DRONFEST 2019 jsme si užili, pevně doufáme, že i vy. Jak probíhal z našeho pohledu? Letošní čtvrtý ročník jsme vnímali jako zlomový, nejlepší. Pořadatel celou akci umístil do nových prostor, pro nás, myslím i pro návštěvníky se vše zpřehlednilo a zjednodušilo.

Věříme, že návštěvníci našeho DJI ARS stánku, účastníci našich přednášek, diváci na letových ukázkách i malí piloti byli spojojeni.
Na vysvětlenou, dětem jsme umožnili zalétat si s dronem TELLO Iron Man. Každý pilot dostal PEXESO. To dostal i každý dětský návštěvník našeho stánku. Po dvou krabicích se jen zaprášilo.

Na DRONFEST jsme odvezli téměř všechny předváděcí drony, měli jsme tam i absolutní novinku DJI Matrice M210 RTK V2 s termovizní kamerou  a kamerou Z30. To byl na DRONFESTU náš největší a nejsofistikovanější kousek. Mezi nejmenší drony a z pohledu dětí nejzajímavější byl dron TELLO Iron Man.

Dospělí účastníci si mohli najít zalíbení v mnoha produktech. V obležení byla mimo jiné i kamera DJI OSMO Action. Kamera budila pozornost. Firma DJI je v akčních kamerách nováček, ale má úžasné zkušenosti se stabilizací droních kamer a také má za sebou značku Hasselblad. To jsou ty nejlepší předpoklady pro vytvoření dokonalého produktu. Mnozí zákazníci to také tak vyhodnotili a za víkend se prodej kamer výrazně navýšil.

Naše přednášky měli poměrně široké rozpětí. Věnovali jsme legislativě, naší letecké škole a novinkám DJI.
Nálada na přednášce byla výrazně ovlivněna nepřiměřeně agresivními reportážemi v novinách a televizi. Na místě jsme vysvětlovali, jak asi bude vypadat nová Evropská regulace. Na toto téma připravuje pár vět na vysvětlenou i pro čtenáře našich stránek.

Vyvrcholením DRONFESTU je slavnostní večer. Došlo k vyhodnocení třech soutěží.  Firma TELINK již tradičně věnovala dva drony pro vítěze v kategorii FOTKA a FILM. V průběhu večera došlo i na charitativní činnost a nemohlo chybět výborné občerstvení. Co dodat? Těšíme se na další ročník. Jak to u nás vypadlo můžete vidět z našich fotografií. Profi fotky a videa zveřejní pořadatel.

"Dronfest "Dronfest "Dronfest "Dronfest "Dronfest "Dronfest "Dronfest