NAŠE SLUŽBY


3D model STANDARD

Základní 3D model všech objektů ve snímaném prostoru. Rychle, jednoduše a s dostatečnou kvalitou pro určení velikosti a pozice objektů, postupu terénních prací a hrubého výpočtu objemů.

Detaily

3D model HD

3D model ve vysokém rozlišení umožní detailní prohlížení a měření. Dobrá volba pro realitní kanceláře, nebo pro přesné měření objemů v lomech a na staveništích.

Detaily

3D model ULTRA

Nejvyšší možná kvalita modelu. Ideální pro digitalizaci a archivaci. Pro dosažení maximálního rozlišení je let plánován v minimálních možných výškách.

Detaily
alternative

Výpočet rychle a jednoduše

Objekt nasnímáme ve vysokém rozlišení a pomocí pokročilých softwarových algorytmů z něj složíme přesný 3D model. Získáme tak dokonalý nástroj pro kontrolu pohybu materiálu.

Lze provádět jak jednorázové, tak opakovné měření daného místa.

    Přenost zaměření: Třída přesnosti 3
   Rozlišení modelu: Max 5 cm/pixel

Výstupy: model OBJ, mračno bodů LASalternative

alternative

Maximální přesnost zaměření

Vytvoříme detailní, rozměrově přesnou foto mapu celého objektu. Lze provádět jak jednorázové, tak opakovné snímání daného místa. V mapách lze velmi jednoduše provádět měření vzdálenosti a plochy.

Využíváme pokročilou geodetickou technologii RTK (Real-Time Kinematics). Pomocí referečních stanic zaměříme mapu s nejvyšší možnou přesností.

    Přenost zaměření: Třída přesnosti 3
   Rozlišení mapy: Max 1,5 cm/pixel

Výstupy: Mapa GEOTIFF, mapa překryvů, základní výškový profil


alternative

alternative

alternative

Identifikace poruch mimo viditelné spektrum

Kromě běžné optické kontroly fotíme objekty pomocí speciálních snímačů. identifikujeme tak snadno a rychle poruchy střešních krytin plochých střech.

K práci používáme optické, multispektrální i termovizní kamery. Dodáme celkovou mapu se zvýrazněním porušených částí určených k opravě.alternative

alternative

KDO JSME?

Jsme profesionálové s dlouholetou tradicí a mnoho zkušenostmi. V oblasti dronů se pohybujem od samého začátku vývoje tohoto odvětví.

alternative

NABÍZÍME RŮZNÉ DRUHY SLUŽEB

Od 3D mapy přes hubení hrabošů až po snímání střech. Naše portfolio je opravdu široké.

VYBAVENÍ

Naše flotila disponuje nejlepšími stroji na trhu kteří jsou schopni vytvořit nejrůznější druhy modelů dle požadavků zákazníka.

ZKUŠENOSTI

Naši piloti mají více jak 20 let zkušeností s bezpilotními letouny. Máme veškerá nutná povolení k výkonu leteckých prací.

SPOLEHLIVOST

Našim službám věří jak jednotlivci tak velké firmy. Jsme flexibilní a vždy se snažíme maximálně vyhovět požadavkům zákazníka.

KONTAKT

Nejsem robot.