DJI Mavic 3 Classic + Fly More Kit
Na dotaz
-12 %
Akce
DJI Mavic 3 Classic + Fly More Kit
DJI Mavic 3 Classic + Fly More Kit

DJI Mavic 3 Classic + Fly More Kit

Ovladač DJI RC-N1 (klasický ovladač na mobilní telefon)

Mavic 3 Classic s vysokým letovým výkonem a kamerou Hasselblad představuje dokonalou kvalitu vlajkové lodi v oblasti pořizování snímků. Vezměte ho na jakékoli dobrodružství a vytvořte nezapomenutelné dílo.

Potřebujete být opravdovým profesionálem? Máte naši plnou technickou podporu včetně odborného školení.
Při zakoupení dronu od nás, obdržíte slevu 5000,- na proces SPECIFIC.


ŠKOLENÍ NA MÍRUChcete vědět více? Projděte si obsáhlý popis výrobce.

Více info
Zdarma k tomuto produktu:
Letecká mapa TELINK
Tisk registračního štítku
49 998 Kč Cena s DPH
7 000 Kč56 998 Kč
Na dotaz
Kód zboží740394BB
Hmotnost895 g
Max. dosah (CE)8 km
Max. doba letu46 minut
Max. rychlost75 km/h
Velikost senzoru4/3 CMOS
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

DJI Mavic 3 Classic

Ovladač DJI RC-N1 (klasický ovladač na mobilní telefon)

Prožijte intenzitu barev


Mavic 3 Classic s vysokým letovým výkonem a kamerou Hasselblad představuje dokonalou kvalitu vlajkové lodi v oblasti pořizování snímků. Vezměte ho na jakékoli dobrodružství a vytvořte nezapomenutelné dílo. 

Fotoaparát Hasselblad, Stvořen aby inspiroval


Proslulá švédská značka Hasselblad navrhla a zkonstruovala leteckou kameru L2D-20c přímo pro Mavic řady 3. Do neuvěřitelně kompaktního prostoru Hasselblad vložil profesionální 4/3 CMOS objektiv. Přísné standardy společnosti Hasselblad jsou aplikovány na výkon hardwaru i na softwarové algoritmy. Díky tomu se kvalita snímků dostává na zcela novou úroveň
Přirozené barevné řešení Hasselblad (HNCS)

 

Mavic 3 Classic používá objektiv L2D-20c - ten má kalibrovaný každý pixel snímače s vestavěným HNCS. Díky tomu zachycuje přirozené barvy stejně jako ostatní fotoaparáty Hasselblad. Vrcholem desítek let fotografických zkušeností jsou živé, přirozené barvy pouhým stisknutím spouště. Díky tomu DJI Mavic 3 Classic umožní zachytit dechberoucí krajinu nebo večerní záři bez nutnosti složitých úprav a barevných předvoleb.

Profesionální pořizování snímků


5.1K/50fps
Zaznamenávejte ostřejší detaily. Technologie supersamplingu umožňuje nahrávání záznamů v rozlišení 4K/60 snímků za sekundu.

4K/120fps 
Vysoké rozlišení i vysoká snímková frekvence bez problémů poskytují zpomalená videa v rozlišení HD. [1]

10bitový D-Log
Poskytuje přirozené barevné přechody se zachováním více detailů světel a stínů pro větší flexibilitu při úpravách.

HLG
Poskytuje vyšší dynamický rozsah, který vyhovuje různým zařízením, a poskytuje záběry, které nevyžadují doladění barev v postprodukci.

Noční snímky
Tento režim videa optimalizuje záběry při slabém osvětlení, jako jsou západy a východy slunce, a snižuje šum pro čistší záběry

Delší doba letu
Mavic 3 Classic je kompatibilní s bateriemi Mavic řady 3, které umožňují 40 minut vznášení a 46 minut letu, [2] což zajišťuje více času na tvorbu a méně času na starosti o stav baterie.

 

Zjednodušený let

Všesměrové rozpoznávání překážek
Díky systému APAS 5.0 Mavic 3 Classic při letu nepřetržitě snímá objekty ve všech směrech a rychle a plynule je oblétává [3]. I noví piloti mohou létat s jistotou a bezpečně a vytvářet plynulé záběry i ve složitých scenériích.

Extrémní přesnost
Díky vysoce přesnému polohování na úrovni decimetrů je Mavic 3 Classic při vznášení extrémně stabilní. To zajišťuje nejen jasnější záběry s dlouhou expozicí, ale také pomáhá nahrávat plynulejší časosběrná videa.

Tempomat
Leťte libovolným směrem, aniž byste museli neustále mačkat ovládací kniply. Díky tomu je let na dlouhé vzdálenosti nejen snadnější, ale také pomáhá omezit otřesy při ručním ovládání a zajišťuje plynulejší pohyb kamery.

Pokročilé RTH
S pokročilým Retrun-To-Home (RTH) vždy končíte tam, kde potřebujete. Tato aktualizovaná funkce automatického návratu umožňuje Mavicu 3 Classic automaticky určit optimální trasu zpět do domovského bodu. Mavic 3 Classic dokáže vyletět do určené výšky a poté najít bezpečnou a efektivní trasu zpět. Díky tomu novinka od DJI kombinuje výhody pokročilého RTH a tradičního RTH a umožňuje uživatelům zvolit nejlepší možnost podle prostředí.
 

Výkonný přenos videa


Přenos O3+ a další
S přenosovou vzdáleností až 15 km [4] létejte dál a stabilněji. Přenos O3+ dokáže přenášet živé vysílání v rozlišení 1080p/60 snímků za sekundu. [5] To znamená, že obraz z kamery se zobrazuje ve specifikacích podobných tomu, co kamera skutečně zaznamenává. Díky tomu Mavic 3 Classic také lépe reaguje na vaše ovládání.


 

Užitečné funkce pro intuitivní tvorbu


ActiveTrack 5.0
Sledujte objekt z různých směrů a natáčejte jej z kteréhokoliv úhlu [1]]

MasterShots
Automatizované natáčení a střih pro vytvoření filmových záběrů.

QuickShots
Automaticky provádějte profesionální pohyby kamery, jako jsou Dronie, Rocket, Circle a Helix.

Hyperlapse
Ohromující záběry, které zachycují a zrychlují plynutí času

Panoráma
Pořizujte větší a detailnější záběry okolí pomocí panoramatu

Vysokorychlostní přenos QuickTransfer
Fotografie a videa lze rychle přenést do chytrého telefonu a upravovat je nebo sdílet.Rozsáhlá nabídka příslušenství


DJI Mavic 3 Classic ND Filters Set [6]
Obsahuje filtry ND8/16/32/64.

DJI Mavic 3 Classic Wide-Angle Lens [6]
Kompatibilní s kamerou Hasselblad modelu Mavic 3 Classic, která poskytuje ultraširokoúhlý záběr 108° a zachycuje více detailů v každém snímku.

DJI 65W Portable Charger
Dodává se s 65W kabelem USB-C pro nabíjení baterie Mavic 3 Classic. Díky dalšímu portu USB-A a datovému kabelu USB-C, které jsou součástí balení, lze současně nabíjet i dálkový ovladač.

DJI Mavic 3 Battery Charging Hub
Po připojení k 65W přenosné nabíječce nebo nabíječce do auta lze DJI Mavic 3 Battery Charging Hub rozšířit o nabíjení tří baterií. Rozbočovač pro nabíjení baterií zvyšuje účinnost tím, že baterie nabíjí postupně podle zbývajícího množství energie, přičemž více nabité baterie dostávají energii jako první.

DJI RC Pro [6]
Díky displeji s jasem 1000 nitů, vysoce výkonnému procesoru a podpoře přenosu videa na vzdálenost 15 km je DJI RC Pro bezkonkurenční volbou pro profesionální tvorbu.

DJI RC
DJI RC je dálkový ovladač pro drony, který poskytuje výjimečný zážitek z ovládání. Má lehké tělo, HD displej a mimořádně dlouhou výdrž baterie a podporuje technologii přenosu videa DJI O3+.

 

 

Poznámky pod čarou:

* Testováno s produkčním modelem DJI Mavic 3 Classic v uzavřeném prostředí za příznivých podmínek s nerušeným bezdrátovým signálem. Skutečné výsledky se mohou lišit v závislosti na prostředí, způsobu použití a verzi firmwaru.
** Všechna videa a fotografie na této stránce byly pořízeny v přísném souladu s místními zákony a předpisy. Uživatelé by měli vždy létat v přísném souladu s místními zákony a předpisy ve své letové oblasti.

1. Funkce ActiveTrack není k dispozici při rozlišení videa vyšším než 4K ani při snímkové frekvenci vyšší než 60 fps.

2. Měřeno pomocí Mavicu 3 Classic při letu konstantní rychlostí 32,4 km/h v bezvětří na úrovni mořské hladiny, dokud baterie nedosáhla 0 %. Údaje jsou pouze referenční. Během letu věnujte pozornost upozorněním na RTH v aplikaci DJI Fly.

3. Dron NEPOUŽÍVEJTE za nepříznivých povětrnostních podmínek, včetně silného větru přesahujícího 12,8 m/s, sněžení, deště, mlhy, krupobití nebo blesků.

S dronem NELÉTEJTE ve výšce 6 000 m (19 685 stop) nebo vyšší nad hladinou moře.

S dronem NELÉTEJTE v prostředí, kde je teplota nižší než -10° C (14° F) nebo vyšší než 40° C (104° F).

NEZVLÉTEJTE z pohybujících se objektů, jako jsou automobily nebo lodě.

NEVOLTE let v blízkosti odrazivých povrchů, jako je voda nebo sníh. V opačném případě může dojít k omezení kamerového systému. Pokud je signál GNSS slabý, létejte s dronem v prostředí s dobrým osvětlením a viditelností. Nízké okolní osvětlení může způsobit abnormální funkci kamerového systému.

NELÉTEJTE v blízkosti oblastí s magnetickým nebo rádiovým rušením. Mezi běžné zdroje magnetického nebo rádiového rušení patří hotspoty Wi-Fi, směrovače, zařízení Bluetooth, vedení vysokého napětí, rozsáhlé vysílací stanice, radarové stanice, mobilní základnové stanice a vysílací věže. Při startu v pouštních nebo plážových oblastech buďte opatrní, aby se do dronu nedostal písek. S dronem létejte v otevřených oblastech. Budovy, hory a stromy mohou blokovat signál GNSS a ovlivňovat palubní kompas.

4. Měřeno v ničím nerušeném prostředí bez rušení a s maximálním dosahem letu 15 km v souladu s FCC. Výše uvedené údaje ukazují nejvzdálenější komunikační dosah pro jednosměrné lety bez návratu podle jednotlivých norem. Během letu věnujte pozornost připomínkám RTH v aplikaci DJI Fly.

5. Testováno ve venkovním otevřeném prostředí bez rušení. Skutečné rozlišení se může lišit v závislosti na kvalitě přenosového signálu.

6. Prodává se samostatně.
Hmotnost895 gMax. doba letu46 minutMax. dosah (CE)8 kmMax. rozlišení20 MPMax. rychlost75 km/hVelikost senzoru4/3 CMOSVýrobceDJI
PopisPříslušenství
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše