Legislativní rada na míru

Vzniká na základě vyplnění dotazníku, doporučíme vám jednotlivé kroky, vytvoříme potřebnou dokumentaci, doporučíme odpovídající školení. Nabídneme potřebné pojištění…

Vyplnění dotazníku nejčastěji vede k poskytnutí informací, které směřují k narovnání nedostatků souvisejících se změnami legislativy. Nebo ke spuštění procesu Specifik.

Pokud budete potřebovat zcela individuální školení, sestavíme ho dle vašich potřeb, nebo dle vámi zamýšlené speciální činnosti..

Může se např. jednat o plánování trasy a automatický let. Hledání řešení, jak efektivně monitorovat určitý objekt, nebo jak využít nestandardní snímače.

Můžeme se věnovat technice, legislativě, nebo zpracování dat.

Cena se odvíjí počtu hodin a počtu školených osob. K dispozici jsou zprovozněné drony, další speciální technika, auto, letiště i počítač s nainstalovanými software pro zpracování dat v terénu. Specializujeme se na školení pracovních kolektivů včetně státních složek.

Mezi největší kolektivy školenými u nás patří např. policejní složky ČR a SK, HZS, Správa Železnic, Strabag, ČEZ a další

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše