DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)
tento produkt momentálně nelze objednat
-21 %
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)
DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)

DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)

Chcete být dronařským fotografem, nebo filmařem roku?
Potřebujete být opravdovým profesionálem? Máte naši plnou technickou podporu včetně odborného školení.
Při zakoupení dronu od nás, obdržíte slevu 5000,- na proces SPECIFIC.
DJI Air 3 je kompaktní skládací dron se dvěma výkonnými kamerami - širokoúhlou a střední telekamerou s 3násobným zoomem. Užijte si lety s maximální dobou letu 46 minut, snímání překážek všemi směry a přenos videa O4. Zachyťte úchvatné detaily jakékoli scény pomocí 48Mpx fotografií ze dvou kamer a 4K HDR videa. S Air 3 můžete natáčet objekty s neomezenou kreativitou.
Více info
Zdarma k tomuto produktu:
Letecká mapa TELINK
Tisk registračního štítku
30 990 Kč Cena s DPH
8 000 Kč38 990 Kč
tento produkt momentálně nelze objednat
Kód zboží740499
Hmotnost720 g
Max. dosah (CE)10 km
Max. doba letu46 minut
Max. rychlost21 m/s
Velikost senzoru1/1,3" + 1/1,3"
Průměrné hodnocení100 %
Hodnoceno 1×
Přidat hodnoceníZobrazit recenze (1)

DJI AIR 3

Dvojnásobný pohled

DJI Air 3 je kompaktní skládací dron se dvěma výkonnými kamerami - širokoúhlou a střední telekamerou s 3násobným zoomem. Užijte si lety s maximální dobou až 46 minut, [1] snímání překážek všemi směry[2] a přenos videa O4. Zachyťte úchvatné detaily pomocí 48Mpx fotografií ze dvou kamer s nabídkou4K HDR videa. S Air 3 můžete natáčet objekty s využitím své neomezené kreativity.

 

 • Širokoúhlý objektiv a 3násobný střední teleobjektiv, snímky, které vyprávějí příběh
 • Max. doba letu 46 minut, [1] Prodloužená doba letu 
 • Snímání překážek všemi směry, [2] Celková ochrana
 • 48MP fotografie pořízené duální kamerou, Dokonalé detaily
 • Duální kamera s rozlišením 4K/60 fps a HDR videem, Snadné snímání
 • Nový O4 Video Transmission, větší dosah s větší stabilitou

 

Systém se dvěma primárními kamerami


Air3 se může pochlubit prvním duálním systémem kamer řady Air, který v elegantním a kompaktním těle obsahuje širokoúhlou kameru 1/1,3" CMOS a středně velkou kameru 1/1,3" CMOS s 3násobným přiblížením. Obě kamery mají stejnou velikost snímače, ale rozdílnou ohniskovou vzdálenost, což přináší konzistentní kvalitu obrazu [3] a větší možnosti dynamického zobrazování.

Komplementární výkon kamery


Díky širokoúhlé kameře můžete lépe zachytit rozmanitou krajinu.

A střední telekamera dosahuje bezztrátového 3násobného optického zoomu pro prostorovou kompresi, která poskytuje jedinečnou perspektivu jakéhokoliv objektu.

Ikonický z každého úhlu


Využijte široké zorné pole širokoúhlé kamery a zachyťte více krajiny. Přepnutím na střední telekameru s 3násobným zoomem můžete jakýkoliv objekt zachytit jako ohniskový bod.


48MP fotografie pořízené duální kamerou


Obě kamery jsou schopné pořizovat 48MP fotografie plné věrných detailů a zároveň umožňují bezproblémové úpravy v postprodukci.


Duální kamera s rozlišením 4K/60 fps a HDR videem


Dva 1/1,3palcové snímače CMOS kamery Air 3 podporují duální nativní citlivost ISO pro přímý výstup videa v rozlišení 4K/60fps HDR bez nutnosti úprav. To znamená, že záběry z obou kamer budou mít bohaté barvy a přirozené světelné přechody.To zajistí dechberoucí a maximálně precizní výsledky.

 • Maximální specifikace videa: 4K/100fps[4]
 • HDR Video: Až 4K/60fps
 • Barevné režimy: 10bitový D-Log M, 10bitové HLG


Obě kamery také podporují 10bitové barevné režimy D-Log M a 10bitový HLG. 10bitový režim D-Log M pomáhá zachovat více detailů světla a stínů pro větší flexibilitu při úpravách. 10bitový režim HLG dokáže nabídnout vyšší dynamický rozsah, čímž dosahuje vynikajících výsledků bez barevné gradace.

Létejte sebevědomě, létejte bezpečně


Prodloužený let, inovativní nabíjení


Air 3 umožňuje až 46 minut letu[1], což je o 48 % více[5] než u předchozí generace. To vám poskytne dostatek času na prozkoumání, úpravu kompozice a pořízení požadovaných záběrů.

Nový hub pro nabíjení baterií podporuje inovativní funkci přenosu energie. Stačí stisknout a podržet funkční tlačítko a zbývající energie z několika baterií se přenese do té s nejvyšší zbývající energií.[6]Díky tomu získáte více nabitou baterii v situacích, kdy jsou možnosti nabíjení omezené.


Snímání překážek všemi směry


Všesměrový kamerový systém umožňuje komplexní přehled o prostředí, takže Air 3 dokáže detekovat překážky ve všech směrech. [2] Při detekci překážek může Air 3 využívat systém APAS 5.0 k provádění plynulejších vyhýbacích manévrů[7] pro celkově bezpečnější let. I úplní začátečníci nyní mohou létat s jistotou a realizovat kreativní nápady se zvýšenou bezpečností.

 • Horizontální všesměrový kamerový systém
 • Horní kamerový systém
 • Dolní kamerový systém
 • Dolní ToF senzorO4 Video Transmission


Nová generace systému přenosu videa O4 poskytuje modelu Air 3 výrazně vyšší přenosový výkon. Umožňuje maximální dosah 20 km[8] se zvýšenou stabilitou a živý přenos v maximální kvalitě 1080p/60 fps, který zaručuje mimořádně plynulé sledování a provoz.

 

Pokročilý RTH

Během inteligentního RTH Air 3 automaticky naplánuje optimalizovanou trasu letu pro pokročilý RTH [9] a zároveň zachová snímání překážek všemi směry [2], aby se rychle a bezpečně vrátil do výchozího bodu.

Inteligentní funkce, které vás budou inspirovat


Bez námahy na špičkové úrovni


FocusTrack
Funkce FocusTrack snadno udrží vás nebo váš objekt ve středu záběru. Střední telekamera s 3násobným zoomem poskytuje jedinečnou prostorovou kompresi při snímání objektů. Tento vylepšený systém sledování v kombinaci se snímáním překážek všemi směry vám umožní pořizovat promyšlené a dobře naplánované záběry, kdykoliv a kdekoliv budete potřebovat.

 • Spotlight 2.0
 • ActiveTrack 5.0
 • Point ofInterest 3.0QuickShots
Funkce QuickShots umožňuje Air 3 kreativní pohyby kamerou, jako jsou Rocket, Dronie, Circle, Helix, Boomerang a Asteroid.[10]

2,7K vertikální snímání
Air 3 podporuje vertikální snímání v rozlišení 2,7K s oběma kamerami, takže vertikální záběry jsou při snímání krajiny nebo objektů velmi dynamické. Výstup vertikálního 2,7K záběru přímo ze snímače CMOS 4:3 poskytuje klipy optimalizované pro prohlížení smartphonem a připravené ke sdílení na sociálních sítích bez nutnosti dodatečných úprav.

MasterShots
Funkce MasterShots umožňuje Air 3 automaticky provádět různé pohyby kamerou, natáčet více klipů a následně je upravovat za pomoci hudby, střihů a efektů.

Více funkcí, větší kreativita


Noční režim
Díky pokročilému algoritmu redukce šumu dokáže Air 3 pořizovat záběry bez šumu v rozlišení až 4K/30 fps i v prostředí se slabým osvětlením nebo v noci.

Hyperlapse
Vyberte si ze čtyř možností, jako je Free, Circle, CourseLock a Waypoint, a pořizujte časosběrné záběry v rozlišení až 4K horizontálně nebo 2,7K vertikálně.

SlowMotion
Vyberte 4K/100 fps[4] nebo 1080p/100fps[4] pro přímý záznam 4xslow-motionvidea.

SmartPhoto 3.0
V režimu pořizování jednotlivých snímků používá Air 3 ve výchozím nastavení funkci SmartPhoto 3.0, která dokáže automaticky vybírat mezi HDR, přesvětlením a rozpoznáním scény podle dané situace pro lepší výsledky snímání. Ve formátu HDR DNG[11] dokáže kamera zaznamenat větší dynamický rozsah s vestavěným vylepšením kontrastu. Obrazový soubor může v softwaru pro následnou úpravu snímků dosáhnout kvality na úrovni formátu JPG, což snižuje náročnost postprodukce.

QuickTransfer
Rychlé stahování fotografií a videí z dronu přímo do smartphonu prostřednictvím bezdrátového připojení vám ušetří čas i námahu.


Aplikace LightCut


Připojte se k Air 3 bezdrátově prostřednictvím aplikace LightCut ve vašem smartphonu a využijte rozšířené kreativní možnosti, například funkci One-Tap Edit. Nemusíte během procesu stahovat všechny záběry, což šetří místo v úložišti vašeho mobilního zařízení.

One-Tap Edit 
Inteligentně vybírá klipy na základě kompozice a dráhy letu a automaticky přiřazuje optimální možnosti šablon a zvukových efektů pro rychlé
a bezproblémové vytvoření videa.

Tilt-Shiftefekt
Jedním klepnutím dosáhnete tilt-shift efektu. Pro ještě dramatičtější výsledky použijte tuto funkci na záběry pořízené střední telekamerou s 3násobným zoomem.


Mimořádně pokročilé snímání


Waypoint
Funkce Waypoint je nyní poprvé k dispozici v řadě Air. Předem si naplánujte letové trasy a snímání pro Air 3, abyste dosáhli obtížných kamerových pohybů a ohromujících záběrů. Letové trasy si také můžete uložit, abyste mohli stejný pohyb s přesností zopakovat později, čímž se vám otevírají možnosti pořizovat dlouhé časosběrné záběry, které zachycují přechody, například ze dne na noc nebo různých ročních období.

Příslušenství a služby

 

DJI RC 2
Tento dálkový ovladač má vestavěný 5,5palcový FHD displej a využívá výkonný procesor spolu s novým systémem přenosu videa O4 pro bezproblémový a pohodlný let.

DJI RC-N2 RemoteController
Dálkový ovladač RC-N2 využívá novou generaci technologie přenosu videa O4 se zvýšeným výkonem.

DJI Air 3 BatteryCharging Hub
Nabíjecí hub dokáže rychle nabíjet tři baterie za sebou a také dálkové ovladače, smartphony a další zařízení. Dokáže také přenést zbývající energii baterií s nízkým výkonem do baterie s nejvyšším zbývajícím výkonem, [6] čímž poskytuje možnost prodloužení letu v místech, kde jsou možnosti nabíjení omezené.

DJI Air 3 IntelligentFlightBattery
Umožňuje dronu Air 3 až 46 minut letu [1], což poskytuje více tvůrčích možností během jednoho letu.

DJI 100W USB-C Power Adapter [12]
Napájecí adaptér může současně nabíjet baterii a dálkový ovladač nebo mobilní zařízení prostřednictvím USB-C portů.

DJI 65W Car Charger[12]
Lehká a přenosná nabíječka do auta využívá univerzální port. Může nabíjet baterii, dálkový ovladač, smartphone, notebook a další zařízení.

DJI Care Refresh[12]
Poskytuje cenově dostupné výměny, DJI Care Express, DJI FlyawayCoverage, dopravu zdarma, exkluzivní technický servis a další.
* Před letem si prosím ověřte místní zákony a předpisy a důsledně je dodržujte.
** Veškeré údaje byly testovány na sériovém modelu DJI Air 3 v kontrolovaném prostředí. Skutečné zkušenosti se mohou lišit v závislosti na prostředí, použití a verzi firmwaru.
*** Všechna videa a obrázky na této stránce byly pořízeny v přísném souladu
s příslušnými místními zákony a předpisy.
**** Před použitím musí být DJI Air 3 aktivován prostřednictvím aplikace DJI Fly.
***** DJI Air 3 získal certifikát C1 od Agentury Evropské unie pro bezpečnost letectví (EASA).

1. Měřeno pomocí DJI Air 3 letícím konstantní rychlostí 28,8 km/h za bezvětří
na úrovni moře, s vypnutým APAS, vypnutým AirSense, parametry kamery nastavenými na 1080p/24fps, vypnutým režimem videa a od 100 % nabití baterie do 0 %. Údaje jsou pouze referenční. Během letu vždy věnujte pozornost připomínkám v aplikaci.
2. Dron NEPOUŽÍVEJTE za nepříznivého počasí, včetně silného větru přesahujícího 12 m/s, sněžení, deště, mlhy, krupobití nebo blesků. S dronem NELÉTEJTE ve výšce 6000 m (19 685 stop) nebo vyšší nad mořem. S dronem NELÉTEJTE v prostředí, kde je teplota nižší než -10° C (14° F) nebo vyšší než 40° C (104° F). NEVZLÉTEJTE
z pohybujících se objektů, jako jsou automobily nebo lodě. NELÉTEJTE blízko reflexních povrchů, jako je voda nebo sníh. V opačném případě nemusí kamerový systém fungovat správně. Pokud je GNSS signál slabý, létejte s dronem v prostředí
s dobrým osvětlením a viditelností. Nízké okolní osvětlení může způsobit nesprávnou funkci kamerového systému. NELÉTEJTE v blízkosti oblastí s magnetickým nebo rádiovým rušením. Mezi známé zdroje magnetického nebo rádiového rušení patří hotspoty Wi-Fi, routery, Bluetooth zařízení, vysokonapěťová vedení, rozsáhlé vysílací stanice, radarové stanice, mobilní základnové stanice a vysílací věže. Při vzletu
v pouštních nebo plážových oblastech zabraňte vniknutí písku do dronu. S dronem létejte v otevřených oblastech mimo dav lidí. Budovy, hory a stromy mohou blokovat GNSS signál a ovlivňovat palubní kompas.
3. Širokoúhlá kamera a střední telekamera s 3násobným zoomem mají různou clonu.
4. Snímková frekvence záznamu. Příslušné video se přehraje jako slow-motion video.
5. V porovnání s DJI Air 2S.
6. Při používání funkce akumulace energie NEPŘIPOJUJTE nabíječku, externí zařízení ani nevkládejte/nevyjímejte žádné baterie.
7. Funkce vyhýbání se překážkám by měla být v aplikaci nastavena na možnost Bypass.
8. Měřeno ve venkovním, otevřeném prostředí, bez rušení a v souladu s FCC.
Výše uvedené údaje ukazují nejvzdálenější komunikační dosah pro jednosměrné lety bez návratu. Během letu věnujte pozornost připomínkám v aplikaci.
9. K dispozici pouze v případě, že okolní světlo splňuje provozní podmínky kamerových systémů. Vždy věnujte pozornost okolí a upozorněním aplikací. Konkrétní podmínky použití naleznete v uživatelské příručce k danému produktu.
10. Střední telekamera s 3násobným zoomem nepodporuje funkci Asteroid QuickShot.
11. DJI Air 3 ukládá fotografie ve formátu HDR DNG, když dron není v pohybu
a parametry expozice jsou automaticky nastaveny v režimu Auto nebo Pro.
12. Prodává se samostatně.

Hmotnost720 gMax. doba letu46 minutMax. dosah (CE)10 kmMax. rozlišení48Mpx / 4KMax. rychlost21 m/sVelikost senzoru1/1,3" + 1/1,3"VýrobceDJI

Letadlo


Vzletová hmotnost
720 g

Rozměry
Složený (bez vrtulí): 207×100,5×91,1 mm (D׊×V)
Rozložený (bez vrtulí): 258,8×326×105,8 mm (D׊×V)

Maximální rychlost výstupu
10 m/s

Maximální rychlost klesání
10 m/s

Maximální horizontální rychlost (na úrovni moře, bez větru)
21 m/s (19 m/s v regionech EU)


Maximální výška vzletu
6000 m

Maximální doba letu
46 minut

Měřeno letem DJI Air 3 konstantní rychlostí 28,8 km/h v bezvětrném prostředí na hladině moře, s vypnutým APAS, vypnutým AirSense, parametry kamery nastavené na 1080p/24fps, vypnutý režim videa a od 100% úrovně baterie do 0%. Údaje jsou pouze orientační. Během letu vždy věnujte pozornost připomenutím v aplikaci.

Maximální doba vznášení
42 minut

Měřeno vznášejícím se DJI Air 3 v bezvětrném prostředí na hladině moře, s vypnutým APAS, vypnutým AirSense, parametry kamery nastavené na 1080p/24fps, vypnutý režim videa a od 100 % úrovně baterie do 0 %. Údaje jsou pouze orientační. Během letu vždy věnujte pozornost připomenutím v aplikaci.

Maximální letová vzdálenost
32 km

Maximální odolnost proti rychlosti větru
12 m/s

Maximální úhel sklonu
35°

Provozní teplota
-10° až 40° C (14° až 104° F)

Globální navigační satelitní systém
GPS + Galileo + Beidou

Rozsah přesnosti vznášení
Vertikální:
±0,1 m (s polohováním vidění)
±0,5 m (s polohováním GNSS)

Horizontální:
±0,3 m (s polohováním vidění)
±0,5 m (s vysoce přesným polohovacím systémem)

Vnitřní úložiště
8 GB

Fotoaparát


Obrazový snímač
Širokoúhlý fotoaparát: 1/1,3palcový CMOS, Efektivní pixely: 48 MP
Střední Tele fotoaparát: 1/1,3palcový CMOS, Efektivní pixely: 48 MP

Objektiv
Širokoúhlý fotoaparát
FOV: 82°
Ekvivalent formátu: 24 mm
Clona: f/1,7
Ohnisko: 1 m až ∞

Střední Tele fotoaparát
FOV: 35°
Ekvivalent formátu: 70 mm
Clona: f/2,8
Ohnisko: 3 m až ∞
Rozsah ISO

Normální a zpomalené video:
100-6400 (normální)
100-1600 (D-Log M)
100-1600 (HLG)
Noc: 100-12800 (normální)

Fotografie
100-6400 (12 MP)
100-3200 (48 MP)

Rychlost závěrky

Širokoúhlá kamera
12MP fotografie: 1/16000-2s (2,5-8s pro simulovanou dlouhou expozici)
48MP fotografie: 1/8000-2s

Střední Tele kamera
12MP fotografie: 1/16000-2s (2,5-8s pro simulovanou dlouhou expozici)
48MP fotografie: 1/8000-2s

Maximální velikost obrázku
Širokoúhlá kamera: 8064 × 6048
Střední Tele kamera: 8064 × 6048

Režimy fotografování

Širokoúhlý fotoaparát
Jeden snímek: 12 MP a 48 MP
sériové snímání: 12 MP, 3/5/7 snímků; 48 MP, 3 snímky
Automatické stupňování expozice (AEB): 12 MP, 3/5 snímků; 48 MP, 3 snímky s krokem 0,7 EV
Časované: 12 MP, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s; 48 MP, 5/7/10/15/20/30/60 s

Střední telekamera
Jeden snímek: 12 MP a 48 MP
sériové snímání: 12 MP, 3/5/7 snímků; 48 MP, 3 snímky
Automatické stupňování expozice (AEB): 12 MP, 3/5 snímků; 48 MP, 3 snímky s krokem 0,7 EV
Časované: 12 MP, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s; 48 MP, 5/7/10/15/20/30/60 s

Formát fotografie
JPEG/DNG (RAW)

Rozlišení videa

Širokoúhlá kamera:
H.264/H.265
4K: 3840×2160@24/25/30/48/50/60/100*fps
FHD: 1920×1080@24/25/30/48/50/60 /100*/200*fps
2,7K vertikální snímání: 1512×2688@24/25/30/48/50/60fps
FHD vertikální snímání: 1080×1920@24/25/30/48/50/60fps

Střední telekamera:
H.264/H.265
4K: 3840×2160@24/25/30/48/50/60/100*fps
FHD: 1920×1080@24/25/30/48/50/60/100*/200 *
Vertikální snímání 2,7K za sekundu: 1512×2688@24/25/30/48/50/60fps
Vertikální snímání FHD: 1080×1920@24/25/30/48/50/60fps

* Snímkové frekvence záznamu. Odpovídající video se přehraje jako zpomalené video. 4K/100fps podporuje pouze H.265.

Formát videa
MP4 (MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265)

Maximální přenosová rychlost videa
H.264/H.265: 150 Mbps

Podporovaný systém souborů
exFAT

Barevný režim a metoda vzorkování

Širokoúhlá kamera
Normální: 8bitový 4:2:0 (H.264/H.265)
HLG/D-Log M: 10bitový 4:2:0 (H.265)

Střední Telekamera
Normální: 8bitový 4:2:0 (H.264/H.265) HLG (H41-Log:26) M:00bit.

Digitální zoom
Širokoúhlá kamera: 1-3x
Medium Tele Camera: 3-9x

Gimbal


Stabilizace
3osý mechanický gimbal (naklánění, rolování, otáčení)

Mechanický rozsah
Naklonění: -135° až 70°
Rolování: -50° až 50°
Úhel: -27° až 27°

Ovladatelný rozsah
Náklon: -90° až 60°
Pan: -5° až 5°

Maximální rychlost ovládání (náklon)
100°/s

Rozsah úhlových vibrací
±0,0037°

Snímání


Typ snímání
Všesměrový systém binokulárního vidění, doplněný infračerveným senzorem ve spodní části letadla

Vpřed
Rozsah měření: 0,5-18 m
Dosah detekce: 0,5-200 m
Efektivní rychlost snímání: Rychlost letu ≤ 12 m/s
FOV: Horizontální 90°, Vertikální 72°

Vzad
Rozsah měření: 0,5-18 m
Efektivní rychlost snímání: Rychlost letu ≤ 12 m/s
FOV: Horizontální 90°, Vertikální 72°

Do stran
Rozsah měření: 0,5-30 m
Efektivní rychlost snímání: Rychlost letu ≤ 12 m/s
FOV: Horizontální 90°, Vertikální 72°

Nahoru
Rozsah měření: 0,5-18 m
Efektivní rychlost snímání: Rychlost letu ≤ 6 m/s
FOV: Přední a zadní 72°, Levý a pravý 90°

Dolů
Rozsah měření: 0,3-14 m
Efektivní rychlost snímání: Rychlost letu ≤ 6 m/s
FOV: Přední a zadní 106°, Levý a pravý 90°

Provozní prostředí
Vpřed, vzad, vlevo, vpravo a nahoru:
Plochy s rozeznatelnými vzory a odpovídajícím osvětlením (lux > 15)

Dolů:
Plochy s rozeznatelnými vzory, difúzní odrazivost > 20 % (např. stěny, stromy, lidé) a přiměřené osvětlení (lux > 15)

3D infračervený senzor
Rozsah měření: 0,1-8 m (odrazivost > 10 %)
FOV: Přední a zadní 60°, Levý a pravý 60°

Přenos videa


Video přenosový systém
O4

Kvalita živého náhledu
Dálkový ovladač: 1080p/30fps, 1080p/60fps

Provozní frekvence
2,4000-2,4835 GHz
5,170-5,250 GHz
5,725-5,850 GHz

5,170-5,250 GHz lze používat pouze v zemích a oblastech, kde to povolují místní zákony a předpisy.

Výkon vysílače (EIRP)
2,4 GHz:
< 33 dBm (FCC)
< 20 dBm (CE/SRRC/MIC)

5,1 GHz:
< 23 dBm (CE)

5,8 GHz:
< 33 dBm (FCC)
< 30 dBm (SRRC)
< 14 dBm (CE)

Maximální přenosová vzdálenost (bez překážek, bez rušení)
FCC: 20 km
CE: 10 km
SRRC: 10 km
MIC: 10 km

Měřeno v nerušeném venkovním prostředí bez rušení. Výše uvedené údaje ukazují nejvzdálenější komunikační dosah pro jednosměrné lety bez návratu podle každého standardu. Během letu vždy věnujte pozornost připomenutím RTH v aplikaci.

Maximální přenosová vzdálenost (bez překážek, s rušením)
Silné rušení: městská krajina, cca. 1,5-4 km
Střední rušení: příměstská krajina, cca. 4-10 km
Nízké rušení: předměstí/moře, cca. 10-20 km

Data testována podle standardu FCC v prostředí bez překážek s typickým rušením. Používá se pouze pro referenční účely a neposkytuje žádnou záruku na skutečnou přenosovou vzdálenost.

Maximální přenosová vzdálenost (blokovaná, s rušením)
Nízké rušení a překážky budovami: cca. 0-0,5 km
Nízké rušení a překážky stromy: cca. 0,5-3 km

Data testována podle standardu FCC v prostředí s překážkami s typickým nízkým rušením. Používá se pouze pro referenční účely a neposkytuje žádnou záruku na skutečnou přenosovou vzdálenost.

Maximální rychlost stahování
O4:
10 MB/s (s dálkovým ovladačem DJI RC-N2)
10 MB/s (s DJI RC 2)
Wi-Fi 5: 30 MB/s*

* Měřeno v laboratorním prostředí s malým rušením v zemích/oblastech, které podporují 2,4 GHz i 5,8 GHz. Rychlosti stahování se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách.

Nejnižší latence
Letadlo + dálkový ovladač: cca. 120 ms
V závislosti na aktuálním prostředí a mobilním zařízení.

Anténa
6 antén, 2T4R

Wi-Fi


Protokol
802.11 a/b/g/n/ac

Provozní frekvence
2,400-2,4835 GHz
5,725-5,850 GHz

Výkon vysílače (EIRP)
2,4 GHz:
< 20 dBm (FCC/CE/SRRC/MIC)

5,8 GHz:
< 20 dBm (FCC/SRRC)
< 14 dBm (CE)

Bluetooth


Protokol
Bluetooth 5.2

Provozní frekvence
2,400-2,4835 GHz

Výkon vysílače (EIRP)
< 10 dBm

Baterie


Kapacita
4241 mAh

Hmotnost
Cca. 267 g

Jmenovité napětí
14,76 V

Maximální nabíjecí napětí
17 V

Typ
Li-ion 4S

Energie
62,6 Wh

Teplota nabíjení
5 ° až 40 ° C (41 ° až 104 ° F)

Doba nabíjení
Cca. 80 minut (s přenosnou nabíječkou DJI 65W)
Přibl. 60 minut (s DJI 100W USB-C napájecím adaptérem a rozbočovačem pro nabíjení baterie)

Nabíječka


Vstup
Přenosná nabíječka DJI 65W:
100-240 V (AC), 50-60 Hz, 2 A

DJI 100W USB-C napájecí adaptér:
100-240 V (AC), 50-60 Hz, 2,5 A

Výstup
Přenosná nabíječka DJI 65W:
USB-C
5 V, 5 A
9 V, 5 A
12 V, 5 A
15 V, 4,3 A
20 V, 3,25 A
5-20 V, 3,25 A Napájení

USB- A
5 V, 2 A
DJI 100W port USB-C, jeden napájecí adaptér je použit, max. 8 výstupů na oba porty z 100 W: Max. 2 W a nabíječka dynamicky přiděluje výstupní výkon dvou portů podle zatížení.

Jmenovitý výkon
Přenosná nabíječka DJI 65W: 65W
Napájecí adaptér DJI 100W USB-C: 100W

Nabíjecí HUB


Vstup
USB-C: 5-20 V, max 5 A

Výstup (akumulace energie)
Port baterie: 12-17 V, 3,5 A

Výstup (nabíjení)
Port baterie: 12-17 V, max 5 A

Výstup (USB)
USB-C:
5 V, 3 A
9 V, 5 A
12 V, 5 A
15 V, 5 A
20 V, 4,1 A

Typ nabíjení
Tři baterie nabíjené za sebou.

Kompatibilita
Inteligentní letová baterie DJI Air 3

Nabíječka do auta

Vstup
Příkon automobilu:
12,7-16 V, 6,5 A, jmenovité napětí 14 V (DC)

Výstup
USB-C:
5 V, 5 A
9 V, 5 A
12 V, 5 A
15 V, 4,3 A
20 V, 3,25 A
5-20 V, 3,25 A

USB-A:
5 V, 2 A

Jmenovitý výkon
65 W

Teplota nabíjení
5 ° až 40 ° C (41 ° až 104 ° F)

Úložný prostor


Doporučené microSD karty
SanDisk Extreme PRO 32GB V30 U3 A1 microSDHC
Lexar 1066x 64GB V30 U3 A2 microSDXC
Lexar 1066x 128GB V30 U3 A2 microSDXC
Lexar 1066x 256GB V30 U3 A2 microSDXC
Lexar 1066x 512GB V30 U3 A2 microSDXC
Kingston Canvas GO! Plus 64GB V30 U3 A2 microSDXC
Kingston Canvas GO! Plus 128 GB V30 U3 A2 microSDXC microSDXC
Kingston Canvas React Plus 64 GB
V90 U3 A1 microSDXC Kingston Canvas React Plus 128 GB V90 U3 A1 microSDXC
Kingston Canvas React Plus 256 GB V90 U3 A1 microSDXC
Samsung EVO Plus 512 GB A2 microSD V30 U

DJI RC-N2 dálkový ovladač


Model
RC151

Maximální provozní doba
Bez nabíjení jakéhokoli mobilního zařízení: 6 hodin
Při nabíjení mobilního zařízení: 3,5 hodiny

Maximální podporovaná velikost mobilního zařízení
180×86×10 mm (D׊×V)

Provozní teplota
-10° až 40° C (14° až 104° F)

Teplota nabíjení
5° až 40° C (41° až 104° F)

Doba nabíjení
2,5 hodiny

Typ nabíjení
Doporučuje se používat nabíječku 5V/2A.

Kapacita baterie
18,72 Wh (3,6 V, 2600 mAh × 2)

Typ
18650 Li-ion

Rozměry
104,22×149,95×45,25 mm (D׊×V)

Hmotnost
375 g

Podporovaný typ portu pro mobilní zařízení
Lightning, USB-C, Micro-USB

Použití mobilního zařízení s portem Micro-USB vyžaduje RC kabel DJI RC-N1 (standardní konektor Micro USB), který se prodává samostatně.

Provozní frekvence přenosu videa
2,4000-2,4835 GHz
5,170-5,250 GHz
5,725-5,850 GHz

Výkon vysílače videa (EIRP)
2,4 GHz:
< 33 dBm (FCC)
< 20 dBm (CE/SRRC/MIC)

5,1 GHz:
< 23 dBm (CE)

5,8 GHz:
< 33 dBm (FCC)
< 14 dBm (CE)
< 30 dBm (SRRC)
DJI AIR 31
DJI RC 2 dálkový ovladač1
Inteligentní letová baterie3
Vrtule (pár)6
Ochrana gimbalu1
Typ-C na Typ-C PD kabel1
Nabíjecí HUB1
Přepravní pouzdro1
Aplikace
            Download
Aplikace DJI Fly byla navržena tak, aby byla jednoduchá a velmi intuitivní. Kompatibilní pro Mavic Mini, Mavic Air 2, DJI Mini 2, DJI FPV, DJI Air 2S
Software a ovladače
02.08.2023
Recenze je převzata z heureka.czDron vypadá skvěle, výdrž baterie oproti předchozím modelům dost dobrá; Zoom 3x optický, až 9x elektronický; nestačil jsem dostatečně vše projít, chtělo by to i nějakou malou “nalejvárničku”, co to všechno umí…
PopisParametryObsah baleníPříslušenstvíKe staženíGalerieRecenze
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše