Hledáte, jak zvýšit náskok před konkurencí?
Průmyslové drony vás posunou dál a výš.

Drony a elektronika

Technologie v energetice potřebují pravidelnou kontrolu a údržbu. Ideálně bez odstávky provozu. Drony zvládnou inspekce, díky naprogramovaných letům, rychle a bezpečně. Nedochází ke zbytečným odstávkám a snižuje se ohrožení osob při práci. Drony najdou uplatnění při kontrolách rozvodné sítě, ale i u všech druhů elektráren.

Číst více

Drony a inspekce technologií

Jednorázové i opakované Inspekce lze provádět u těžko dostupných zařízení bez použití speciální techniky. Pomocí speciálních senzorů rychle a přesně identifikujete závady. Drony vám zajistí bezpečnost personálu a umožní včasné rozhodování. Navíc budete automaticky vytvářet 2D mapy s vysokým rozlišením a 3D modely pro digitální ilustraci výsledků vašich inspekcí.

Číst více

Drony ve stavebnictví a geodézii

Drony posouvají digitalizaci procesu výstavby. Jakékoliv území zaměříte dronem rychle a realisticky. Vytvoříte 2D mapy a 3D modely s přesnými údaji o poloze, které lze snadno přizpůsobit BIM modelům při vizualizaci návrhů. Data s korekcí RTK vám pomohou při integraci s existujícími geografickými systémy.

Číst více

Drony a reality

Drony pomáhají při sběru dat a při jejich převádění do digitální podoby. Efektivní využití se nabízí při pasportizaci majetku měst a obcí, ale i památek. Základem této činnosti je vznik 2D map a 3D modelů s možností přesného odměřování. Navíc speciální kamery odhalí i skryté vady, zatékání do střech, tepelné úniky...

Číst více

Drony v zemědělství a lesnictví

Drony se v zemědělství a lesnictví využívají především pro získávání přesných dat o půdních blocích i o kondici rostlin. Nasbíraná data slouží k lepšímu rozhodování, ale i k přesnému dávkování přípravků pomocí dnešní vyspělé techniky. Zavádění nových technologií navíc pomáhá ke zlepšení současné úrovně využívání vody v krajině. Drony jsou dosud nejvyspělejším technologickým nástrojem, který žene rozvoj precizního hospodaření kupředu.

Číst více

Drony v záchranných a silových složkách

Operace záchranných a silových složek velice často vyžadují získání přehledu o situaci na rozlehlém území. To je přesně úkol pro drony vybavenými kamerami s vysokým rozlišení, více násobným zoomem a kvalitními termokamerami. V případě, že je třeba situaci monitorovat dlouhodobě, je řešením upoutaný dron.

Číst více

Drony ve foto a video tvorbě

Drony a stabilizované hlavy si ve video a filmové tvorbě našli svoje místo. Potřebujete vyzkoušet novou techniku, zvažujete, který dron, kamera, stabilizovaná hlava vám vyřeší aktuální problém? Jste na správném místě, pomůžeme vám s výběrem, techniku si můžete vyzkoušet, koupit, nebo i pronajmout.

Číst více

Antidronová ochrana

AeroScope je komplexní platforma pro detekci dronů, která rychle identifikuje komunikační spojení UAV a shromažďuje informace, jako je stav letu, cesty a další informace v reálném čase. Tento monitorovací datový proud pomáhá uživatelům informovaně reagovat co nejdříve.

Číst více
Máte otázku?
Máte otázku?Váš dotaz zodpovíme do druhého pracovního dne.Jméno a příjmeníVaše zprávaOdeslat
Získejte přehled
o legislativě v oblasti dronů
Více
Získejte povolení
od Úřadu civilního letectví
Více
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše