NAŠE SLUŽBY

Pomůžeme Vám snížit náklady
alternative

Dokumentace pěstební plochy dronem

Pořídíme podrobné snímky kontrolované plochy. Dále z pořízených snímků vytvoříme detailní ortofotomapy a provedeme georeferenci.

K práci používáme optické, multispektrální i termovizní kamery. Vyhodnocujeme na základě odrazivosti chlorofylu. Vytvoříme leteckou mapu s vysokou přesností s využitím technologie RTK. Vytvoříme multispektrální mapy. Fotíme šesti kamerami ve spektrech RGB, Red, Green, Blue, NIR, RedEdge.

Přenost zaměření: Třída přesnosti 3
Rozlišení mapy: Max 1,5 cm/pixel
Výstupy:
- GeoTIFF s fotomapou
- GeoTIFF s multispektrální mapou s vegetačními indexy GNDVI, LCI, NDRE, NDVI, OSAVI
- Základní výškový profil


alternative
alternative

Přesná aplikace postřiku

Bez kontaktu s pěstební plochou je provedena aplikace prostředku do identifikovaných míst

Je významně omezeno použití prostředku v pěstební ploše na nezbytné minimum.

Máme letadla navržená pro přesnou aplikaci kapalných hnojiv, pesticidů a herbicidů s proměnnou intenzitou postřiku. To posouvá efektivitu a udržitelnost v zemědělsví na novou úroveň. Tato metoda je 40-60 krát rychlejší, než ruční postřik. Jedno letadlo dokáže obsloužit 3-4 hektary za hodinu.

Komora na ochranu divoké zvěře Z.S.

Cílem neziskové organizace Komora pro ochranu divoké zvěře z.s. (dále jen Komora) je organizace opatření, která povedou k maximálnímu omezení incidentů, kdy dochází k nechtěnému usmrcení nebo poranění divoké zvěře. Organizace má za cíl zajistit zúčastněným organizacím k tomuto účelu, jak administrativní služby, tak poskytnout technické zajištění odnosu zvěře.

Technické zajištění:

- Snímkování sečené plochy termokamerou a fotograficky, probíhá bez účasti zemědělské techniky
- Poskytnutí informací, elektronických map nosičům zvěře
- Odnos zvěře mimo sklízenou oblast
- Poskytnutí informací obsluze zemědělské techniky v elektronické podobě (tablet)
- Komunikační spojení mezi obsluhou dronu a zemědělské techniky
- Kontrolně inspekční let dronu před zemědělskou technikou (termokamera, teleobjektiv)
-Zabezpečení komunikace spojení mezi obsluhou dronu a zemědělské techniky

alternative


alternative
alternative

Využití v lomech

Monitor the evolution of your finances and health state using tools integrated in Leno. The generated real time reports can be filtered based on any desired criteria.

Evropa čelí epidemii koronaviru, v České republice je ke čtvrtku evidováno již 572 případů. Ven je dovoleno chodit jen s rouškami a od 10:00 do 12:00 jsou obchody vyhrazené seniorům. Itálie ohlásila ve středu večer 475 obětí za 24 hodin. Naopak v Číně se situace zlepšuje, ve Wu-chanu nebyl zaregistrován žádný nový případ.

KDO JSME?

Jsme sdružení firem (Telink spol s.r.o. a ASK Europe Services, s.r.o.), které se zabývá leteckým snímkováním a následným zpracováním dat. Pracují pro nás profesionálové s dlouholetou zkušeností, kteří se pohybují v oblasti dronu° a zpracování dat 25 let.

alternative

NABÍZÍME RŮZNÉ DRUHY SLUŽEB

Od 3D mapy přes hubení hrabošů až po snímání střech. Naše portfolio je opravdu široké.

VYBAVENÍ

Naše flotila disponuje nejlepšími stroji na trhu, které jsou schopni vytvořit nejrůznější druhy modelů dle požadavků zákazníka.

ZKUŠENOSTI

Naši piloti mají více jak 20 let zkušeností s bezpilotními letouny. Máme veškerá nutná povolení k výkonu leteckých prací.

SPOLEHLIVOST

Našim službám věří jak jednotlivci tak velké firmy. Jsme flexibilní a vždy se snažíme maximálně vyhovět požadavkům zákazníka.

KONTAKT

Nejsem robot.