FAQ DJI Mini 2

počet zhlédnutí: 24

DJI Mini 2

Letadlo

Jaké barevné možnosti jsou k dispozici pro DJI Mini 2?

Světlá šedá je v současné době jedinou barevnou možností pro DJI Mini 2. K dispozici je však DIY Creative Kit, kterou lze použít k personalizaci a dekoraci DJI Mini 2. DIY Creative Kit je možné zakoupit samostatně v online obchodě DJI.

Jaká je hmotnost DJI Mini 2?

Standardní hmotnost letadla (včetně baterie, vrtulí a karty microSD) je 242 gramů. Skutečná hmotnost produktu se může lišit. V některých zemích a oblastech není registrace nutná. Před použitím si přečtěte místní pravidla a předpisy.

Jak zapnu DJI Mini 2 po rozbalení?

Pro zajištění bezpečnosti přepravy jsou letové baterie DJI Mini 2 před odesláním nastaveny do režimu spánku. Jednoduše připojte letadlo k nabíječce, aktivujte baterii a začněte používat. Po aktivaci baterie stiskněte jednou tlačítko napájení a poté stisknutím a podržením zapněte letadlo.

S jakou aplikací DJI Mini 2 pracuje? Kde si jej mohu stáhnout? S jakými mobilními zařízeními je aplikace kompatibilní?

DJI Mini 2 lze použít pouze s aplikací DJI Fly. Aplikaci DJI Fly si můžete stáhnout z hlavních obchodů s aplikacemi nebo ze stránky Stahování na oficiálních webových stránkách DJI (https://www.dji.com/cz/mini-2/downloads). Zkontrolujte prosím kompatibilitu na webu.

Jak aktivuji DJI Mini 2?

Připojte své mobilní zařízení pomocí dálkového ovladače a poté se připojte k DJI Mini 2 prostřednictvím aplikace DJI Fly. Podle pokynů aplikace aktivujte DJI Mini 2.

Kde najdu tipy k používání DJI Mini 2?

DJI Mini 2 obsahuje uživatelskou příručku a komplexní výukové programy, které můžete získat z Flight Academy v aplikaci DJI Fly.

Má DJI Mini 2 interní úložiště? Mohu vložit kartu microSD? Pokud ano, jaké druhy karet microSD se doporučují?

Ne. K ukládání obrázků a záznamů je nutná karta microSD. Doporučené karty microSD jsou: Kapacita Výrobce / Model 16 GB: SanDisk Extreme 32 GB: Samsung Pro Endurance, Samsung Evo Plus, SanDisk Industrial, SanDisk Extreme V30 A1, SanDisk Extreme V30 A2, SanDisk Extreme Pro V30 A1, SanDisk Extreme Pro V30 A2, Lexar 633x , Lexar 667x 64 GB: Samsung Pro Endurance, Samsung Evo Plus, SanDisk Extreme V30 A1, SanDisk Extreme V30 A2, Lexar 633x, Lexar 667x, Lexar 1000x, Lexar High Endurance, Toshiba EXCERIA M303 V30 A1, Netac Pro V30 A1 128 GB: Samsung Pro Plus, Samsung Evo Plus, SanDisk Extreme V30 A1, SanDisk Extreme V30 A2, SanDisk Extreme Plus V30 A1, SanDisk Extreme Plus V30 A2, Lexar 633x, Lexar 667x, Lexar 1000x, Lexar High Endurance, Toshiba EXCERIA M303 V30 A1, Netac Pro V30 A1 256 GB: SanDisk Extreme V30 A1, SanDisk Extreme V30 A2

Mohu pořizovat fotografie nebo videa bez karty microSD?

Ano. Pokud však není karta microSD nainstalována, budou mít pořízené fotografie nebo videa nižší rozlišení (720p). Před snímáním se doporučuje nainstalovat kartu microSD.

Je DJI Mini 2 vodotěsný?

Ne.

Podporuje DJI Mini 2 vyhýbání se překážkám?

Ne. Použijte DJI Mini 2 s 360 ° ochranou vrtule, abyste plně chránili vrtule a zlepšili bezpečnost letu. (Doporučení 360 ° Propeller Guard se u evropských webů neobjeví v FAQ.)

Podporuje DJI Mini 2 automatický návrat domů (RTH)?

Ano. Při používání funkce Návrat domů vždy pečlivě sledujte okolní prostředí a nastavte správnou nadmořskou výšku, abyste se vyhnuli překážkám.

Může DJI Mini 2 sledovat objekty automaticky?

Ne.

Existuje způsob, jak požádat o let v omezené zóně?

Ano. Pomocí aplikace DJI Fly můžete požádat o povolení k provozu v omezených letových oblastech. Přihlaste se klepnutím na „Odemknout GEO zónu“ v aplikaci DJI Fly nebo vyplňte požadované informace na https://www.dji.com/cn/flysafe/custom-unlock.

Jaký je rozdíl mezi mezinárodní verzí a japonskou verzí DJI Mini 2?

Mezinárodní verze DJI Mini 2 se liší od japonské verze hmotností, provozní dobou, baterií a vrtulemi.

Dodává se DJI Mini 2 v různých verzích pro jednofrekvenční a dvojfrekvenční pásma?

Ne. DJI Mini 2 podporuje současně 2,4 GHz a 5,8 GHz. V oblastech, které podporují obě frekvenční pásma, přepíná DJI Mini 2 na optimální frekvenční pásmo a kanál podle podmínek signálu.

Jaké jsou hlavní upgrady DJI Mini 2 ve srovnání s Mavic Mini?

Motory, přenos obrazu, výkon fotoaparátu, inteligentní funkce a uživatelská zkušenost se výrazně zlepšily. Systém přenosu obrazu je obzvláště působivý, protože byl upgradován na OcuSync 2.0 z vylepšené Wi-Fi. Díky optimalizovanému procesu ovládání je DJI Mini 2 intuitivnější.

Jak se vzhled DJI Mini 2 liší od Mavic Mini?

Design se drasticky nezměnil. Hlavní rozdíly jsou v DJI Mini 2 s oranžovými vrtulovými hroty, přídavným předním světlem, „4“ vytištěným na objektivu, klikatelným indikátorem stavu letadla a plynulejším spojením mezi zadním ramenem a rámem letadla.

Jsou dálkové ovladače DJI Mini 2 a Mavic Mini zaměnitelné?

Ne.

Jsou baterie DJI Mini 2 a Mavic Mini zaměnitelné?

Ne. Mavic Mini nebude fungovat s baterií DJI Mini 2. Ačkoli mezinárodní verze DJI Mini 2 může používat baterii Mavic Mini, výkon se sníží a celková hmotnost přesáhne 250 g, což vyžaduje registraci v některých zemích a regionech. Před použitím prosím zkontrolujte místní pravidla a předpisy.

Jsou dálkové ovladače DJI Mini 2 a Mavic Air 2 zaměnitelné?

Ano. Aktualizujte dálkový ovladač i letadlo a po úspěšném propojení zařízení můžete běžně používat.

Jaké jsou hlavní parametry kamery DJI Mini 2?

DJI Mini 2 je vybaven 1 / 2,3palcovým snímačem CMOS s až 12 miliony efektivních pixelů.

Jaká jsou maximální rozlišení fotografií a videa podporovaná DJI Mini 2?

Rozlišení fotografií:

4000×3000 (4:3)

4000×2250 (16:9)

Video:

4K 24/25/30 snímků / s

2,7 kB 24/25/30 snímků / s

1080p 24/25/30/48/50/60 snímků / s


Kamera

Může fotoaparát DJI Mini 2 přiblížit? Jak jej použiji?

DJI Mini 2 podporuje digitální přiblížení, a to: 4K: 2x 2,7K: 3x FHD: 4x V zobrazení záznamu videa aplikace DJI Fly klepněte na ikonu přiblížení, dotkněte se obrazovky dvěma prsty nebo použijte číselník při stisknutí klávesy Fn tlačítko na dálkovém ovladači pro přiblížení.

Jaké režimy fotografie DJI Mini 2 podporuje?

Jeden snímek, interval, panorama a trojitý snímek AEB.

Podporuje DJI Mini 2 režim na výšku?

Ne.

Podporuje DJI Mini 2 panorama?

Ano. Podporuje Sphere, 180 ° a Wide-Angle.

Podporuje DJI Mini 2 RAW fotografie?

Ano.

Podporuje DJI Mini 2 manuální režim při fotografování a nahrávání videa?

Ano. V režimu M můžete upravit závěrku, ISO a vyvážení bílé.

Podporuje DJI Mini 2 QuickShots?

Ano. Režimy QuickShots aplikace DJI Fly zahrnují Dronie, Helix, Rocket, Circle a Boomerang.

Jak DJI Mini 2 poskytuje stabilizaci?

3osá (naklánění, naklánění a otáčení) motorizovaná stabilizace kardanu.

Mohu kardan DJI Mini 2 vyměnit sám?

Ne.


Dálkový ovladač a přenos obrazu


Jaké výhody má OcuSync 2.0 ve srovnání s Wi-Fi?

OcuSync 2.0 podporuje frekvenční pásma 2,4 GHz i 5,8 GHz. Vyznačuje se silnějším odporem proti rušení díky automatickému přepínání kmitočtů a poskytuje kanály pro přenos videa až na 10 km (bez překážek, bez rušení a v souladu s FCC).

Jaké je maximální rozlišení přenosu videa DJI Mini 2?

720p @ 30fps.

Podporuje dálkový ovladač HDMI?

Ne.

Jaká je maximální šířka mobilních zařízení podporovaných dálkovým ovladačem DJI Mini 2?

92 mm.

Jak mohu zlepšit příjem signálu?

Anténa je umístěna na objímce dálkového ovladače smartphonu. Ujistěte se, že antény směřují k letadlu. Další informace o nastavení směru antény naleznete v uživatelské příručce. Bezdrátová zařízení 2,4 / 5,8 GHz mohou navíc způsobit rušení signálu. Vyvarujte se zdrojů signálu Wi-Fi s vysokou hustotou a zvažte vypnutí Bluetooth na mobilních zařízeních i nečinných zařízeních Bluetooth.

Co je QuickTransfer? Jak to mohu použít?

QuickTransfer je zcela nová funkce DJI Mini 2. Umožňuje uživatelům rychle přenášet fotografie a videa v aplikaci DJI Fly do mobilního zařízení. Díky QuickTransfer mohou uživatelé přistupovat k albu letadla v aplikaci DJI Fly na mobilním zařízení bez připojení k dálkovému ovladači a stahovat fotografie a videa rychlostí 20 MB / s.

Metoda 1:

A. Zapněte letadlo. Vzhledem k tomu, že indikátor stavu letadla automaticky začne blikat žlutě, stiskněte a podržte indikátor po dobu dvou sekund (ujistěte se, že letadlo bylo aktualizováno na nejnovější firmware; pokud je verze firmwaru 1.0.0.0, stiskněte dvakrát tlačítko indikátoru pro přepnutí světla) otočit světle modrou a poté pulzující světla.

b. Povolte Wi-Fi a Bluetooth na mobilním zařízení, spusťte aplikaci DJI Fly a zobrazí se výzva k připojení k letadlu.

C. Klepněte na Připojit. Po úspěšném připojení můžete přistupovat k albu letadla a stahovat soubory rychlostí 20 MB / s. Pamatujte, že když poprvé připojíte mobilní zařízení k letadlu, musíte jednou potvrdit spojení stisknutím indikačního tlačítka.

Metoda 2:

Když je letadlo připojeno k mobilnímu zařízení pomocí dálkového ovladače, povolte Wi-Fi a Bluetooth na mobilním zařízení, aby se připojilo k letadlu. Po zadání Přehrávání v aplikaci DJI Fly klepněte na ikonu QuickTransfer v pravém horním rohu a poté si můžete stáhnout fotografie a videa z letadla do smartphonu.

Pohon a baterie

Jaká je maximální doba letu DJI Mini 2?

Maximální doba letu je 31 minut.

Jaká je maximální letová výška DJI Mini 2?

Maximální letová výška je z bezpečnostních důvodů 500 m. Maximální nadmořská výška se může v různých zemích a regionech lišit podle místních zákonů. Před odletem se vždy řiďte místními zákony a předpisy.

Musím kvůli skladování a přepravě demontovat vrtule?

Ne. Neohýbejte vrtule, protože by to mohlo ovlivnit letový výkon. Použití 360 ° krytu vrtule pro ochranu při skladování.

Jak často je třeba vyměnit vrtule DJI Mini 2? Jak mohu změnit vrtule DJI Mini 2?

Před každým letem je nutné zkontrolovat vrtule, zda nejsou prasklé, opotřebené, deformované, zkorodované a uvolněné šrouby. Pokud některá z těchto podmínek existuje, je třeba vrtule vyměnit. Při výměně vrtulí postupujte podle pokynů v uživatelské příručce. K výměně vrtulí použijte přiložený šroubovák. Postupujte podle uvedených pokynů. Odstraňte dva listy a šrouby na stejném rameni a vyměňte je za vrtule ve stejném balení za nové šrouby. Připevněte vrtule se značkami k ramenům se značkami a neoznačené vrtule k neoznačeným ramenům. Před každým letem se ujistěte, že jsou vrtule a ramena bezpečně nainstalovány.

Jaká je maximální úroveň odporu větru proti DJI Mini 2?

DJI Mini 2 se může stabilně vznášet při rychlosti větru až 8,5-10,5 m / s.

Jaký je maximální servisní strop DJI Mini 2?

Maximální servisní strop je 4000 m.

Co potřebuji vědět před instalací 360 ° vrtule Guard?

Nepoužívejte 360 ??° kryt vrtule ve větrném prostředí nebo v nadmořské výšce nad 2 000 m. Po připojení 360 ° vrtulového krytu budou existovat omezení vzdálenosti letu a nadmořské výšky letu. Přečtěte si specifikace v aplikaci DJI Fly.

Jak mohu účtovat DJI Mini 2?

Letadlo můžete připojit k nabíječce pomocí kabelu typu C nebo použít obousměrný nabíjecí rozbočovač.

Má DJI Mini 2 zvláštní požadavky na nabíječku? Podporuje rychlé nabíjení?

DJI Mini 2 nemá na nabíječku speciální požadavky. Můžete použít běžnou USB nabíječku. DJI Mini 2 podporuje protokoly rychlého nabíjení QC a USB PD a podporuje vstupní výkon až 29 W.

Jaké jsou funkce obousměrného nabíjecího centra?

Obousměrný nabíjecí rozbočovač DJI Mini 2 podporuje rychlé nabíjecí protokoly QC a USB PD a může nabíjet až tři baterie za sebou. Můžete jej také použít k uložení baterie nebo jako powerbanku k nabíjení mobilního zařízení nebo dálkového ovladače přes port USB-A.

Jak udržuji baterie DJI Mini 2?

Před uskladněním se doporučuje nabít baterii přibližně na 72%. Doporučuje se baterii jednou za tři měsíce nabít a vybít, aby se zlepšil její výkon. Pokud je úroveň nabití baterie nižší než 72%, doporučuje se ji před uložením nabít, dokud nedosáhne 72%. Pokud je úroveň nabití baterie nad 72%, baterie se automaticky vybije po 5 dnech na 72%.

Mohu skladovat akumulátory v nabíjecím HUBU (stanici)?

Nenechávejte baterie dlohodobě v nabíjecím HUBU (stanici). Pokud zůstanou v nabíjecí stanici, akumulátory se nevybijí na skladovací napětí a může docházet k poškození v důsledku dlouhodobého skladování v plném nabití.Aktualizace firmware

Vyžaduje aktualizace DJI Mavic Mini 2 dálkový ovladač? Mohu aktualizovat letadlo připojením k mému smartphonu?

Aktualizace vyžaduje místo smartphonu dálkový ovladač. Můžete si také stáhnout DJI Assistant 2 (Consumer Drones Series) do počítače a připojit letadlo k počítači a zahájit aktualizaci. Stáhněte si DJI Assistant 2 (Consumer Drones Series) přes https://www.dji.com/cz/mini-2/downloads.

Mohu při aktualizaci DJI Mini 2 v aplikaci DJI Fly používat jiné aplikace?

Ne. Pokud tak učiníte, aktualizace se nezdaří. Poté budete muset stáhnout firmware a znovu jej aktualizovat.

Mohu se po stažení firmwaru odpojit od internetu?

Ano.

Co mám dělat, pokud jsou verze firmwaru letadla a baterie nekonzistentní?

Připojte DJI Mini 2 k aplikaci DJI Fly. Aplikace poté automaticky zkontroluje kompatibilitu firmwaru. Měli byste aktualizovat podle pokynů.

Jaké faktory by mohly vést k selhání aktualizace?

A. Slabá baterie. Před instalací aktualizace se ujistěte, že úroveň nabití baterie letadla je vyšší než 15% a baterie dálkového ovladače je vyšší než 20%. b. Vypnutí DJI Mini 2 nebo dálkového ovladače během aktualizace. Pokud k tomu dojde, restartujte DJI Mini 2 a dálkový ovladač a spusťte aktualizaci znovu. C. Během stahování firmwaru byl internet odpojen. d. Pokud chyba aktualizace přetrvává nebo se dálkový ovladač nepřipojuje k letadlu, může dojít k nekonzistenci firmwaru mezi zařízeními. V takovém případě použijte DJI Assistant 2 (Consumer Drones Series) v počítači k samostatné aktualizaci letadla a dálkového ovladače na nejnovější verze. Během aktualizace se letadlo několikrát restartuje a po dokončení aktualizace se automaticky vypne.Kompatibilita příslušenství

Jaké příslušenství Mavic Mini lze použít s DJI Mini 2?

Kreativní sada Mavic Mini pro kutily, adaptér Mavic Mini Snap, držák vrtule Mavic Mini a inteligentní letová baterie Mavic Mini mezinárodní verze Mavic Mini jsou kompatibilní s mezinárodní verzí DJI Mini 2. Ačkoli mezinárodní verze DJI Mini 2 může používejte baterii Mavic Mini, energie se sníží a celková hmotnost přesáhne 250 g, což vyžaduje registraci v některých zemích a regionech. Před použitím prosím zkontrolujte místní pravidla a předpisy.

Může Mavic Mini používat baterii DJI Mini 2?

Ne.

Jsou dvousměrný nabíjecí rozbočovač DJI Mini 2 a obousměrný nabíjecí rozbočovač Mavic zaměnitelné?

Ne. Nabíjecí rozbočovač Mavic Mini nemůže nabíjet baterie DJI Mini 2, zatímco DJI Mini 2 může nabíjet baterie Mavic Mini.

Podporuje dálkový ovladač DJI Mini 2 příslušenství dálkového ovladače Mavic Mini?

Ano.


Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvku
Zeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku
Přidat reakci
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše