Ve dnech 24-26 září 2019 proběhla v Los Angeles konference AirWorks 2019. Na této akci představuje DJI spolu s partnery tradičně nové produkty a služby v oblasti průmyslu, zemědělství, technologie a inovací.

Co bylo z našeho pohledu nejzajímavější?

Phantom 4 Multispectral
Nový Phantom 4 Multispectral od DJI je špičkovým nástrojem pro efektivní a udržitelné zemědělství. Díky 6 spektrálním kamerám dokáže v reálném čase sledovat stav plodin, půdy a umožní včas odhalit napadení rostlin škůdci, plevelem nebo chorobami. Phantom 4 Multispectral bude již brzy dostupný k prodeji i zapůjčení!



FLIR MUVE C360
Detektor plynů, který lze umístit na dron DJI Matrice 210 V2 a může tak poskytnout záchranářům důležité informace v mnohonásobně kratší době při chemických, průmyslových nebo přírodních neštěstích.



DJI Agras T16
Nový práškovací dron DJI. Dosud největší a nejtěžší stroj z létající flotily DJI. Šesti rotorový dron dokáže uvést až 16 litrů postřiku jako jsou hnojiva nebo pesticidy. Šířka postřiku je 6,5 metru. Přenosový signál OcuSync 2.0 HD s dosahem až 3 kilometry. Z dalších vlastností lze jmenovat přesný poziční systém RTK (Real-time Kinematic), nebo ochranu proti vodě a prachu IP67. Zdvojená IMU jednotka a zdvojený barometrický senzor. 



DJI X-Port
Vydáním gimbalu X-Port poskytuje DJI nástroj pro výrobce hardwaru možnost, jak obejít nákladné a obtížné fáze vývoje. Tento univerzální gimbal lze rychle propoji se senzory třetích stran jako jsou multispektrální kamery nebo LiDAR senzory. 

SkyPort 2.0
aktualizace SkyPort 2.0 umožňuje kompatibilitu s X-Port a rychlejší přenos dat.