DJI RoboMaster Education Expansion Set (EU)
Na dotaz

DJI RoboMaster Education Expansion Set (EU)

Varianta "robotické rameno + tank"
Robotická hračka DJI RoboMaster je částečně vozidlo na dálkové ovládání a vzdělávací platforma v jednom celku, kterou lze ovládat pomocí vlastní aplikace nebo ji naprogramovat tak, aby se pohybovala nezávisle
Více info
29 990 Kč Cena s DPH
Na dotaz
Kód zboží740333
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Varianta "robotické rameno + tank"

Robotická hračka DJI RoboMaster je částečně vozidlo na dálkové ovládání a vzdělávací platforma v jednom celku, kterou lze ovládat pomocí vlastní aplikace nebo ji naprogramovat tak, aby se pohybovala nezávisle. Tento revoluční vzdělávací robot je zkonstruován jako stavebnice, pro využití potenciálu každého studenta. Představuje uživatelům podrobné pochopení vědy, matematiky, fyziky a programování. Edukační robot je inspirován každoroční soutěží v robotice, uspořádanou společností DJI. DJI S1 RoboMaster disponuje 31 senzory, které umožňují mapovat prostor a inteligentně navrženými koly, která mu umožňují pohybovat se ve všech směrech bez jakýchkoliv problémů. Dokáže také rozpoznávat gesta a příkazy a reagovat na ně, což poskytuje různé možnosti pro vydávání příkazů. Mimo to obsahuje kameru, která má zorné pole 120 stupňů. Robot se skládá ze 46 programovatelných komponent a HD kamery. Kompatibilita s programovacími jazyky Scratch a Python.

VýrobceDJI
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše