Požáry

S pomocí termovizní kamery dokážete velmi rychle identifikovat hledané osoby, nebo objevit místa s potencionálním výskytem požáru. Drony umožňují živý stream HD videa i do jiných míst, než se právě nachází pilot dronu. Obraz je možno přenést do přenosových vozů a následně ke krizovým štábům, nebo přímo k veliteli zásahu.

Číst více

Nehody

Bezpilotní letadla jsou neocenitelnými pomocníky v případech, kdy záleží na každé vteřině. Kompaktní drony vybavené termovizí jsou připraveny k letu v řádu desítek vteřin a jejich letová doba je kolem 30 minut. Operovat mohou na vzdálenost až 15 km od pilota. Jedná se o nejrychlejší způsob nasazení termovizni kamery.

Číst více

Hledání osob

Pomocí přídavného modulu lze termovizní nebo zoomovací kameru doplnit o výkonnou svítilnu nebo reproduktor. Hledané osoby se tak o vás dozví a je možné jim pomocí reproduktoru předat důležité informace a instrukce.

Číst více

Živelné události

Získání klíčových informací v co nejkratší době může zachránit životy a zdraví. Rychlé nasazení dronu řeší celou řadu problémů. Dron je schopen provozu v těžko přístupném terénu, je schopen letu na dlouhé vzdálenosti.

Číst více
Doporučujeme
Zenmuse H20T Basic Care - Termokamera

Zenmuse H20T Basic Care - Termokamera

Nová multi-senzorová zoomovací 4K kamera určená pro modely Matric...
Detail
Zenmuse L1 Basic Care - 3D skener a Lidar

Zenmuse L1 Basic Care - 3D skener a Lidar

První laserový skener od DJI. Zenmuse L1 integruje modul Livox Li...
Detail
Máte otázku?
Máte otázku?Váš dotaz zodpovíme do druhého pracovního dne.Jméno a příjmeníVaše zprávaOdeslat
Získejte přehled
o legislativě v oblasti dronů
Více
Získejte povolení
od Úřadu civilního letectví
Více
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše