alternative
KDO JSME?

Jsme specialisté na drony a záběry z ptačí perspektivy. To nás mimo jiné přivedlo i k samostatnému natáčení. Dle vašich požadavků jsme schopni natočit rychle a kvalitně téměř jakýkoliv druh videa za příznivé ceny.

CO NABÍZÍME?

Naše práce obsahuje záběry z dronu téměř v jakémkoliv formátu, pozemní záběry, licencovanou hudbu, optimalizaci formátu, profesionální colorizaci, moderní zpracování, implementace firemní identity a mnohem více.

alternative

NAŠE SLUŽBY

Pomůžeme Vám snížit náklady

Optimalizace formátu

Chcete své video umístit na sociální sítě, nebo například do kina? Není problém formát přizpůsobit vašim potřebám.

360° záběry

Disponujeme různými druhy techniky, které mohou být využity například ke 360° záběrům.

Licencovaná hudba

Nemusíte se bát sankcí za neplacenou hudbu. Na hudbu do videí vždy seženeme copyright licenci.

alternative

Letecké záběry

Záběry z ptačí perspektivy jsou samozřejmostí. vždy létáme legálně, s potřebným povolením a proškolenými piloty.

Moderní zpracování

Od speciálníchn přechodů až po profesionální kolorizaci výsledného videa. Zajistíme vše tak, aby vás video zaujalo.

Firemní identita

Loga, písma, firemní barvy či jiné požadavky na vaše externí komunikaci se zákazníkem jsou samozřejmou součástí videa.

PORTFOLIO

Ukázky naší práce

Mavic Air 2

Unboxing, recenze z testování

Zadání: Natočit video k nově uvedenému produktu na trh. Musí obsahovat unboxing, zkušenosti pilotů během prvního testování a porovnání výstupu z kamery.

Circus Burger

Reklama na sociální sítě, kino, televize

Zadání: Natočit 30 sekundový reklamní spot na karavan ve kterém se dělají hamburgery na různých festivalech, akcích, událostech. Video má sloužit k propagaci na sociálních sítích, v kině, televizi. Klient ve videu požaduje mimo jiné i záběry z drona.

Nové Chabry

Propagační video

Zadání: Natočit minutový klip který vystihuje myšlenku, že během koronaviru se situace v nové rezidenční oblasti na severu Prahy, v Nových Chabrech nijak zvlášť nezměnila. Místní podniky stále fungují a lidé si užívají samostatnou občanskou vybavenost i nadále. Klient ve videu požaduje záběry z drona. Video slouží pro propagaci na sociálních sítích.

Ocean Spice

Kinospot

Zadání: Natočit reklamu do kina v Chebu na místní Indickou restauraci. Délka spotu je 15 sekund. Ve videu má být znázorněna restaurace jak zvenku tak zevnitř + příprava jídla. Klient vyžadoval licencovanou hudbu + kinoformát.

Letecká škola Telink

Reklama na YouTube

Zadání: Vytvořit 15 sekundový spot který má rozšířit povědomí o značce Telink a přivést nové zákazníky. Klip bude umístěn na YouTube a do všech partnerských portálů vlastněnou společností Google.

Pasportizace budov

Propagační video

Zadání: Zdokumentovat aktivitu firmy během pasportizace budov a vytvořit propagační video které přiblíží co vše tato činnost obnáší.

Situace během koronaviru

emoční video

Zadání: Zachytit současnou situaci v době těsně po proniknutí koronaviru do ČR. Důraz je kladen hlavně na emoce a čisté záběry které mají u diváka vyvolat smíšené pocity.

Krátký dokument


ZZadání: Zdokumentovat činnost jednoho z nejlepších českých freeriderů a majitele firmy Freeridecamps Robina Kalety. Video nemělo přesáhnout 7 minut, byly použity záběry z dronu a akčních kamer.

Cestovní video

Kino, televize

Zadání: Zdokumentovat cestu po Islandu a zasadit ji do příběhu ''o snech''. Požadavek na použití drona. Video má působit atraktivně na oko diváka, měly být použity zajímavé přechody. Video má být v anglickém jazyce.

KONTAKT

Nejsem robot.