DJI RS 3
Na dotaz
DJI RS 3
DJI RS 3
DJI RS 3
DJI RS 3
DJI RS 3
DJI RS 3
DJI RS 3
DJI RS 3
DJI RS 3
DJI RS 3
DJI RS 3
DJI RS 3
DJI RS 3
DJI RS 3
DJI RS 3
DJI RS 3
DJI RS 3
DJI RS 3

DJI RS 3

Každý detail DJI RS 3 poskytuje tvůrcům i nezávislým týmům flexibilní a efektivní zážitek z natáčení. Je lehký a elegantní, s profesionální stabilizací a efektivním ovládáním pro větší tvůrčí svobodu a nekonečné možnosti. DJI RS 3 je připraven, kdykoli řeknete.

Více info
11 990 Kč Cena s DPH
Na dotaz
Kód zboží740317
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

DJI RS 3

Připraven, kdykoli řeknete


Každý detail DJI RS 3 poskytuje tvůrcům i nezávislým týmům flexibilní a efektivní zážitek z natáčení. Je lehký a elegantní, s profesionální stabilizací a efektivním ovládáním pro větší tvůrčí svobodu a nekonečné možnosti. DJI RS 3 je připraven, kdykoli řeknete.


Začněte hned

Jde o rychlost

Rychloupínací destičky

Díky dvouvrstvým rychloupínacím destičkám je montáž kamery na RS 3 rychlá a pohodlná, bez nutnosti opětovně vyvažovat gimbal po výměně nové baterie nebo paměťové karty.


Nově přidaný knoflík pro jemné doladění osy náklonu umožňuje kameru posouvat dopředu nebo dozadu s milimetrovou přesností, aby bylo při výměně objektivů snadněji dosaženo přesného vyvážení.

 

Automatické zámky os

RS 3 vám umožní okamžitou akci. Pokud je gimbal vypnutý, stiskněte a podržte tlačítko napájení a všechny tři osy se odemknou a gimbal se automaticky rozloží, což vám umožní začít pracovat během několika sekund. Stiskněte tlačítko napájení jednou a osy se automaticky uzamknou a přejdou do režimu spánku, což výrazně zefektivní přepravu a cestování. Stiskněte a podržte tlačítko napájení a gimbal se automaticky složí a uzamkne.


Bezdrátové ovládání závěrky

Díky implementací Dual-Mode Bluetooth RS 3 podporuje bezdrátové ovládání závěrky, [1] čímž šetří čas a námahu při každém použití. Po úvodním spárování přes Bluetooth můžete natáčení videí a pořizování fotografií ovládat pouhým stisknutím tlačítka nahrávání na stabilizátoru. Dříve spárované kamery se po prvním použití automaticky znovu připojí, čímž odpadá nutnost používání kabelu pro ovládání kamery.


Zkontrolujte kompatibilitu kameryUdržte si plynulost

Profesionální stabilizace

Vynikající poměr hmotnosti a užitečného zatížení


RS 3 váží pouhých 1,3 kg (včetně gimbalu, bateriového gripu a rychloupínacích destiček), lze jej tedy snadno držet v jedné ruce, přičemž jeho nosnost 3 kg je více než dostatečná pro udržení běžných kamer, včetně Sony A7S3 nebo Canon R5 s objektivem 24-70mm f/2,8.


Zkontrolujte kompatibilitu kamery


Algoritmus RS stabilizace 3. generace

Díky stabilizačnímu algoritmu RS nové generace poskytuje RS 3 vyšší stabilitu v jakékoli situaci. Laboratorní testování ukazuje, že RS 3 přináší 20% zvýšení stability oproti RSC 2, bez námahy zvládá záběry z nízkých úhlů či za běhu nebo přepínání mezi vysokými a nízkými polohami.


Porovnání dat testování stabilizaceNad rámec plynulosti


Pokud potřebujete ještě plynulejší výsledky, zapněte režim SuperSmooth. RS 3 zvýší točivý moment motoru, čímž dále zlepší stabilizaci, a umožní tak pořizovat stabilní záběry i v situacích s vysokou rychlostí nebo při použití čoček s ohniskovou vzdáleností ekvivalentní 100 mm.


Vše na dosah

Okamžitá kontrola


Rychlé nastavení parametrů

1,8" dotykový OLED displej

Ve srovnání s černobílou obrazovkou RSC 2 je RS 3 vybavena 1,8palcovým plnobarevným OLED dotykovým displejem s o 80 % větším displejem. Podporuje také většinu nastavení aplikace Ronin a poskytuje intuitivní a přesné ovládání spolu s přepracovaným uživatelským rozhraním.


Okamžité přepínání režimů


Pouhým posunutím nového přepínače režimu gimbalu můžete přepínat mezi režimy Pan follow, Pan and Tilt follow a FPV. U režimu FPV lze také zvolit mezi 3D Roll 360, Portrait nebo Custom, což vám umožní připravit vaše vybavení a rychle začít natáčet.


Přizpůsobitelný přední otočný volič

Otočením předního voliče můžete ovládat zoom nebo ostření. Lze jej také uzpůsobit tak, aby ovládal závěrku, clonu, ISO, [2] nebo pohyby gimbalu kamery, takže se mimořádně hodí pro ovládání jednou rukou.


Praktický výkon


Efektivní přenos videa

Monitorování pomocí chytrého telefonu

RS 3 podporuje Ronin Image Transmitter (dříve známý jako Ronin RavenEye Image Transmitter) [3] pro přenos HD živého vysílání v rozlišení 1080p/30fps  přímo do mobilního zařízení. Maximální přenosová vzdálenost je 200 metrů [4] a přenosová latence mezi koncovými body je pouhých 60 ms. [4] Chytrý telefon lze také pro bezdrátové monitorování připojit pomocí držáku telefonu k portu NATO RS 3.


Integrované monitorování a ovládání

Expozici kamery můžete na dálku upravit přímo v aplikaci Ronin [2] nebo ovládat gimbal pomocí virtuálního joysticku. Díky tomu získáte ucelený zážitek z monitorování a ovládání.


Force Mobile

Díky vysílači Ronin Image Transmitter lze chytrý telefon použít jako pohybový ovladač pro dálkové ovládání gimbalu RS 3 k dosažení flexibilnějších a dynamičtějších pohybů kamery.


Soustřeďte se na tvorbu

Baterie stvořená pro profesionály

Rychloupínací design

Nový bateriový grip RS 3 se vyznačuje kazetovým designem, který usnadňuje výměnu baterií a ve srovnání s RSC 2 je menší a lépe se skladuje. Lze jej dokonce nabíjet nezávisle na gimbalu.


12hodinová výdrž a rychlé nabíjení

Nový bateriový grip poskytuje prodlouženou výdrž až 12 hodin, [5] dost na zvládnutí nepřetržitého celodenního natáčení. Podporuje 18W PD rychlé nabíjení s dobou nabíjení pouhých 2,5 hodiny. Může být dokonce používán během nabíjení, pro téměř neomezené napájení RS 3.

Popusťte uzdu kreativitě

Inteligentní funkce

Motionlapse

Track

PanoramaVšestranné doplňky

Příslušenství [6]

Nová Briefcase Handle 

Přepracovaná rukojeť Briefcase Handle je pro pohodlné skladování skládací a je dodávána s novou ergonomickou rukojetí, která usnadňuje a urychluje instalaci a přepínání do režimu Briefcase. Vestavěný adaptér a montážní otvory 1/4"-20 lze pro ulehčení natáčení připojit k externím monitorům, díky čemuž bude pohyb kamery při nízkém úhlu intuitivnější.


Zcela nový ostřící motor

Motor DJI RS Focus Motor nové generace (2022) poskytuje třikrát silnější točivý moment (až 1 N·m) a snižuje hlučnost o 50 %. To přináší plynulejší ostření a snižuje vliv na záznam zvuku. Má také rychloupínací strukturu, která pro rychlejší použití umožňuje snadnou montáž bez jakýchkoli nástrojů.

Vertikální držák kamery

Nainstalujte vertikální držák pro svislé připojení kamery k RS 3, přičemž se vyhnete portům kamery, což vám umožní snadné natáčení na výšku z různých úhlů, pro vysoce kvalitní obsah na sociální sítě.


Hlavní výhody a přednosti

  • Flexibilní manipulace
  • Více provozních režimů
  • Vertikální režim
  • Režim Briefcase
  • Režim Underslung
  • Přeprava a skladování

Poznámky:


1. Podrobné informace o podporovaných modelech kamer naleznete v seznamu kompatibilních kamer.

2. Vyžaduje ovládací kabel kamery. Podrobné informace o podporovaných modelech kamer naleznete v seznamu kompatibilních kamer.

3. Prodáváno samostatně.

4. Testováno v uzavřeném prostředí za příznivých podmínek a nerušeného bezdrátového signálu pomocí standardu FCC a SRRC (max 100 m podle standardu CE). Skutečné výsledky se mohou lišit.

5. Měřeno se zařízením ve vodorovném a stacionárním stavu, s vyváženým gimbalem, třemi osami v aktivním stavu a baterií napájející pouze gimbal.

6. Některé doplňky se prodávají samostatně.

VýrobceDJI

Specifikace


Možnosti propojení / připojení
port NATO
Montážní otvor 1/4"-20
Cold Shoe
Port pro přenos videa/zaostřovací motor (USB-C)
Port ovládání kamery RSS (USB-C)
Port motoru zaostření (USB-C)

baterie
Model: BHX711-3000-7.2V
Typ: 2S
Kapacita: 3000 mAh
Energie: 21 Wh
Max. Doba provozu: 12 hodin [1]
Doba nabíjení: Přibl. 2,5 hodiny při použití 18W rychlého nabíjení (podpora protokolu PD)
Doporučená teplota nabíjení: 5° až 40° C (41° až 104° F)

Konektivita
Bluetooth 5.0
Nabíjecí port (USB-C)

Požadavky aplikace Ronin
iOS 11.0 nebo vyšší
Android 7.0 nebo vyšší

Jazyky podporované dotykovou obrazovkou
angličtina, zjednodušená čínština, tradiční čínština, němčina, francouzština, korejština, japonština, španělština, portugalština (Brazílie), ruština, thajština

Pracovní výkon


Testované užitečné zatížení
3 kg (6,6 lb)

Maximální řízená rychlost otáčení
Pan: 360°/s
Náklon: 360°/s
Rolování: 360°/s

Mechanický rozsah
Osa pánve: plynulé otáčení o 360°
Osa otáčení: -95° až +240°
Osa náklonu: -112° až +214°

Mechanické a elektrické vlastnosti

Provozní frekvence
2,400-2,484 GHz

Napájení Bluetooth vysílače
<8 dBm

Provozní teplota
-20° až 45° C (-4° až 113° F)

Hmotnost
Gimbal: Přibl. 990 g (2,18 lb)
Grip: Přibl. 200 g (0,44 lb)
Prodloužená rukojeť/stativ (plast): Přibl. 183 g (0,4 lb)
Horní a spodní rychloupínací destičky: Přibl. 107 g (0,23 lb)

Rozměry
Složený: 254×230×68 mm (D׊×V, bez fotoaparátu, gripu a prodloužené rukojeti/stativu)
Rozložené: 364×187×170 mm (D׊×V, výška včetně rukojeti a bez prodloužené rukojeti/stativu)

Obrazový vysílač DJI Ronin

Spojení
Napájení/komunikační port (USB-C)
Port HDMI (Mini HDMI)
Port ovládání kamery RSS (USB-C)

Expanzní port
Cold Shoe

Provozní frekvence
2,400-2,484 GHz
5,725-5,850 GHz

Hmotnost
126 g (0,27 lb)

Rozměry
82×63×24 mm (D׊×V)

Výkon vysílače (EIRP)
2,400–2,484 GHz:
<25 dBm (FCC)
<20 dBm (CE/SRRC/MIC)

5,725–5,850 GHz:
<25 dBm (FCC/SRRC)
<14 dBm (CE)

Baterie
Kapacita: 2970 mAh
Kompatibilní nabíječka: 5V/2A
Doba nabíjení: Přibl. 2,5 hodiny
Maximální výdrž baterie: Přibl. 3,5 hodiny

Přenosový rozsah
200 m (SRRC/FCC) [2]
100 m (CE) [2]
Latence
60 ms

Provozní proud/napětí
900 mAh, 3,7 V

Provozní teplota
0° až 45° C (32° až 113° F)

Poznámky
1. Měřeno se zařízením ve vodorovném a stacionárním stavu, gimbal vyvážený, tři osy v aktivním stavu a baterie napájející pouze gimbal.
2. V otevřeném prostředí bez překážek nebo rušení.
Gimbal DJI RS31
BG21 Grip (akumulátor)1
Podpora objektivů1
Tripod / Prodloužená rukojeť1
Rychloupínací destička (Arca-Swiss/Manfrotto)1
Multi-Camera Control Cable (USB-C, 30 cm)1
Šrouby1
USB-C Nabíjecí kabel (40 cm)1
PopisParametryObsah balení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše