FAQ Ronin-SC

Stabilizér


1. Jaký je rozdíl mezi Ronin-SC a Ronin-S?
Ronin-SC je určen pro bezzrcadlové fotoaparáty, zatímco Ronin-S je profesionální ruční stabilizátor určený pro velké a těžké fotoaparáty, jako jsou digitální zrcadlovky a větší bezzrcadlovky. Ve srovnání s Ronin-S je Ronin-SC lehčí, snáze se přenáší a je pružnější při rychlém pohybu během natáčení. Kromě toho byla pro lepší výkon optimalizována široká škála pomocných funkcí snímání a návrhů hardwaru.

2.Jak mohu upgradovat firmware pro Ronin-SC?

Firmware pro Ronin-SC můžete upgradovat pomocí aplikace Ronin přes Bluetooth. Uživatelé nepotřebují připojit svůj Ronin-SC k počítači.

3. Jaké verze Ronin-SC jsou k dispozici?
Ronin-SC se dodává ve dvou verzích: Ronin-SC a Ronin-SC Pro Combo.

4. Jaké kamery jsou kompatibilní s Ronin-SC?
Další informace o kompatibilitě kamer naleznete v seznamu kompatibilních fotoaparátů Ronin-SC.

5. Je Ronin-SC vybaven systémem přenosu videa Wi-Fi?
Ne.

6.Jak se používají osové zámky na osách Ronin-SC?
Zámky os můžete použít při přepravě Ronin-SC ve složeném stavu nebo při pokusu o vyvážení kardanového závěsu.

7. Jaký je účel jezdce na rychloupínací desce?
Posuvník slouží k vytvoření dokonalé polohy pro vyvážení fotoaparátu. Pomáhá také zajistit rovnovážnou polohu osy náklonu.

8. Co mohu udělat, abych zabránil nevyváženosti Ronin-SC a potenciálnímu pádu fotoaparátu po dlouhodobém natáčení?
Povolte funkci Test vyvážení a otestujte, zda je váš fotoaparát správně vyvážen v aplikaci Ronin, abyste zajistili, že bude váš fotoaparát vždy vyvážený. Ronin-SC má na svém místě bezpečnostní zámek, který zabraňuje sklouznutí montážní desky kamery.

Výkon


1. Jaké je optimální užitečné zatížení, které by mělo být namontováno na Ronin-SC?
Testované Ronin-SC dosahuje nejlepších výsledků při montáži s užitečným zatížením 2,0 kg nebo méně.

2. Jak dobrá je stabilizace Ronin-SC?
Stabilizace Ronin-SC prošla přísným testováním, aby splňovala standardy DJI. Další informace naleznete v příručce Ronin-SC Stabilisation Technical Standards.

3. Jaká je životnost baterie Ronin-SC?
Ronin-SC lze používat až 11 hodin, když je baterie plně nabitá a kardan je dobře vyvážený.

4. Co je režim Sport a jak jej mohu aktivovat?
V režimu Sport sleduje gimbal vaše pohyby rychleji a efektivněji, což je ideální pro fotografování rychle se pohybujících objektů. Chcete-li povolit režim Sport, stiskněte a podržte tlačítko M a počkejte, až se LED indikátor rozsvítí žlutě. Kardan můžete uzamknout v režimu Sport stisknutím a podržením tlačítka M a dvojitým klepnutím na spoušť.

Nastavení parametrů1. Co je automatická kalibrace?
Když je povolena automatická kalibrace, kardan automaticky nastaví příslušnou hodnotu tuhosti motoru na základě hmotnosti namontovaného užitečného zatížení. Po dokončení montáže kamery a vyvážení kardanového závěsu se doporučuje před natáčením povolit automatickou kalibraci.

2. Co je Deadband?
Mrtvé pásmo pomáhá regulovat pohyb gimbalu. Mít velkou hodnotu znamená, že rozsah pohybu zanedbaný gimbalem bude také velký.

3.Jak mohu ručně upravit směr gimbalu?
Směr gimbalu můžete upravit ručně výběrem Uživatelského profilu v aplikaci Ronin a povolením Push Pan.

4.Jak otočím gimbal o 360 ° během natáčení?
Výběrem uživatelského profilu v aplikaci Ronin a povolením 3D Roll 360.

5.Jak rychle přepnu mezi různými parametry snímání?
Můžete nastavit tři skupiny parametrů pro Ronin-SC a upravit je v sekci Uživatelský profil aplikace Ronin. Stisknutím tlačítka M můžete během natáčení přepínat mezi těmito třemi skupinami parametrů.

6. Co je systémová kalibrace? V jaké situaci musím provést kalibraci systému?
Stabilizace Ronin-SC může být ovlivněna při natáčení v extrémních podmínkách. Provedením systémové kalibrace můžete resetovat parametry a snížit provozní chyby, abyste zajistili nejlepší výkon Ronin-SC. Před zahájením kalibrace systému umístěte závěs na rovný povrch.

7.Jak získám přístup k Pan & Till Follow, Pan Follow, FPV a 3D Roll 360?
Spusťte aplikaci Ronin, klepněte na Uživatelský profil a můžete nastavit parametry kardanového závěsu a zvolit různé režimy sledování. V režimu Úplné sledování budou osy otáčení a náklonu sledovat vaše pohyby, zatímco v režimu Sledování pásku bude vaše pohyby sledovat pouze osa otáčení. V režimu FPV budou osy otáčení, naklánění a otáčení sledovat vaše pohyby. V režimu 3D Roll 360 se kardan automaticky přepne do režimu Svítilna a umožní vám jej otočit o 360 °.

Funkce fotografování

1. Co je to ActiveTrack 3.0?
ActiveTrack 3.0 je funkce automatického sledování, která zahrnuje optimalizované algoritmy hlubokého učení DJI. Po spuštění aplikace Ronin a výběru ActiveTrack 3.0 bude gimbal automaticky rozpoznávat lidské subjekty a sledovat objekty. Můžete také ručně vybrat objekt, který bude kardan sledovat, což je ideální pro natáčení v obtížněji ovladatelných prostředích.

2. Co funkce ActiveTrack 3.0 obsahuje?
Funkce ActiveTrack 3.0 stabilizuje vaši kompozici během sledování a zároveň vám umožňuje re-frame pomocí joysticku gimbal. Navíc, když se zaměřuje na hlavu a ramena lidského subjektu, dosahuje ActiveTrack 3.0 vyšší úspěšnosti sledování.

3.Jak mohu použít ActiveTrack 3.0?
Připojte telefon k horní části sáněk fotoaparátu. Vyberte Vytvořit v aplikaci Ronin a poté povolte ActiveTrack 3.0. Poté vyberte cíl a klepnutím na Trigger spusťte sledování.

4. Co když ActiveTrack 3.0 nefunguje?
V současné době je ActiveTrack 3.0 k dispozici pouze na určitých mobilních zařízeních. Můžete se podívat na seznam kompatibilních telefonů ActiveTrack 3.0 a dozvědět se více o kompatibilních mobilních zařízeních.

5. Co je Force Mobile?
Povolením Force Mobile můžete pomocí svého smartphonu ovládat pohyby kardanového kloubu pomocí integrovaných akcelerometrů telefonu. Aktualizovaný seznam kompatibilních zařízení najdete v seznamu Force Mobile Supported Mobile Phone List.

6. Jaká je maximální kontrolní vzdálenost, kterou Force Mobile podporuje?
Přibližně 20 metrů.

Příslušenství


1. Jaké příslušenství má Ronin-SC?
O veškerém příslušenství Ronin-SC se můžete dozvědět v online obchodě DJI.

2. Je zaostřovací motor Ronin-S kompatibilní s Ronin-SC?
Ne. S Ronin-SC je kompatibilní pouze zaostřovací motor Ronin-SC.

3.Jak mohu použít držák telefonu?
Připojením telefonu k horní části sáněk fotoaparátu nebo na boční straně kardanového držáku s telefonem můžete telefon používat jako monitor živého náhledu prostřednictvím Wi-Fi přenosu videa z fotoaparátu. Můžete také použít funkci Force Mobile připojením telefonu k stativu.

4. Je deska pro rychlé uvolnění kamery Ronin-S kompatibilní s Ronin-SC?
Ne. Rychloupínací deska kamery Ronin-SC není kompatibilní s Ronin-S.
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvku
Zeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku
Přidat reakci
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše