Atraktivní záběry snadno a efektivně

Pořízení kvalitního záběru nemusí být pro jednoho operátora snadné. Proto jsou drony DJI vybavené automatickými funkcemi, které umožňují snadné nalétnutí celé řady efektních záběrů. Trasu letu lze nastavit, navíc si dron drží objekt zájmu ve středu záběru.

Číst více

Ruční stabilizátory a 360° snímače

Dokumentace pomocí obrazu může být jak technická, tak pro mediální využití. Ideální je kombinace pozemních a leteckých záběrů. Vždy je potřeba stabilní obraz, někdy může být výhodou i záběr 360 stupňů. Stabilizované hlavy a kamery poslouží především v interiéru. Třistašedesátkové kamery se hodí pro dokumentaci a virtuální prohlídky.

Číst více

2D mapy

Drony dokáží velice rychle a přesně nasnímat zájmové území. Díky technologiím RTK je práce rychlá a bezpečná. Záznamy pořízené z výšky jsou poté precizním a efektivním způsobem vyhodnoceny a zpracovávány do podoby aplikačních map a ortofotomap. V jednom software můžete trasu dronu plánovat a následně i vyhodnocovat.

Číst více

3D modely

3D modely terénu, budov a technologií jsou dnes standardním nástrojem. Umožňují odečítat rozměry a kubatury. Zjednodušují plánování, slouží jako podklady pro výstavbu, inspekci, opravy a údržbu. Mohou nahradit nedostatečnou dokumentaci. Na základě těchto dat lze připravovat vizualizace, výkazy výměr, ale například i automaticky řídit stroje pro zemní práce.

Číst více
Máte otázku?
Máte otázku?Váš dotaz zodpovíme do druhého pracovního dne.Jméno a příjmeníVaše zprávaOdeslat
Získejte přehled
o legislativě v oblasti dronů
Více
Získejte povolení
od Úřadu civilního letectví
Více
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše