Mapa DJI GO4/ letecká mapa, Zobrazit větší

Mapa DJI GO4/ letecká mapa

mapa4

Nový produkt

Vytvořili jsme přehlednou a srozumitelnou mapu pro drony. Propojuje naší verzi „droní“ letecké mapy s jedinečnou mapou aplikace DJI GO 4. Věříme, že vám naší novou učební pomůckou, zjednodušíme a zpříjemníme naše školení. Tak následně I vaše létání.

Skladem na prodejně

199,00 Kč


4. vydání - TELINK, spol. s r. o.


Vydal TELINK- DJI Authorized Retail Store


Vytvořili jsme přehlednou a srozumitelnou mapu pro drony. Propojuje naší verzi „droní“ letecké mapy s jedinečnou mapou aplikace DJI GO 4. Věříme, že vám naší novou učební pomůckou, zjednodušíme a zpříjemníme naše školení. Tak následně I vaše létání.

Podrobné informace o mapě najdete zde:


Co mapa DJI TELINK nabízí?

-Jedinečná mapa aplikace DJI GO 4 s českým překladem, verze DJI Mavic 2

-Nejnovější letecká mapa speciálně určená pro bezpilotní letadla

-Srozumitelné zobrazení vzdušných prostorů s omezením

-Zobrazení situací kolem letišť

-Předstartovní postupy pro DJI drony

-Velikostí odpovídá brašnám DJI (Spark, Mavic PRO, Mavic AIR)Jak mapa DJI TELINK vznikala?

Zadání bylo v první chvíli snadné. Zmapujeme aplikaci DJI GO 4. V tomto ohledu už nějaké zkušenosti máme z naší knihy. Dále bychom tam mohli dodat nutné předstartovní úkony. Ale co druhá strana? Prostor jednoznačně vybízel k vytištění letecké mapy, ale…

Chtěli jsme jednoduchou a srozumitelnou verzi. Z našich dlouholetých zkušeností se školeními víme, jak běžný občan nahlíží na leteckou mapu. Ukázalo se, že nic není podle našich představ. Tím se z jednoduchého úkolu pro dva lidi stala týmová práce pro šest odborníků. Všichni měli co dělat.

Tímto bychom chtěli všem poděkovat, především ÚCL a ŘLP. Za přispění těchto odborníků jsme mohli vyrobit nejpokrokovější tištěnou mapu.

Napsat recenzi

Mapa DJI GO4/ letecká mapa

Mapa DJI GO4/ letecká mapa

Vytvořili jsme přehlednou a srozumitelnou mapu pro drony. Propojuje naší verzi „droní“ letecké mapy s jedinečnou mapou aplikace DJI GO 4. Věříme, že vám naší novou učební pomůckou, zjednodušíme a zpříjemníme naše školení. Tak následně I vaše létání.

Related Products

Kniha Drony

Praktická příručka pro majitele dronů DJI

Koupit

Mapa DJI GO 4 / letecká

Vytvořili jsme přehlednou a srozumitelnou mapu pro drony.

Koupit

Zaškolení obsluhy

Tuto službu doporučujeme objednat k nově zakoupenému produktu.

Koupit

Akce

Aktuální nabídka produktů ve slevě, akci či výprodeji.

Koupit

Nejnovější články Všechny články

Členství