DJI RS 2 Pro Combo

DJIRS2C

Nový produkt

NOVINKA!

Tento profesionální kamerový stabilizátor vám umožní zachytit filmové záběry, které jsou úžasně plynulé, stejně jako statické snímky, které jsou dokonale ostré. Může nést užitečné zatížení až 4,5 kg, má odolnou konstrukci z uhlíkových vláken a je vybaven 1,4” barevným dotykovým displejem. Nabízí profesionální možnosti montáže a efektivní vyvážení mezi užitečným zatížením. Jeho baterie vydrží 12 hodin provozu a podporuje technologii rychlého nabíjení. Combo varianta produktu navíc obsahuje další řadu příslušenství, jako je ostřící motor, rukojeť telefonu, napájecí kabely či kovový stativ.

Zahájení prodeje plánováno na 31. října 2020

Přijímáme předobjednávky. Plánujeme testy, recenze...

Na objednání

Doprava zdarma

24 999,00 Kč

DJI RS 2 Pro Combo


Tento profesionální kamerový stabilizátor vám umožní zachytit filmové záběry, které jsou úžasně plynulé, stejně jako statické snímky, které jsou dokonale ostré. Může nést užitečné zatížení až 4,5 kg, má odolnou konstrukci z uhlíkových vláken a je vybaven 1,4” barevným dotykovým displejem. Nabízí profesionální možnosti montáže a efektivní vyvážení mezi užitečným zatížením. Jeho baterie vydrží 12 hodin provozu a podporuje technologii rychlého nabíjení. Combo varianta produktu navíc obsahuje další řadu příslušenství, jako je ostřící motor, rukojeť telefonu, napájecí kabely či kovový stativ.


TO NEJLEPŠÍ PRO AMATÉRSKÉ I PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFY A FILMAŘE


Ruku v ruce s technickým pokrokem přichází neomezená škála kreativních možností. Mezi nejpopulárnější patří pořizování dechberoucích fotografií a strhujících filmových záběrů. Aby výsledné dílo zanechalo opravdu přesvědčivý dojem, snímky pochopitelně nemohou být ani trochu rozmazané a filmové záběry roztřesené.

Bezpečnou zárukou perfektního výsledku je volba správného stabilizátoru. Jeden takový se jmenuje DJI RS 2 a jedná se o profesionální jednoruční 3osý gimbal, který je speciálně navržený pro digitální a zrcadlové fotoaparáty.

Tento 1kg stabilizátor s testovaným zatížením 4,5 kg nabízí nejvyšší poměr hmotnosti k užitnému zatížení v oboru. Tolerance zatížení je tedy dostatečně velká na to, abyste k němu snadno připojili jak malý lehký kompaktní fotoaparát, tak těžkou profesionální zrcadlovku s velkým přídavným objektivem.

Kladete si otázku, zda budete moci využívat tento stabilizátor se svým aparátem? Pak vězte, že můžete tyto starosti klidně hodit za hlavu. Tento stabilizátor se dokáže přizpůsobit opravdu široké škále nastavení kamer. Zámky na každém ramenu osy umožňují rychlejší a pohodlnější vyvážení a bezpečnější skladování.

Co vás dále příjemně překvapí, bude zajisté jednoduchost, s jakou můžete tento stabilizátor používat. Jeho integrovaná tlačítka umožňují uživatelům pohotově ovládat stabilizátor a přepínat profily a pracovní režimy. Při použití s dodávanými ovládacími kabely kamery může DJI RS 2 rovněž ovládat ostření kamery, závěrku a nahrávání.


V KOMBINACI S KVALITNÍM APARÁTEM JE PROFESIONÁLNÍ VÝSLEDEK TÉMĚŘ ZARUČEN

Pokud by vám už tak široké kreativní možnosti tohoto stabilizátoru přesto nestačily, můžete jejich spektrum obohatit přidáním dalšího příslušenství. S dostupnými porty NATO lze použít příslušenství, jako je rukojeť Twist Grip Dual Handle. Rukojeť má vestavěnou baterii s kapacitou 3 400 mAh, která mu poskytuje maximální pohotovostní dobu až 14 hodin. Je tak prakticky vyloučeno, že by pořizování delších filmových záběrů bylo nutné přerušovat kvůli častému dobíjení baterie.

Zajímá vás, jak by tento stabilizátor obstál vedle svého přímého rivala Ronin-S? Pak vězte, že ve srovnání s modelem Ronin-S jsou motory DJI RS 2 přibližně o 20 % výkonnější, zatímco hmotnost stabilizátoru je snížena přibližně o 25 %. Je vybaven 1,4palcovou barevnou dotykovou obrazovkou a přepracovaným vestavěným předním číselníkem. Kromě toho DJI RS 2 podporuje také širší spektrum příslušenství než Ronin-S.

Dobrý stabilizátor je nicméně pouze jedním z pilířů profesionálního výsledku. Dalším stěžejním pilířem je aplikace umožňující využít plný potenciál jeho schopností. Po připojení k aplikaci Ronin proto můžete snadno ovládat pohyb a nastavení parametrů prostřednictvím inteligentních funkcí, jako je Panorama, Timelapse a Track.

Schopnosti aplikační výbavy tohoto zařízení jdou však ještě o velký kus dál. S připojeným systémem přenosu obrazu DJI Ronin RavenEye může uživatel pořizovat plynulé záběry při automatickém sledování objektu pomocí ActiveTrack 3.0. Funkce Force Mobile naproti tomu umožňuje ovládat kardanový kloub nakláněním a otáčením mobilního telefonu.

V balení této combo varianty je navíc veškeré příslušenství, které pro dosažení profesionálního výkonu potřebujete, jako je ostřící motor, rukojeť telefonu, napájecí kabely či kovový stativ.

Obsah balení

1x přepravní obal
1x stabilizátor
1x rukojeť BG30
1x nabíjecí kabel USB-C (40 cm)
1x popruh na upevnění objektivu
1x rozšířená rukojeť/stativ (kov)
1x rychloupínací deska
1x ovládací rukojeť
1x podstavec kamery
2x multikamerový ovládací kabel (USB C, 30 cm)
1x multikamerový ovládací kabel (Sony Multi, 30 cm)
1x multikamerový ovládací kabel (Micro-USB, 30 cm)
1x multikamerový ovládací kabel (Mini-USB C, 30 cm)
3x popruh se suchým zipem
2x upevňovací šroub kamery 1/4-20
1x kryt portu RSA/NATO
1x šroub 1/4-20
1x rukojeť telefonu
1x zaostřovací motor
1x sada pro upevnění ostřícího knoflíku
1x popruh k ostřícímu kolečku
1x vysílač obrazu
1x adaptér rukojeti Cold Shoe na 1/4-20
1x napájecí kabel USB-C (20 cm)
1x kabel Mini-HDMI na HDMI (20 cm)
1x kabel Mini-HDMI na Mini-HDMI (20 cm)
1x kabel Mini-HDMI na Micro-HDMI (20 cm)
6x šroub M4 (10 mm)
1x imbusový klíč (3 mm)

SPECIFIKACE


PERIFERNÍ ZAŘÍZENÍ


Připojení příslušenství

RSA/NATO porty

Montážní otvory 1/4-20

Adaptér na šroub

Port přenosu videa/ostřícího kolečka (USB-C)

RSS port ovládání kamery (USB-C)

Port ostřícího motoru (USB-C)


Baterie

Model: BG30-1950mAh-15,4V

Typ: LiPo 4S

Kapacita: 1950 mAh

Napájení: 30,03 Wh

Max. výdrž baterie: 12 h

Doba nabíjení: 1,5 h (24W USB adaptér používající protokol QC 2.0 nebo PD)

Doporučená teplota nabíjení: 5 až 40 °C


Připojení

Bluetooth 5.0

USB-C


Softwarové požadavky na Mobile Assistant

iOS 11 nebo vyšší

Android 7.0 nebo vyšší


Jazyky podporované dotykovou obrazovkou

angličtina, zjednodušená čínština, tradiční čínština, němčina, francouzština, korejština, japonština, španělština, portugalština (Brazílie), ruština, thajština


PROVOZNÍ VÝKON


Užitečné zatížení

4,5 kg


Maximální řízená rychlost otáčení

Bočení: 360°/s 

Klopení: 360°/s 

Klonění: 360°/s 


Rozsah mechanického koncového bodu

Ovládání osy otáčení: 360° nepřetržité otáčení

Ovládání osy klopení: -95° až +240°

Ovládání osy náklonu: -112° až +214°


MECHANICKÉ A ELEKTRICKÉ VLASTNOSTI


Provozní frekvence

2,4000 GHz – 2,4835 GHz


Přenosový výkon

<8 dBm


Provozní teplota

-20 až 45 °C (-4 až 113 °F)


Váha

Stabilizátor: přibl. 1072 g (bez rychloupínacích desek)

Rukojeť BG30: přibl. 265 g

Rozšířená rukojeť/stativ: přibl. 226 g

Horní a dolní rychloupínací desky: přibl. 105 g


Rozměry stabilizátoru

Složený: 260 × 265 × 70 mm (bez rukojeti BG30)

Rozložený: 410 × 260 × 195 mm (včetně rukojeti BG30, bez rozšířené rukojeti/stativu)

Napsat recenzi

DJI RS 2 Pro Combo

DJI RS 2 Pro Combo

NOVINKA!

Tento profesionální kamerový stabilizátor vám umožní zachytit filmové záběry, které jsou úžasně plynulé, stejně jako statické snímky, které jsou dokonale ostré. Může nést užitečné zatížení až 4,5 kg, má odolnou konstrukci z uhlíkových vláken a je vybaven 1,4” barevným dotykovým displejem. Nabízí profesionální možnosti montáže a efektivní vyvážení mezi užitečným zatížením. Jeho baterie vydrží 12 hodin provozu a podporuje technologii rychlého nabíjení. Combo varianta produktu navíc obsahuje další řadu příslušenství, jako je ostřící motor, rukojeť telefonu, napájecí kabely či kovový stativ.

Zahájení prodeje plánováno na 31. října 2020

Přijímáme předobjednávky. Plánujeme testy, recenze...

Related Products

Kniha Drony

Praktická příručka pro majitele dronů DJI

Koupit

Mapa DJI GO 4 / letecká

Vytvořili jsme přehlednou a srozumitelnou mapu pro drony.

Koupit

Zaškolení obsluhy

Tuto službu doporučujeme objednat k nově zakoupenému produktu.

Koupit

Akce

Aktuální nabídka produktů ve slevě, akci či výprodeji.

Koupit

Nejnovější články Všechny články

Členství