DJI RoboMaster EP CORE
Na dotaz

DJI RoboMaster EP CORE

Vzdělávací sada pro stavbu robota DJI vybaveného chapadlovým ramenem, které lze rozšířit o další moduly a senzory. Robot je vybaven kamerou, která vám umožňuje streamovat audio a video data v kvalitě FullHD . Robot nabízí komplexní výuková řešení v oblasti technologie STEAM.
Více info
24 990 Kč Cena s DPH
Na dotaz
Kód zboží740332
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

DJI RoboMaster EP - vzdělávací robot

Vzdělávací sada pro stavbu robota DJI vybaveného ramenem s chapadlem a možností jeho rozšíření o další moduly a senzory. Robot je vybaven kamerou, která vám umožňuje streamovat audio a video data v kvalitě FullHD . Robot nabízí komplexní výuková řešení v oblasti technologie STEAM. Srdcem robota je inteligentní řídicí jednotka vybavená efektivním procesorem, díky kterému může při přijímání řídicích dat současně zpracovávat funkce, jako je přenos obrazu ve vysokém rozlišení s malými zpožděními a výpočty AI.
Didaktické kurzy s RoboMaster EP

Robot je vybaven inteligentní řídicí jednotkou.

Hlavní vlastnosti vzdělávacího robota DJI RoboMaster EP

  • Inteligentní řídicí jednotka - vybavená účinným procesorem umožňuje současný přenos obrazu ve vysoké kvalitě s nízkou latencí, výpočty AI a přenos řídicích dat.
  • Moderní vybavení a technologie - pečlivě vytvořené prvky robota s futuristickým vzhledem v kombinaci s použitými technologickými řešeními vytvářejí spolehlivý nástroj pro učení STEAM.
  • Rozšiřitelnost - robot vám umožňuje připojit další senzory třetích stran a snadno rozšířit jeho možnosti.
  • Vývojová platforma - Aplikace RoboMaster podporuje interakce mezi platformami, různé režimy soutěže a má také mnoho výukových zdrojů. EP Core podporuje jazyky jako Scratch a Python, které vám umožňují rozvíjet získané dovednosti.

Programování robota DJI RoboMaster

Robota lze programovat ve Scratch a Pythonu pomocí specializovaných aplikací dostupných pro platformy iOS, Android, Mac a Windows. Používání těchto dvou jazyků vám umožní seznámit se se základy lidí nezkušených v programování a rozvíjet dříve získané dovednosti na různých úrovních pokroku.

Pozornost!

Sada se skládá z prvků pro vlastní montáž, výrobce poskytuje uživatelskou příručku a další materiály.

Programování robota DJI RoboMaster

Speciální aplikace umožňuje programování robota ve Scratch a Pythonu.

Umělá inteligence v DJI RoboMaster EP

Robot je programován prostřednictvím specializované aplikace.

Umělá inteligence v DJI RoboMaster EP

  • Rozpoznání linky - robot lze naprogramovat, následovat linii.
  • Rozpoznávání znaků - RoboMaster dokáže rozpoznat tagy, které obsahují čísla, písmena a speciální znaky, které rozšiřují možnosti programování a boje.
  • Sledování objektů - použití pokročilé technologie počítačového vidění umožňuje robotovi identifikovat a sledovat vybranou osobu v zorném poli robota.
  • Rozpoznávání gest - robot dokáže rozpoznat gesta a může být naprogramován tak, aby na ně reagoval.
  • Komunikace s dalšími moduly - RoboMaster dokáže rozpoznat další jednotky, navíc je možné k počítači připojit mnoho modelů, které umožňují pohyb roje prostřednictvím komunikace s mnoha stroji.
VýrobceDJI
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše