DJI Care Refresh (MAVIC AIR 2)
Na dotaz

DJI Care Refresh (MAVIC AIR 2)

Havarijní záruka. Jedná se o servisní plán, který kryje poškození vašeho DJI produktu. Tento plán je platný po dobu 12-24 měsíců a můžete během něj za příplatek využít až čtyři kompletní výměny produktu, pokud byl poškozen při nehodě nebo běžném provozu. Normální záruční lhůta tato rizika nepokrývá.
Více info
2 590 Kč Cena s DPH
Na dotaz
Kód zbožíDJICARE30
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

DJI Care Refresh je placená služba, která nabízí prodlouženou záruku na náhodné poškození produktu, případně ztátě. Je platná po dobu 12 nebo 24 měsíců a nabízí dvě plné náhrady za příplatek (čtyři náhrady v případě 24 měsíčního plánu), pokud dojde k náhodnému poškození vašeho modelu při běžném používání. DJI Care Refresh pokrývá i případy, kdy o dron přijdete úplně (dron uletí, utopí se...) - jedná se o tzv. Flyaway

Pokaždé, když požádáte o výměnu, obdržíte náhradní jednotku, která je nová nebo v ekvivalentní kvalitě stávající jednotky z hlediska výkonu a spolehlivosti.
 
DJI Care Refresh se vztahuje na:

tělo modelu
závěs
kameru
baterii
vrtule
 
DJI Care Refresh je vázána na konkrétní S/N číslo modelu.


1. Podmínky pro první nákup: Produkt je zcela nový a neaktivovaný nebo byl aktivován do 48 hodin.
2. Podmínky pro obnovení služby: Pokud jste si pro své zařízení zakoupili DJI Care Refresh, můžete službu prodloužit pomocí DJI Care Refresh (1-letý plán) do 15 dnů po vypršení platnosti aktuální služby.
3. Pokud podmínky nejsou splněny, požádejte o online videoověření vašeho produktu. Po schválení si můžete zakoupit DJI Care Refresh do 72 hodin od obdržení oznámení o nákupu.

 

Přehled poplatků za výměnu a za Flyaway (všechny regiony, ceny bez DPH při řešení přes náš servis) 

DJI Care Refresh Replacement Fees

 

Havarijní záruka. Jedná se o servisní plán, který kryje poškození vašeho DJI produktu. Tento plán je platný po dobu 12-24 měsíců a můžete během něj za příplatek využít až čtyři kompletní výměny produktu, pokud byl poškozen při nehodě nebo běžném provozu. Normální záruční lhůta tato rizika nepokrývá.

 

Servisní plán na 12 měsíců umožňuje dron vyměnit za příplatek až 2x a jednou můžete o zařízení přijít úplně.

Servisní plán na 24 měsíců umožňuje dron vyměnit za příplatek až 4x a jednou můžete o zařízení přijít úplně.

 

Poplatek za výměnu se liši podle typu dronu

PopisParametryPříslušenství
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše