Dronfest 2019 z pohledu DJI Telink

Dronfest 2019 z pohledu DJI Telink

DRONFEST 2019 jsme si užili, pevně doufáme, že i vy. Jak probíhal z našeho pohledu? Letošní čtvrtý ročník jsme vnímali jako zlomový, nejlepší. Pořadatel celou akci umístil do nových prostor, pro nás, myslím i pro návštěvníky se vše zpřehlednilo a zjednodušilo.

Věříme, že návštěvníci našeho DJI ARS stánku, účastníci našich přednášek, diváci na letových ukázkách i malí piloti byli spojojeni.
Na vysvětlenou, dětem jsme umožnili zalétat si s dronem TELLO Iron Man. Každý pilot dostal PEXESO. To dostal i každý dětský návštěvník našeho stánku. Po dvou krabicích se jen zaprášilo.

Na DRONFEST jsme odvezli téměř všechny předváděcí drony, měli jsme tam i absolutní novinku DJI Matrice M210 RTK V2 s termovizní kamerou  a kamerou Z30. To byl na DRONFESTU náš největší a nejsofistikovanější kousek. Mezi nejmenší drony a z pohledu dětí nejzajímavější byl dron TELLO Iron Man.

Dospělí účastníci si mohli najít zalíbení v mnoha produktech. V obležení byla mimo jiné i kamera DJI OSMO Action. Kamera budila pozornost. Firma DJI je v akčních kamerách nováček, ale má úžasné zkušenosti se stabilizací droních kamer a také má za sebou značku Hasselblad. To jsou ty nejlepší předpoklady pro vytvoření dokonalého produktu. Mnozí zákazníci to také tak vyhodnotili a za víkend se prodej kamer výrazně navýšil.

Naše přednášky měli poměrně široké rozpětí. Věnovali jsme legislativě, naší letecké škole a novinkám DJI.
Nálada na přednášce byla výrazně ovlivněna nepřiměřeně agresivními reportážemi v novinách a televizi. Na místě jsme vysvětlovali, jak asi bude vypadat nová Evropská regulace. Na toto téma připravuje pár vět na vysvětlenou i pro čtenáře našich stránek.

Vyvrcholením DRONFESTU je slavnostní večer. Došlo k vyhodnocení třech soutěží.  Firma TELINK již tradičně věnovala dva drony pro vítěze v kategorii FOTKA a FILM. V průběhu večera došlo i na charitativní činnost a nemohlo chybět výborné občerstvení. Co dodat? Těšíme se na další ročník. Jak to u nás vypadlo můžete vidět z našich fotografií. Profi fotky a videa zveřejní pořadatel.

"Dronfest "Dronfest "Dronfest "Dronfest "Dronfest "Dronfest "Dronfest

Sdílet tento příspěvek

Komentáře (0)

Nyní žádné komentáře

Nový komentář

Kniha Drony

Praktická příručka pro majitele dronů DJI

Koupit

Mapa DJI GO 4 / letecká

Vytvořili jsme přehlednou a srozumitelnou mapu pro drony.

Koupit

Zaškolení obsluhy

Tuto službu doporučujeme objednat k nově zakoupenému produktu.

Koupit

Akce

Aktuální nabídka produktů ve slevě, akci či výprodeji.

Koupit

Nejnovější články Všechny články

Členství