Mavic Air-Vivid Collection - Cinema Series
Na dotaz
Mavic Air-Vivid Collection - Cinema Series
Mavic Air-Vivid Collection - Cinema Series

Mavic Air-Vivid Collection - Cinema Series

Navrženo speciálně pro DJI MAvic Air. Airframe konstrukce váří pouhých 0,59g. Balení obsahuje filtry ND4/PL, ND8/PL, ND16/PL.
Více info
1 790 Kč Cena s DPH
Na dotaz
Kód zbožíAR-CS-VIVID
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení
Filtry PolarPro pomohou snížit rychlost závěrky a vytvořit plynulé filmové video. Filtry se nasadí (našroubují) přímo na objektiv , čímž je zajištěna snadná instalace a vyvážená rovnováha. Sada obsahuje filtry ND4 / PL, ND8 / PL a ND16 / PL, které snižují rychlost závěrky a snižují oslnění. 
Každý filtr obsahuje leštěné, osmi-násobně potažené sklo antireflexním povlakem společnosti PolarPro série Cinema, pro vysoký přenos světla a nízký index lomu. Určeno pro piloty, kteří požadují to nejlepší.

Popis filtrů

ND4/PL:
Tento filtr snižuje rychlost závěrky fotoaparátu o 2 f-stopy a polarizační světlo. Tento filtr se používá nejčastěji při natáčení za soumraku nebo svítání, a nebo v zamračených dnech.

ND8/PL:
Tento filtr sníží rychlost závěrky kamery o 3 f-stopy, tím je ideálním filtrem pro částečně zamračené dny. V této kombinaci s polarizátorem snižuje odlesky a zvyšuje sytost barev.

ND16/PL:
Tento filtr použijete když je venku slunečno. Snižuje rychlost závěrky o 4 f-stopy a polarizuje scenérii pro zachycení živých barev a to i za jasných slunečných dnů.

VýrobcePolarpro
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše