DJI Aeroscope

Popularita dronů stále roste. Drony zároveň představují potenciální nebezpečí pro oblasti, jako jsou letiště, věznice, jaderné elektrárny, vládní zařízení a pro kritickou infrastrukturu. Tradiční ochrana v těchto objektech nemusí být schopna adekvátně detekovat a monitorovat UAV, aby se zabránilo incidentům. DJI AeroScope je schopen identifikovat drtivou většinu populárních dronů na současném trhu. Monitoruje a analyzuje jejich komunikační protokol za účelem získání důležitých informací. To umožňuje uživatelům chránit jejich perimetr.

Popis

AeroScope je komplexní platforma pro detekci dronů, která rychle identifikuje komunikační spojení UAV a shromažďuje informace o stavu dronu v reálném čase. Na základě těchto informací je uživatel schopen reagovat odpovídajícím způsobem.

Stacionární jednotka

Stacionární jednotka AeroScope, navržená pro trvalou ochranu rozsáhlých lokalit, podporuje možnost navrhnout a přizpůsobit sestavu podle konkrétního místa a požadavků uživatelů. Systém je schopen sledovat drony až na vzdálenost desítek kilometrů.
Získaná data lze integrovat do stávajících bezpečnostních systémů na základě Software Development Kit (SDK), která splňuje specifické požadavky zákazníků.

Přenosná jednotka

Přenosná jednotka je určena pro dočasné události, mobilní nasazení a podobné scénáře. Celá jednotka je uzavřena v jediném kufříku, který umožňuje uživatelům rychle začít pracovat na novém, nebo mobilním místě. Přenosná jednotka může být napájena z vestavěných inteligentních baterií TB50 nebo z dostupného napájecího zdroje.

Software a SDK

AeroScope Backstage Management System je jádrem komplexního bezpečnostního systému dronů. Tento systém využívá pokročilou technologii správy informací a poskytuje centrální monitorovací, velitelské a vyšetřovací nástroje integrující se s daty shromážděnými z předchozích letů. AeroScope Backstage Management System je komplexní a pohodlný systém pro podniky, které monitorují drony a pomáhají zvyšovat bezpečnost veřejného vzdušného prostoru. Podporuje také sadu Software Development Kit (SDK), která splňuje specifické požadavky zákazníků a podporuje integraci různých systémů.

Máte otázku?
Máte otázku?Váš dotaz zodpovíme do druhého pracovního dne.Jméno a příjmeníVaše zprávaOdeslat
Získejte přehled
o legislativě v oblasti dronů
Více
Získejte povolení
od Úřadu civilního letectví
Více
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše