Jan Jenka – Switzerland Roadtrip 2019

Jan Jenka – Switzerland Roadtrip 2019

Léto je ideální čas na cestování po Evropě. Rozhodli jsme se trochu poupravit kufr auta na „pojízdnou postel“ a vydali se na roadtrip do hor. V plánu bylo podívat se do Švýcarska, Dolomit a rakouských Alp.
Kromě mé přítelkyně mi dělal v autě společnost i nový dron DJI Mavic 2 Zoom a já se nemohl dočkat, až s ním udělám první záběry. Rozměrově je stejný jako první verze Mavic Pro a dá se jednoduše složit do batohu. Při cestování a někdy náročných horských výšlapech pro mě nebyl žádnou extra přítěží, a zároveň byl vždy po ruce. Hned po rozložení a připojení mobilu k vysílačce mě překvapilo, jak rychle a snadno probíhá komunikace mezi vysílačkou a dronem, který byl skoro hned připraven do akce. Jak Mavic 2 Pro, tak i Zoom mají spoustu zajímavých letových režimů a funkcí snímání, které vám dokážou usnadnit zachycení toho správného záběru. Jak už název napovídá, Zoom navíc dokáže dvojnásobně opticky přiblížit snímaný objekt. Snadno se dá tedy v letu měnit perspektiva a vytvářet tak tzv. Dolly zoom, který dá záběru úplně jiný rozměr. Já osobně jsem využil nejvíce funkci Super-resolution photo, díky které se dají pořídit fotky v rozlišení 48 Mpx. Dron ve vzduchu postupně nazoomuje a vyfotí 9 fotek, které pak spojí do jednoho celku.

Za týden jsme navštivili spoustu úžasných míst, vodopádů, průzračně čistých jezer a dostali jsme se i k ledovci. Díky DJI Telink jsme mohli tyhle místa zdokumentovat i ze vzduchu a vy se na ně můžete podívat níže. Třeba i najdete inspiraci na další cestu jen pár hodin od našich hranic.

Instagram: @janjenka
"XX "XX "XX "XX "XX "XX "XX "XX "XX "XX "XX "XX "XX "XX "XX "XX "XX "XX "XX "XX "XX "XX

Related products

Share this post

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

Kniha Drony

Praktická příručka pro majitele dronů DJI

Koupit

Mapa DJI GO 4 / letecká

Vytvořili jsme přehlednou a srozumitelnou mapu pro drony.

Koupit

Zaškolení obsluhy

Tuto službu doporučujeme objednat k nově zakoupenému produktu.

Koupit

Akce

Aktuální nabídka produktů ve slevě, akci či výprodeji.

Koupit