3D modely

3D modely terénu, budov a technologií jsou dnes standardním nástrojem. Umožňují odečítat rozměry a kubatury. Zjednodušují plánování, slouží jako podklady pro výstavbu, inspekci, opravy a údržbu. Mohou nahradit nedostatečnou dokumentaci. Na základě těchto dat lze připravovat vizualizace, výkazy výměr, ale například i automaticky řídit stroje pro zemní práce.

Číst více

2D mapy

Drony dokáží velice rychle a přesně nasnímat zájmové území. Díky technologiím RTK je práce rychlá a bezpečná. Záznamy pořízené z výšky jsou poté precizním a efektivním způsobem vyhodnoceny a zpracovávány do podoby aplikačních map a ortofotomap. V jednom software můžete trasu dronu plánovat a následně i vyhodnocovat.

Číst více

Zápis do katastru, třídy přesnosti

Metadata z dronů DJI jsou ve standardu WGS84. Pomocí pokročilých transformačních klíčů je lze snadno převést do systému S-JTSK využívaného ČÚZK. Přesnost lze dále zvyšovat i pomocí vlícovacích bodů.

Číst více
Máte otázku?
Máte otázku?Váš dotaz zodpovíme do druhého pracovního dne.Jméno a příjmeníVaše zprávaOdeslat
Získejte přehled
o legislativě v oblasti dronů
Více
Získejte povolení
od Úřadu civilního letectví
Více
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše