Dne 26. srpna 2020 - značka DJI, světový lídr ve vývoji dronů, stabilizátorů a akčních kamer, představila DJI OM 4 - prémiový stabilizátor pro mobilní telefony. Ten dokonale pomáhá zachytit nezapomenutelné životní zážitky. Jedná se o zdokonaleného nástupce populární řady Osmo Mobile.

Pokrokové uchycení telefonu úžasně zrychlilo start celého zařízení. Kromě nového unikátního uchycení mobilního telefonu pomocí magnetu se zlepšila samotná technologie vyvažování. Zjednodušilo se ovládání a přibyly další přednastavené chytré funkce. Nový
DJI OM 4 pomáhá vytvářet plynulejší, kvalitnější a kreativnější videa. Výrobce tradičně využil ty nejkvalitnější materiály, výkonné motory a nejnovější tří-osou technologii pro stabilizaci.
Stabilizátor mobilních telefonů pro každodenní použití

Nový DJI OM 4 dokážete jednoduše složit do rozměrů, které dovolují, abyste jej měli stále při sobě. Spolehlivě zachytíte každodenní životní okamžiky, cestovatelské zážitky i nezapomenutelné chvíle s vaší rodinou. Na jedno nabití vydrží neuvěřitelných 15 hodin a lze jej využít i jako přenosnou nabíječku - powerbanku. Odolné materiály zajišťují možnost každodenního použití bez strachu z poškození. Silnější motory dokáží stabilizovat i výrazně těžší telefony než jeho předchůdce. Rychlejší než kdykoli dřív

DJI OM 4 spojuje pokročilou technologii stabilizátoru s chytrým magnetickým uchycením. Vznikl tak produkt, který je vždy bleskově připraven k použití. Stabilizátor je buď přichycen k telefonu pomocí lehké kovové svorky. Ta může být i trvalejší součástí telefonu. Další možností přichycení je pomocí kruhové úchytky ve tvaru mince. Ta se přilepí k zadní části mobilního telefonu, nepřekáží při každodenním používáním, není třeba ji vůbec sundávat. Obě možnosti uchycení a Standby režim zajišťují velmi rychlé uvedení do provozu. To je základem pro zachycení nečekaných životních momentů.

 

Zachyťte momenty, které chcete sdílet

DJI OM 4 a mobilní aplikace DJI Mimo vám pomohou vytvořit kvalitní a zajímavě natočený obsah.. 

Jaké jsou přednastavené chytré funkce?

 

?      ActiveTrack 3.0: Označte objekt na displeji telefonu a DJI OM 4 nastaví kameru tak, aby jej začala automaticky sledovat a to i v pohybu. Vylepšení této funkce dokáže rozpoznat dospělé osoby, děti nebo domácí mazlíčky. 

?      Ovládání gesty: Jednoduše zapněte a vypněte nahrávání videa, pořiďte selfie nebo fotografii velké skupiny osob pomocí gest rukou bez nutnosti nastavení časovače.

?      Přednastavení pohyby a módy: Pokročilé funkce stabilizace umožňují pořizovat videa, která vypadají jako od profesionálního kameramana:

                   o   DynamicZoom: Vizuálně přitažlivý filmový efekt, který využívá funkce zoomu, ten promění vaše video v dramaticky vypadající pohyb jako z  filmů Alfreda Hitchcocka. 

                   o   Timelapse, Motionlapse, Hyperlapse: Zrychlete čas s funkcí TimeLapse nebo navíc přidejte pohyb kamery s funkcemi Hyperlapse nebo MotionLapse. Všechny tři přednastavené funkce používají technologii Electronic Image Stabilization (EIS) vylepšeného 3-osého stabilizátoru. Jednoduše pak můžete sdílet tato videa na sociální sítě. 

                   o   Slow-motion: Zpomalte svět kolem sebe pomocí přednastavené chytré funkce Slow-motion.

                   o   Sport Mode: Rychlejší pohyby stabilizátoru dokáží zajistit perfektní stabilizaci i při akčních sportech.

                   o   Panorama: Tři možnosti nastavení panorama: 3X3, 240° a nový režim “CloneMe”, který umožňuje přidat různé osoby nebo předměty do jednoho snímku a vytvořit tak ještě zajímavější výsledek.

                   o   Spin Shot: Pomocí aplikace DJI Mimo a joysticku stabilizátoru vytvoříte efekt rotace telefonu.

                   o   Story Mode šablony: Vyberte si ze širokého množství přednastavených šablon pohybu stabilizátoru, hudebního podkresu a barevných palet, které ještě více zjednoduší přípravu videa pro sdílení na sociálních sítích.

 


Obsah balení:

Balení obsahuje stabilizátor, dva druhy magnetických držáků, stativ, řemínek na zápěstí a pouzdro. 

Více na: https://www.djitelink.cz/cs/osmo-mobile/9874-dji-om-4.html