OSMO Action  Je zde 1 produkt.

Firma DJI vstupuje na trh akčních kamer - OSMO Action

Ať už chcete natáčet svět kolem vás, nebo stát na druhé straně objektivu, Osmo Action a jeho dvojice obrazovek vám umožní zachytit každý okamžik, stačí jen stisknout tlačítko. Kompozice během vlogování j...

Firma DJI vstupuje na trh akčních kamer - OSMO Action

Ať už chcete natáčet svět kolem vás, nebo stát na druhé straně objektivu, Osmo Action a jeho dvojice obrazovek vám umožní zachytit každý okamžik, stačí jen stisknout tlačítko. Kompozice během vlogování je díky jasnému přednímu displeji hračka, zadní displej zase nabízí křišťálově čistý obraz a špičkovou odezvu dotykového ovládání. Tato odolná a všestranná akční kamera je napěchovaná technologiemi, které se postarají o technickou stránku věci, vy tak můžete prožít každý okamžik naplno.
DJI po letech vývoje spolehlivých technologií pro filmaře po celém světě učinilo další krok. Technologie RockSteady spojuje EIS s komplexními algoritmy a podává stabilní záběry bez otřesů, bez ohledu na náročnost situace.


Action OS je extrémně rychlý interaktivní systém, který kombinuje efektivní, zjednodušené uživatelské rozhraní se třemi dostupnými tlačítky pro rychlý a flexibilní provoz. Zapínání, nahrávání a režimy nastavení lze provádět v mrknutí oka.


Ať už chcete nahrávat svůj svět zpoza objektivu nebo být hvězdou show, dvě obrazovky Osmo Action vám umožní vše zachytit jediným stisknutím tlačítka. Přední obrazovka vám umožní bez námahy v každém nastavení, zatímco zadní obrazovka poskytuje křišťálově čistý displej s hypercitlivostí.
Tato odolná, všestranná akční kamera je vybavena pokročilou technologií, která vám umožní strávit méně času s nastavením  a více času pro zachycení zážitků.

  
Zobrazit více

Podkategorie

Vodotěsná akční kamera s rozlišením videa...

7 490,00 Kč 9 990,00 Kč
Sleva!
1 Komentář(e)
Skladem na prodejně
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky

Kniha Drony

Praktická příručka pro majitele dronů DJI

Koupit

Mapa DJI GO 4 / letecká

Vytvořili jsme přehlednou a srozumitelnou mapu pro drony.

Koupit

Zaškolení obsluhy

Tuto službu doporučujeme objednat k nově zakoupenému produktu.

Koupit

Akce

Aktuální nabídka produktů ve slevě, akci či výprodeji.

Koupit

Nejnovější články Všechny články

Naši partneři