNÍ 9 M/S – TO VŠE JSOU ZCELA NEVÍDANÉ PARAMETRY PRO LETOUN TÉTO VELIKOSTI. SYSTÉM DVOJÍCH AKUMULÁTORŮ PRODLUŽUJE DOBU LETU NA 27 MINUT (S X4S), ZATÍMCO TECHNOLOGIE PRO ZAHŘÍVÁNÍ UMOŽŇUJE LET I ZA NÍZKÝCH TEPLOT. FLIGHTAUTONOMY BYLO PŘEPRACOVÁNO A VYVINUTO POUZE PRO INSPIRE 2, DISPONUJE ZÁLOŽNÍMI SENZORY A UMOŽŇUJE VYHÝBAT SE PŘEKÁŽKÁM VE DVOU SMĚRECH. S VYŠŠÍ INTELIGENCÍ LZE VYUŽÍT NOVÉ INTELIGENTNÍ LETOVÉ REŽIMY, VČETNĚ SPOTLIGHT PRO A UMOŽŇUJE TAK KAŽDÉMU PILOTOVI VYTVÁŘET KOMPLEXNÍ A DRAMATICKÉ ZÁBĚRY. VYLEPŠENÝ SYSTÉM PRO PŘENOS OBRAZU JE NYNÍ SCHOPEN PŘENÁŠET SIGNÁL NA DVOU FREKVENCÍCH A DVOU KANÁLECH, STREAMOVAT OBRAZ Z PALUBNÍ FPV KAMERY A HLAVNÍ KAMERY ZÁROVEŇ, PRO LEPŠÍ SOUHRU MEZI PILOTEM A KAMERAMANEM.
Phantom 4


PHANTOM 4 JE KOMPLETNÍ SESTAVA DJI, NAVRŽENÁ K VYSOKÉMU VÝKONU, ALE PŘITOM JE LEHKÁ A FLEXIBILNÍ, ABY MOHLA POSKYTNOUT STABILITU, KTEROU POTŘEBUJETE PRO VYTVOŘENÍ DOKONALÝCH ZÁBĚRŮ A FOTOGRAFIÍ. VŠECHNY NEJNOVĚJŠÍ LETECKÉ TECHNOLOGIE ZAHRNUTÉ DO JEDINÉHO SYSTÉMU PŘIPRAVENÉHO K LETU, KTERÝ VÁS DOSTANE DO NEBE BĚHEM NĚKOLIKA MINUT. MODEL JE VYBAVEN CELOU ŘADOU TECHNICKÝCH NOVINEK, KTERÉ VÁM UMOŽNÍ POŘIZOVAT LETECKÉ ZÁBĚRY TÉMĚŘ BEZ JAKÉHOKOLIV OMEZENÍ.
Phantom 3


STAŇTE SE REŽISÉREM A KAMERAMANEM SVÝCH VLASTNÍCH ZÁŽITKŮ, DEJTE KAMEŘE KŘÍDLA A VSTUPTE S NÁMI DO BUDOUCNOSTI.
VEZMĚTE DO RUKY VYSÍLAČ, PŘIDEJTE PLYN A ZAČNĚTE VYTVÁŘET SVŮJ SVĚT, SVŮJ FILM...
PHANTOM 3 JE KOMPLETNÍ SESTAVA DJI, NAVRŽENÝ K VYSOKÉMU VÝKONU ALE PŘITOM JE LEHKÝ A FLEXIBILNÍ ABY MOHL POSKYTNOUT STABILITU, KTEROU POTŘEBUJETE PRO VYTVOŘENÍ DOKONALÝCH ZÁBĚRŮ A FOTOGRAFIÍ. VŠECHNY NEJNOVĚJŠÍ LETECKÉ TECHNOLOGIE ZAHRNUTÉ DO JEDINÉHO SYSTÉMU PŘIPRAVENÉHO K LETU, KTERÝ VÁS DOSTANE DO NEBE BĚHEM NĚKOLIKA MINUT.
PHANTOM 3 JE KOMPLETNÍ PLATFORMA PRO LETECKOU FOTOGRAFII A VIDEO, KTERÁ JE „PŘIPRAVENÁ K LETU ROVNOU Z KRABICE“. JE VYBAVENA PALUBNÍ KAMEROU S OBJEKTIVEM O OHNISKOVÉ DÉLCE 20 MM S TŘÍOSÝM STABILIZOVANÝM ZÁVĚSEM, POŘIZUJE OSTRÉ 12 MP SNÍMKY A STABILNÍ VIDEOZÁZNAM AŽ 1520P.
POKROČILÝ ŘÍDÍCÍ SYSTÉM ČINÍ PHANTOM 3 STABILNÍM A SNADNO OVLADATELNÝM PŘI LÉTÁNÍ POD STŘECHOU I ŠIROU OBLOHOU

Kniha Drony

Praktická příručka pro majitele dronů DJI

Koupit

Mapa DJI GO 4 / letecká

Vytvořili jsme přehlednou a srozumitelnou mapu pro drony.

Koupit

Zaškolení obsluhy

Tuto službu doporučujeme objednat k nově zakoupenému produktu.

Koupit

Akce

Aktuální nabídka produktů ve slevě, akci či výprodeji.

Koupit

Nejnovější články Všechny články

Členství