Rallye DAKAR 2019 100% PERU

Rallye DAKAR 2019 100% PERU

DAKAR, příprava na slavné rally. Všichni se vždy hodně těšíme na urputné boje pilotů kamionů ze spřáteleného truckového týmu BUGGYRA Racing. Připravujeme se s nimi již na třetí ročník, tak víme jak to chodí. Velké věci se musí připravit jako první. Jedou lodí s poměrně velkým předstihem.

Vše musí jít do kvalitních kufrů, podmínky jsou opravdu drsné. Baterek musí být dostatek, displeje musí opravdu svítit. Závod je závod a fotografové i kameramani to nemají jednoduché. Závod s časem prožívají úplně všichni.

Ale co do těch super kufrů? Jako první se připravoval Inspire 2, letos měl za sebou už i jiná rally, tak to začalo "odpískováním". Na fotografii vidíte, že to nebylo úplně snadné. Jednalo o téměř kompletní rozborku a sborku, která trvala několik hodin.


                               


Menší stroje budeme řešit asi týden před odjezdem. Určitě pojede Phantom 4 PRO+ s "vestavěným" displejem. Nováčkem na DAKARU bude  Mavic 2, pravděpodobně vyzkoušíme obě verze PRO i ZOOM. Předpokládáme, že ti tam budou jako ryba ve vodě. Pohotovost, rychlost a dlouhý dosah budou výhodou. Jenom přidáme displeje CrystalSky s pořádnou svítivostí.

Vše si v akci dovedeme představit, ale na co se hodně těšíme je OSMO Pocket. To bude pro kameramany, ale i pro ostatní členy týmů výzva. Pohotovost a jednoduchost obsluhy, ale také jeho všudy přítomnost bude nahrávat nečekaným záběrům. Opravdu ho můžete nosit v kapse, bude prostě všude.
Díky tomu by jsme mohli vidět věci, které se z různých důvodů obvykle nenatočí. Tak už víte, čemu máte fandit, závodníkům, ale i kameramanům, aby nám všem přinesli pěkné obrázky.


Kde sledovat?:

web BUGGYRA: http://www.buggyra.com/
FB BUGGYRA Racing: https://www.facebook.com/BUGGYRA/?ref=br_rs
FB DJI TELINK: https://www.facebook.com/DjiStorePrague/


Sdílet tento příspěvek

Komentáře (0)

Nyní žádné komentáře

Nový komentář

Nejnovější články Všechny články

Naši partneři