Evropská legislativa - videa

Evropská legislativa - videa

Informační animované video EASA, registrace a základní pravidla pro let

EASA -  Agentura Evropské unie pro bezpečnost letectví, tvůrce nové evropské legislativy pro drony vytvořila edukační video. Dozvíte se v něm úplně základní informace. Doporučujeme jeho shlédnutí.

Ve videu je jedna, několikrát se opakující, zavádějící informace. Poznáte která?Drony a modely - změny pravidel provozu od 31.12.2020

Video Aliance UAVA a Svazu modelářů k novým změnám v pravidlech provozu dronů od 31.12.2020. Video bylo natočeno se zástupci ÚCL a Ministerstva dopravy a podporou Letecké amatérské asociace, Aeroklubu ČR a ŘLP.UAVA webinář – drony specific 2021

Dne 25.11.2020 proběhl webinář Aliance pro bezpilotní letecký průmysl se zástupci Ministerstva dopravy a Úřadu pro civilní letectví, který odpoví na spoustu zásadních dotazů.

Víte, že i profesionálové se musí zaregistrovat od 31.12.2020 i když mají platná povolení k létání a leteckým pracím? Že bude nutnost označit všechny drony přiděleným registračním číslem provozovatele? Nebo že od 1.1.2021 už nebude možné podávat žádosti o výjimky létání v „HOP“? Nebo že se nebude už vydávat povolení k leteckým pracím a nebudou praktická přezkoušení? A co nutnost dokládat analýzu rizik SORA, co certifikace LUC? Vše a mnohem více naleznete ve webináři zde k přehrání.

Webinář od EASA zaměřený na hobby provozovatele (v angličtině)

Vysvětluje provoz v přechodném období i po něm. Můžete se přesvědčit, že se současnými drony bude možné létat i v roce 2023 a dále.
Webinář od EASA zaměřený na profesionální provozovatele (v angličtině)
Sdílet tento příspěvek

Komentáře (0)

Nyní žádné komentáře

Nový komentář

Kniha Drony

Praktická příručka pro majitele dronů DJI

Koupit

Mapa DJI GO 4 / letecká

Vytvořili jsme přehlednou a srozumitelnou mapu pro drony.

Koupit

Zaškolení obsluhy

Tuto službu doporučujeme objednat k nově zakoupenému produktu.

Koupit

Akce

Aktuální nabídka produktů ve slevě, akci či výprodeji.

Koupit

Nejnovější články Všechny články

Členství