DJI Mavic 2 Pro (DJI Smart Controller)

DJIM0258CS

Nový produkt

Je libo dron, jehož přednosti ocení především fotografičtí a filmoví fajnšmekři? Proč ne, jmenuje se DJI Mavic 2 Pro a jde o přímého nástupce svého úspěšného předchůdce DJI Mavic Pro. Tento kompaktní model je vybaven špičkovou kamerou Hasselblad s 1palcovým CMOS čipem, což je v kategorii malých dronů poměrně velká rarita. Umožňuje fotografovat v rozlišení 20 Mpx a nahrávat video ve 4K (30 fps). Pro maximálně intuitivní a spolehlivou ovladatelnost je tato varianta navíc vybavena pokročilejší verzí ovladače DJI Smart Controller s velkým vestavěným 5,5" displejem

Máte již letecké práce? Chcete provést změnu letadla na Mavica 2? Klikněte zde

+ sluneční clona pro Smart Controller ZDARMA


PŮJČIT

Na prodejně k předvedení, vyzkoušení, zapůjčení

MAPA ŠKOLENÍ ÚCL NA MÍRU ŠKOLENÍ ZDARMA FaQ MAVIC 2

Na dotaz

Doprava zdarma

51 990,00 Kč

PŘIPRAVTE SE SPATŘIT VĚTŠÍ OBRAZ

 


MAVIC 2 PRO S KAMEROU HASSELBLAD

Známá švédská značka fotoaparátů Hasselblad proslula nejen zásluhou ikonické a ergonomické konstrukce, ale i nekompromisní obrazové kvality a tradičně švédského řemesla. Od roku 1941 fotoaparáty Hasselblad zachytily řadu dnes již legendárních fotografií – včetně prvního přistání na Měsíci. Po dvou letech neúnavného společného vývoje s Hasselbladem přichází Mavic 2 Pro se zcela novou kamerou Hasselblad L1D-20c. Tato kamera je vybavena unikátní technologií Hasselblad Natural Color Solution (HNCS), která uživateli umožňuje zachytit 20megapixelové fotografie s ohromující barevnou věrností.

1palcový CMOS snímač
Jedna z klíčových inovací druhé generace Mavic Pro se týká nového 1palcového CMOS snímače, který má oproti předchozímu modelu dokonce čtyřnásobnou efektivní plochu snímače. Takto velký snímač současně umožňuje vyšší obrazovou kvalitu za zhoršených světelných podmínek a podporuje vyšší rozsah ISO, jehož maximální hodnota byla navýšena z 3200 na 12800.

10-bit Dlog-M barevný profil
To, že je Mavic 2 Pro skutečným pánem obrazu, dokazuje mimo jiné tím, že přichází s výrazně přepracovaným barevným profilem 10-bit Dlog-M, s nímž se snoubí fantastický dynamický rozsah a nesrovnatelně vyšší flexibilita během postprodukce. Systém dokáže rozlišovat nevídanou jednu miliardu barev (oproti 16 milionům barev zachycených tradičními 8bitovými profily) a uchovává více detailů ve světlech a stínech. Nyní můžete zachytit i ty nejjemnější přechody během východu či západu slunce, zároveň máte větší prostor pro postprodukci.

HDR video
Nejen překrásné fotografie jsou doménou tohoto dronu, který stejně působivě nadchne i nadšence filmových záběrů z výšky. S podporou 4K 10-bit HDR lze Mavic 2 Pro zapojit pomocí HLG k 4K TV a okamžitě přehrávat filmový záznam s dechberoucími barevnými tóny. Jasnější světla a vyšší kontrast jsou vlastnosti HDR, které jej činí tak přitažlivým.

Nastavitelná clona
Úchvatné podání obrazu za dobrých a stejně tak i zhoršených světelných podmínek je však zásluhou i dalších parametrů tohoto modelu, včetně upravitelné clony v rozsahu od f/2.8 do f/11. Během natáčení za snížených světelných podmínek nastavte clonu na f/2.8 tak, aby na snímač dopadalo více světla a mohli jste tak zachytit jasné a čisté fotografie. Při natáčení za dobrých světelných podmínek nastavte clonu na f/11 tak, abyste snížili rychlost závěrky a mohli natáčet plynulá videa.

"Jsem neskutečně ohromen fotografiemi z Mavica 2 Pro. Zdá se, že Hasselblad je schopen podávat stejně dechberoucí kvalitu, ať už svá kouzla použijí ve středoformátových fotoaparátech nebo na hbitých křídlech Mavica," říká Benjamin Everett, cestovatel a umělec, jehož vášní je naše fyzické a obrazné spojení s krajinou. Za rok 2018 byl oceněn cenou Hasselblad Masters za krajinářskou fotografii.

Expresivnější středně dlouhé záběry
Značného vývojového pokroku doznal rovněž teleobjektiv velikosti 48 mm, který oproti 24mm širokoúhlé variantě komprimuje perspektivu a zdůrazňuje efekt paralaxy pro dosažení filmového vzhledu. Nyní se otevírá zcela nový svět letecké fotografie, který nabízí ještě velkolepější a filmovější záběry.

Kamerový systém: natáčejte jako profesionál
Nejeden nadšenec do filmových záběrů by bez váhání souhlasil, že bez kvalitní optické stabilizace to zkrátka není to pravé ořechové. Obě kamery Mavica 2 proto využívají nejnovější technologii 3osé stabilizace DJI, která zajišťuje plynulé, stabilní záběry téměř za jakýchkoliv podmínek.

Hyperlapse
Máte rádi jednoduchost? Pak vás tento model zkrátka nemůže zklamat. Už žádné další komplikované postprodukce. Díky funkci Hyperlapse letoun automaticky zaznamená a postprodukuje stabilní letecké záběry a umí vám tak nabídnout profesionální časosběrná videa, která můžete okamžitě sdílet na sociálních sítích, vše pomocí jednoduchého stisknutí tlačítka. Letovou trasu si uložte v Task Libary (knihovna úkolů), Mavic 2 po ní může letět kdykoliv budete chtít. Fotografie lze současně ukládat ve formátech JPEG a RAW, máte tak více prostoru pro postprodukci.

HyperLight
Zásluhou funkce HyperLight budou veškeré vámi pořízené záběry mnohem jasnější a zřetelnější. Za tímto jevem stojí technologie vylepšující fotografie pořízené za snížených světelných podmínek, která zároveň výrazně snižuje šum.

Kodek H.265 pro vyšší kvalitu obrazu
Když se řekne efektivní komprese, nemůže být řeč o ničem jiném než o obrazovém záznamu, který je i navzdory své vysoké kvalitě velmi šetrný k datovému úložišti. Obě verze dronu (PRO a ZOOM) natáčí 4K video s vyšším datovým tokem pomocí pokročilé komprese H.265. Videa kódovaná v H.265/HEVC tak zachycují o 50 % více informací než videa kódovaná v H.264/AVC, videa tak mají vyšší kvalitu a zachovávají více detailů.

OcuSync 2.0 systém přenosu videa: proslulá technologie
Aby inovací v oblasti letecké videotvorby nebylo zbytečně málo, je výkon technologie přenosu videa OcuSync 2.0 výrazně umocněn díky prodloužení přenosové vzdálenosti, kvality videa a rovněž zásluhou ochrany proti rušení signálu. Výsledkem je nevídaná kontrola nad celým procesem videotvorby v reálném čase.

Vznášejte se s jasným výhledem
Když je řeč o síle signálu, na jakou vzdálenost myslíte, že můžete přenášet živý video záznam z tohoto dronu? 80 m? Nebo snad 800 m? Ale kdeže. Nový OcuSync 2.0 umožňuje 1080p video přenos až na neuvěřitelných osm kilometrů, takže můžete létat ještě dál a bez omezení. Editujte a nahrávejte Full HD videa na sociální sítě přímo z cache. Původní soubory pořízené za letu lze automaticky uložit na vaše mobilní zařízení bez potřeby manuálního stahování.

2,4 až 5,8 GHz: automatické přepínání v reálném čase
Kvalita signálu je pochopitelně naprosto zásadní faktor nejen pro ovladatelnost samotného dronu, ale také pro právě probíhající přenos obrazové informace z jeho kamery. V tomto ohledu Mavic 2 Pro spoléhá na přenos na frekvenci 2,4 GHz, tedy frekvenci běžně zarušenou celou řadou bezdrátových zařízení. Díky automatickému přepínání mezi pásmy 2,4 GHz a 5,8 GHz je však schopen vysílat ten nejkvalitnější signál – nezbytná funkce pro let v prostředí s vysokým zarušením.

Rychlé stahování, nízká prodleva
Bez rychlé a pohotové výměny dat mezi letícím dronem a vaším přijímačem by jen stěží bylo možné pořizovat kvalitní video záběry v reálném čase. OcuSync 2.0 proto podporuje teoretickou rychlost stahování až 40 Mbps a minimální prodlevu 120 ms, přenos videa je tak plynulejší a zážitek z pilotáže je celkově zábavnější.

 
LETOVÁ BEZPEČNOST

Výkonný, ale bezpečný
Samozřejmě to není pouze výkon nebo výdrž, podle čeho si zákazníci vybírají dron, který by nejlépe vyhovoval jejich potřebám. Bezpočet hodin bylo věnováno vývoji a testování dronu Mavic 2, jehož konstrukce byla optimálně přestavěna tak, aby dosahoval jak vyšší rychlosti, tak zároveň i nižší spotřeby a hluku. Tyto jemné, avšak významné úpravy společně se systémem FlightAutonomy jsou zárukou plynulejšího a tiššího letu s vyšší bezpečností.

Rychlejší: až 72 km/h

Rychlost hraje u bezpilotního letounu důležitou roli, protože zkracuje čas potřebný k překonání libovolné vzdálenosti. Ani Mavic 2 Pro nebyl v tomto ohledu ničeho ušetřen. Přepracované tělo letounu se vyznačuje podstatně vylepšenou aerodynamikou. Činitel odporu Mavica 2 je při plné rychlosti o celých 19 % nižší než u Mavica Pro a maximální rychlost se tak zvýšila o 8 km/h.

Delší letový čas: až 31 min
O 4 minuty delší výdrž v letu za bezvětří dosahuje tento stroj oproti své předchozí generaci, celkem 31 minut. Delší letový čas nabízí více kreativních možností.

Tišší provoz
Zbavte se jednou provždy obav z vyrušování, resp. obtěžování vašeho nejbližšího okolí zvukem létajícího dronu. Sinusoidní FOC pohonné regulátory a tiché vrtule neuvěřitelně ztiší váš let.


VŠESMĚROVÉ VNÍMÁNÍ PŘEKÁŽEK

Už nehledí jen dopředu, vzad a dolů, ale také do stran. Systém FlightAutonomy rovněž doznal jistého pokroku a přináší všesměrové monitorování překážek během letu. Je to vlastně úplně poprvé, kdy jsou na dronu DJI přítomna překážková čidla na všech stranách letounu pro zvýšení bezpečnosti letu. Je nicméně důležité poznat, že tento systém pouze poskytuje přidanou ochranu ve specifických situacích a není schopen kompenzovat chybný úsudek pilota během letu. Z bezpečnostních důvodů proto dávejte během letu s Mavicem 2 pozor na své okolí a dbejte pokynů a upozornění aplikace.

Dopředu
Dokonale přesné měření na vzdálenost až 20 metrů vpřed je zásluhou duálních obrazových čidel. Detekovatelný rozsah je 20-40 metrů (o 33 % větší než u Mavic Pro). Duální obrazová čidla jsou také schopna detekovat překážky a letoun včas zastavit při letu do 50,4 km/h (o 40 % efektivnější než u Mavic Pro).

Dolů
Ve směru dolů jsou taktéž přítomna duální obrazová čidla zajišťující přesnost měření až do vzdálenosti 11 metrů. V tomto případě detekovatelný rozsah činí 11-22 metrů a má jej na starost infračervený systém pro měření vzdálenosti. Letoun přesně vyletí do výšky třeba 50 metrů a bezpečně přistane na detekovanou zem. K čidlům byla doplněna přídavná světla, která pomáhají přistát za zhoršených světelných podmínek.

Doleva a doprava
Při pohybu do libovolné strany je systém monitorování překážek schopen rozpoznat překážky v rychlosti až 28,8 km/h, čímž zvyšuje bezpečnost letu v obou letových režimech - jak v režimu ActiveTrack, tak Tripod.

Dozadu
Při pohybu vzad je duální systém schopen přesně měřit vzdálenosti a rozpoznat případné překážky až na 16 metrů, přičemž v případě přítomnosti překážky letoun včas zastaví při letu rychlostí do 43,2 km/h. Detekovatelný rozsah činí 16-32 metrů.

Nahoru
Ve směru vzhůru podobně jako dolů opět přichází řada na infračervený systém pro vnímání překážek, jehož přesné měření je limitováno vzdáleností až 8 metrů.

Inteligentní a snadné ovládání
Mavic 2 znovu a stále dokazuje, že je praktickým filmařským nástrojem určeným pro amatérské nadšence i profesionály. Vytvářet kreativní letecké záběry je s ním umožněno uživatelům všech úrovní, a to díky technologicky vyspělým kamerám a jednoduchým inteligentním režimům pro natáčení.

ActiveTrack 2.0
Abyste mohli úspěšně sledovat libovolný subjekt, potřebujete přesně vědět, kde se právě nachází, a to i na relativně velké vzdálenosti několika stovek metrů. Díky vylepšením v oblasti hardwaru a softwaru ActiveTrack 2.0 posune váš zážitek ze sledování vybraného subjektu během letu na zcela novou úroveň.

Přesné rozpoznávání subjektu
Zatímco u předchozí generace se ActiveTrack spoléhal výhradně na 2D obrazy z hlavní kamery, aby mohl sledovat požadovaný subjekt, nový Mavic 2 vybavený novou generací ActiveTrack 2.0 již mapuje trojrozměrný obraz okolního prostředí pomocí hlavní kamery a také předních duálních obrazových čidel. Netřeba dodávat, že s tímto systémem dosahuje řádově vyšší přesnosti v rozpoznávání sledovaného subjektu.

Predikce trajektorie
Sledování subjektu je u Mavic 2 dotaženo téměř k dokonalosti, neboť vedle trojrozměrného mapování je navíc vybaven ještě doplňkovými algoritmy pro predikci trajektorie sledovaného subjektu, které jej pomáhají sledovat i v případech, kdy je dočasně skrytý za překážkou.

Sledování ve vysoké rychlosti
Mavic 2 je špion jako vystřižený z nějaké detektivky. Přesnost sledování se v případě tohoto dronu zdaleka neomezuje pouze na pomalu pohybující se či stojaté subjekty. V otevřených prostranstvích bez překážek jeho pozornosti neuniknou ani rychle se pohybující subjekty, jako jsou například auta nebo lodě, jestliže jejich rychlost nepřekročí 72 km/h.

Vnímání překážek
Mavic 2 nepoužívá trojrozměrné mapování okolního prostředí jen za účelem sledování překážek, ale také si v něm plánuje celý svůj letový program. Takže zatímco bez přerušení natáčí video, vnímá, rozeznává a vyhýbá se překážkám všude okolo sebe.

Panoramata
Vedle profesionálně vyhlížejících videí není Mavic 2 o nic méně schopným umělcem v oblasti fotografování. Podporuje čtyři panoramatické režimy Sphere, 180°, Horizontal a Vertical.

Letecká fotografie jednoduše
Bohaté spektrum intuitivních fotografických režimů vám přináší více kreativních možností, mezi nimiž můžete volit.

Point of Interest (POI) 2.0
Vybaven technologiemi pro měření vzdáleností pomocí obrazu a GPS zvládne Mavic 2 natáčet videa po kružnicové trajektorii, aniž by svou cestu musel začínat od středu kruhu, jako tomu bylo u předchozí generace. POI 2.0 zvyšuje efektivitu workflow jako nikdy dřív a umožňuje vám subjekty oblétat a natáčet snadno a jednoduše.

Waypoint 2.0
S funkcí Waypoint 2.0 už zvládnete označit body určené pro natáčení, aniž by je letoun musel nejprve všechny jednotlivě obletět. Označením požadovaných bodů na mapě si můžete naplánujete trasu letu snadno a rychle a uložit si ji pro další let.

Standardní dálkový ovladač
Dálkové ovládání bývá podceňovanou součástí celého produktu, hraje však neméně důležitou roli. Dálkový ovladač standardně přibalený k Mavic 2 umožňuje až 135 minut provozu na jedno nabití. Nejeden uživatel ocení ergonomickou skládací konstrukci s odnímatelnými páčkami, takže jej můžete velmi komfortně přenášet a snadno skladovat. Inovovaná konstrukce je navíc vhodnější pro vložení oblíbeného chytrého telefonu a poskytuje příjemnější ovládání.

Řada DJI Goggles
Když chcete mít z létání s dronem opravdový zážitek, neobejdete se bez brýlí pro virtuální realitu, které vám zprostředkují 3D obraz přenášený živě přímo z kamery umístěné na jeho těle. Brýle řady DJI Goggles se s Mavicem 2 propojují bezdrátově pomocí OcuSync. Uživatelé si nyní mohou vychutnat hluboký zážitek s nižší prodlevou a čistším 1080p přenosem na vzdálenost až 8 km. V režimu Head Tracking je ovladatelný rozsah osy otáčení stabilizovaného závěsu kamery -75° až +75° pro ještě více pohlcující zážitek z létání.


OVLADAČ DJII SMART CONTROLLER

Ovladač DJI Smart Controller je rozšiřujícím příslušenstvím nad rámec standardně přibaleného dálkového ovladače. Jde o výrazně pokročilejší verzi ovladače, která umí vymáčknout ještě více z vašeho modelu Mavic 2 nebo jiných modelů vybavených přenosovým systémem OcuSync 2.0. Velký 5,5" displej umístěný přímo na těle ovladače je zárukou čiré viditelnosti i ve snížených světelných podmínkách. Intuitivní ovládání a nainstalované funkce jako SkyTalk a DJI GO 4 vás dostanou do vzduchu rychleji a snadněji než kdykoliv dříve. Vestavěná baterie s kapacitou 5000 mAh dodává ovladači dostatek energie až na 2,5 hodiny provozu.

Klíčové vlastnosti
Mavic 2 Pro Hasselblad kamera
8 km 1080p video přenos
31 min max. letový čas
Všesměrové vnímání překážek
Hyperlapse

Mavic 2 Pro
Hasselblad L1D-20C kamera
Proslulá kvalita obrazu
20 Mpx 1" CMOS snímač
Nastavitelná clona f/2.8 – f/11
10-bit Dlog-M
10-bit HDR video

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora, autorizovaný záruční i pozáruční servis a součástí balení je plnohodnotný český návod k použití.
 
 

LETADLO

Vzletová hmotnost
Mavic 2 Pro: 907 g
Mavic 2 Zoom: 905 g

Rozměry
Skládané: 214 × 91 × 84 mm (délka × šířka × výška)
Rozložené: 322 × 242 × 84 mm (délka × šířka × výška)

Diagonální vzdálenost
354 mm

Maximální rychlost výstupu
5 m/s (režim S)
4 m/s (režim P)

Maximální rychlost sestupu
3 m/s (režim S)
3 m/s (režim P)

Maximální rychlost (blízko hladiny moře, bez větru)
72 km/h (režim S)

Maximální servisní strop nad hladinou moře
6000 m

Maximální doba letu (bez větru)
31 minut (při stálých 25 km/h)

Maximální doba vznášení (bez větru)
29 minut

Maximální letová vzdálenost (bez větru)
18 km (při stálých 50 km/h)

Maximální odpor rychlosti větru
29–38 km/h

Maximální úhel náklonu
35° (režim S, s dálkovým ovladačem)
25° (režim P)

Maximální úhlová rychlost
200°/s

Rozsah provozních teplot
-10 °C až 40 °C

Provozní frekvence
2,400 - 2,483 GHz
5 725 - 5 850 GHz

Přenosový výkon (EIRP)
2,400 - 2,483 GHz: ≤26 dBm (FCC), ≤20 dBm (CE), ≤20 dBm (SRRC), ≤20 dBm (MIC)
5,725-5,850 GHz: ≤26 dBm (FCC), ≤14 dBm (CE), ≤26 dBm (SRRC)

GNSS
GPS + GLONASS

Rozsah přesnosti vznášení
Vertikální:
± 0,1 m (je-li aktivní polohování vidění)
± 0,5 m (s polohováním GPS)
Horizontální:
± 0,3 m (je-li aktivní polohování vidění)
± 1,5 m (s polohováním GPS)

Vnitřní úložiště
8 GB


SNÍMACÍ SYSTÉM

Snímací systém
Všesměrové snímání překážek

Vpřed
Rozsah přesného měření: 0,5 - 20 m
Detekovatelný dosah: 20 - 40 m
Efektivní rychlost snímání: ≤ 14 m/s
FOV: horizontální: 40°, vertikální: 70°

Vzad
Rozsah přesného měření: 0,5 - 16 m
Detekovatelný dosah: 16 - 32 m
Efektivní rychlost snímání: ≤ 12 m/s
FOV: horizontální: 60°, vertikální: 77°

Nahoru
Rozsah přesného měření: 0,1 - 8 m

Dolů
Rozsah přesného měření: 0,5 - 11 m
Detekovatelný dosah: 11 - 22 m

Do strany
Rozsah přesného měření: 0,5 - 10 m
Efektivní rychlost snímání: ≤ 8 m/s
FOV: horizontální: 80°, vertikální: 65°

Provozní prostředí
Vpřed, vzad a strany: Povrch s jasným vzorem a odpovídajícím osvětlením (lux> 15)
Nahoru: Detekuje rozptýlené reflexní povrchy (> 20%) (stěny, stromy, lidé atd.)
Dolů: Povrch s jasným vzorem a odpovídajícím osvětlením (lux> 15)
Detekuje difúzní reflexní povrchy (> 20%) (stěny, stromy, lidé atd.)


KAMERA MAVIC 2 PRO

Senzor
1” CMOS
Efektivní pixely: 20 milionů

Čočka
FOV: přibližně 77°
Ekvivalent 35 mm formátu: 28 mm
Clona: f/2,8 – f/11
Rozsah zaostření: 1 m až ∞

Rozsah ISO
Video: 100-6400
Fotografie: 100–3200 (automaticky), 100–12800 (ručně)

Rychlost závěrky
Elektronická závěrka: 8–1/8 000 s

Velikost statického obrazu
5472 × 3648

Režimy fotografování
Jeden snímek
Sériové snímání: 3/5 snímků
Automatický bracketing expozice (AEB): 3/5 bracketing snímků při zkreslení 0,7 EV
Interval (JPEG: 2/3/5/7/10/15/20/30/60s, RAW: 5/7/10/15/20/30/60s)

Rozlišení videa
4K: 3840 × 2160 24/25/30p
2,7 kB: 2688 x 1512 24/25/30/48/50/60p
FHD: 1920 × 1080 24/25/30/48/50/60/120p

Max. Datový tok videa
100 Mb/s

Barevný režim
Dlog-M (10 bitů), podpora HDR videa (HLG 10 bitů)

Podporovaný systém souborů
FAT32 (≤32 GB)
exFAT (>32 GB)

Formát fotografie
JPEG/DNG (RAW)

Formát videa
MP4/MOV (MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265)


NABÍJEČKA

Vstup
100-240 V, 50/60 Hz, 1,8 A.

Hlavní výstup
17,6 V ⎓ 3,41 A nebo 17,0 V ⎓ 3,53 A USB: 5 V⎓2 A

Napětí
17,6 ± 0,1 V

Jmenovitý výkon
60 W


APLIKACE

Systém přenosu videa
OcuSync 2.0

Název
DJI GO 4

Kvalita živého zobrazení
Dálkový ovladač: 720p@30fps / 1080p@30fps
Brýle DJI: 720p@30fps / 1080p@30fps
DJI Goggles RE: 720p@30fps / 1080p@30fps

Latence (v závislosti na podmínkách prostředí a mobilním zařízení)
120 - 130 ms

Maximální datový tok živého náhledu
40 Mb/s


GIMBAL

Mechanický rozsah
Náklon: -135–45°
Otáčení: -100–100°

Řiditelný rozsah
Náklon: -90–30°
Otáčení: -75–75°

Stabilizace
3osá (naklonění, rolování, otočení)

Maximální rychlost ovládání (náklon)
120°/s

Rozsah úhlových vibrací
± 0,01° (Mavic 2 Pro)
± 0,005° (Mavic 2 Zoom)

DÁLKOVÝ OVLADAČ


Provozní frekvence
2,400 - 2,483 GHz
5 725 - 5 850 GHz

Maximální přenosová vzdálenost (bez překážek, bez rušení)
2,400 - 2,483 GHz; 5 725 - 5 850 GHz
FCC: 8000 m
CE: 5000 m
SRRC: 5 000 m
MIC: 5 000 m

Rozsah provozních teplot
0 ℃ - 40 ℃

Přenosový výkon (EIRP)
2,400 - 2,483 GHz: ≤26 dBm (FCC), ≤20 dBm (CE), ≤20 dBm (SRRC), ≤20 dBm (MIC)
5,725-5,850 GHz: ≤26 dBm (FCC), ≤14 dBm (CE), ≤26 dBm (SRRC)

Baterie
3950 mAh

Provozní proud/napětí
1800 mA ⎓ 3,83 V

Podporovaná velikost mobilního zařízení
Maximální délka: 160 mm; maximální tloušťka: 6,5–8,5 mm

Podporované typy portů USB
Lightning, Micro USB (typ B), USB-C


INTELIGENTNÍ LETOVÁ BATERIE

Kapacita
3850 mAh

Napětí
15,4 V

Maximální nabíjecí napětí
17,6 V

Typ baterie
LiPo 4S

Energie
59,29 Wh

Čistá hmotnost
297 g

Rozsah teplot nabíjení
5 až 40 ℃

Maximální nabíjecí výkon
80 W


PODPOROVANÉ SD KARTY

Podporované SD karty
Micro SD™
Podpora Micro SD s kapacitou až 128 GB a rychlostí R/W až do UHS-I Speed ​​Grade 3

Doporučené karty microSD
32G
Sandisk V30
Sandisk Extreme V30 Pro
64G
Sandisk Extreme Pro V30
128G
Sandisk Extreme V30
Sandisk Extreme Pro V30
Kingston Canvas Go!
Kingston Canvas React


POZNÁMKY POD ČAROU

Všesměrové snímání překážek zahrnuje snímání překážek vlevo/vpravo, nahoru/dolů a vpřed/vzad. Snímání pro levý/pravý směr je k dispozici pouze v režimech ActiveTrack, POI, QuickShot a Tripod. Všesměrové snímání překážek zcela nepokrývá obvod 360stupňového oblouku. Levý a pravý systém snímání překážek funguje pouze v konkrétních režimech a prostředích. Záruka DJI nepokrývá škody způsobené havárií při letu doleva nebo doprava, i když je aktivován režim ActiveTrack nebo Tripod. Při provozu Mavic 2 berte ohled na své okolí a upozornění aplikace, aby byla zajištěna bezpečnost.

Tyto specifikace byly ustanoveny za pomoci testů provedených s nejnovějším firmwarem. Aktualizace firmwaru mohou zvýšit výkon, proto se důrazně doporučuje aktualizace na nejnovější firmware.

Napsat recenzi

DJI Mavic 2 Pro (DJI Smart Controller)

DJI Mavic 2 Pro (DJI Smart Controller)

Je libo dron, jehož přednosti ocení především fotografičtí a filmoví fajnšmekři? Proč ne, jmenuje se DJI Mavic 2 Pro a jde o přímého nástupce svého úspěšného předchůdce DJI Mavic Pro. Tento kompaktní model je vybaven špičkovou kamerou Hasselblad s 1palcovým CMOS čipem, což je v kategorii malých dronů poměrně velká rarita. Umožňuje fotografovat v rozlišení 20 Mpx a nahrávat video ve 4K (30 fps). Pro maximálně intuitivní a spolehlivou ovladatelnost je tato varianta navíc vybavena pokročilejší verzí ovladače DJI Smart Controller s velkým vestavěným 5,5" displejem

Máte již letecké práce? Chcete provést změnu letadla na Mavica 2? Klikněte zde

+ sluneční clona pro Smart Controller ZDARMA


PŮJČIT

Na prodejně k předvedení, vyzkoušení, zapůjčení

MAPA ŠKOLENÍ ÚCL NA MÍRU ŠKOLENÍ ZDARMA FaQ MAVIC 2

Related Products

Kniha Drony

Praktická příručka pro majitele dronů DJI

Koupit

Mapa DJI GO 4 / letecká

Vytvořili jsme přehlednou a srozumitelnou mapu pro drony.

Koupit

Zaškolení obsluhy

Tuto službu doporučujeme objednat k nově zakoupenému produktu.

Koupit

Akce

Aktuální nabídka produktů ve slevě, akci či výprodeji.

Koupit

Nejnovější články Všechny články

Členství