O nás
LÉTÁME S NOHAMA NA ZEMI

Vždy jsme chtěli věcem opravdu rozumět a zkušenosti předávat dál. Tento přístup nás postupně kvalifikoval k tomu, co dnes můžeme dělat. Nepřišlo to samo, museli jsme si to odpracovat. Stali jsme se prvním DJI ARS (Authorized Retail Store). Stavíme, servisujeme a prodáváme špičkovou techniku. Podílíme se na projektech deseti univerzit. Školíme profesionální piloty. Zakládáme si na poctivém přístupu a vážíme si těch, co k nám mají důvěru. DĚKUJEME!

NAŠE HISTORIE

1997 založení společnosti v oboru telekomunikace

2000 RC letadla - vývoj, výroba

2010 drony - vývoj, výroba

2011 projekt MV, bezpečnostní výzkum

2012 autorizovaný prodejce DJI Profi Line

2012 ÚCL – certifikace Mikrokopter + DJI S800

2012 ÚCL – certifikace letecké školy

2012 projekt TA ČR Alfa, telematika dopravy

2015 člen AOBP (Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR)

2015 testy padákových systémů

2016 Grid 720, průmyslový dron, vývoj TELINK

2017 DJI ARS (Authorized Retail Store) jediný v ČR, čtvrtý v Evropě

2017 Kniha DRONY, praktická příručka především pro uživatele DJI dronů

2018 zahájení prodeje fotoaparátů značky Hasselblad

2019 Kniha DRONY, 2. rozšířené vydání, mapa DJIGO4/ letecká 3. vydání

2020 DJI Enterprise Dealer, Mapa DJI FLY/ letecká

2021 Přechod na novou legislativu, příprava kniha DRONY, 3. přepracované vydání

Představení firmy TELINK ve zkratce, je možné pomocí dvou sloganů.
První slogan: LÉTÁME S NOHAMA NA ZEMI, může znít přízemně, ale naprosto přesně vystihuje naši práci. Tou je vše, co souvisí s provozem UA – bezpilotních prostředků (dronů).
Druhý slogan: Z VÝŠKY A PŘECI ZBLÍZKA jednoznačně charakterizuje smysl praktického využití bezpilotních prostředků - dronů. Komplexní služba je naší hlavní prioritou, zákazníci – firmy k nám přicházejí s nápadem na řešení, odcházejí s fungujícím dronem a průkazem profesionálního pilota bezpilotního prostředku.
Hobby pilotům výrazně zpříjemňujeme jejich koníčka, pomáháme jim s nákupem údržbou, servisem, ale i s prvními starty.
Návrh, stavba a servis dronů je základ naší činnosti. Již v roce 2011 jsme se s ČVÚT podíleli na projektu, jehož cílem bylo zapojit drony do státních složek. V roce 2012 jsme se stali autorizovaným prodejcem profesionální techniky DJI. Od té doby jsme měli možnost provést tisíce zalétávacích startů s různými typů dronů. Na základě těchto zkušeností navrhujeme další originální řešení.

Vlastní vývoj a výroba pro nás není ničím novým. Firma TELINK byla založena v roce 1997, v minulosti se zabývala vývojem a výrobou RC letadel. Jejich výroba v omezené míře pokračuje.
Druhou nejvýznamnější částí naší práce je letecká škola a vše co souvisí s legálním provozem dronů. Úřadem pro civilní letectví jsme provedli všechny typy dronů od firmy DJI, ale i celou řadu jiných konstrukcí. Ke všem jsme vypracovali provozní příručky. Postupně jsme vyškolili zdatné piloty ze soukromé sféry, ale i pro silové složky státu. Jsme členem Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR.
Třetím výrazným pilířem činnosti firmy je poskytování služeb pomocí bezpilotních prostředků. Firma se specializuje na vyhledávání postupů pro využití při vyhledávání, dokumentaci a při vytváření 3D modelů. Vypracováváme postupy, při kterých se využívá létání po předem naprogramované trase. Testujeme například i nové bezpečnostní prvky, ale hlavně hledáme cesty, jak poměrně složitou techniku přiblížit našim zákazníkům. Pořádání, předváděcích akcí se stalo nedílnou součástí života firmy.
Těšíme se i na Vaší účast, Váš TELINK

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše