Letecká škola DJI TELINK s nejmodernější výbavou
 
Neustále pracujeme na tom, aby naše nabídka byla aktuální. Máme rozlétané drony pro hobíky i profesionály. V posledních měsících jsme pro potřeby letecké školy, půjčovny ale také pro předprodejní předváděcí lety zprovoznili tyto nové drony, přidali jsme i popis s jejich základní charakteristikou.



DJI Mavic 2 PRO  - Smart controler. Osvědčený dron s palcovým čipem a kvalitou záznamu která uspokojuje i náročné fotografy.
Smart controler dal tomuto dronu nový rozměr. Vestavěný displej je výrazně pokročilejší než oblíbený CrystalSky. Je dokonale provázán s ovládacími prvky vysílače, výrazně zrychlil a zpříjemnil obsluhu. 





DJI Phantom 4 RTK + D-RTK 2 Mobile Station, dokonalý pracovní nástroj pro geodety, 
Dron byl u nás testován několika geodetickými firmami. Pokud ho potřebujete vidět na vlastní oči při práci, nebo potřebujete školení, jsme připraveni vyhovět.
Prakticky vám ukážeme, jak probíhá nasnímání určité plochy. Jakým způsobem se dron připojuje na síť pevných stanic v systému RTK.




DJI - Mavic 2 Enterprise (ZOOM) Universal Edition, dron určený pro profesionály
, co si pod tím představit?
Každý ocení akumulátor s vytápěním a dokonalý přepravní kufr. Další výbava je především určená pro záchranáře a pro složky IZS. Dron a přídavná výbava není pro každého, ale například výkonné světlo nebo reproduktor může při záchranné operaci sehrát klíčovou úlohu.




DJI - Mavic 2 Enterprise (DUAL) Universal Edition, další z řady Mavic 2 pro profíky.
Kvality tohoto dronu není třeba složitě rozebírat. Jedná se malý zázrak. Termovizní kamera v této velikosti, kvalitě a ceně nemá obdoby. 
Co nadchne je propojení termo a standardního obrazu pro lepší orientaci. Praktický test při hledání divočáků najdete na našem videu.  Pro získání přehledu o situaci jsme létali ve výšce Výška 80 -100 metrů.





Multispektrální kamera MicaSense, kamera pomáhá zemědělcům, lesníkům...
Dokážeme ji provozovat a předvádět a půjčovat na dvou dronech.
Provoz je možný na DJI Matrice řady 200. Při použití "redukce" Skyport kamera funguje podobně jako kamery přímo od DJI. To znamená, že informace jsou viditelné v DJI aplikaci.
Pro provoz na dronech řady Phantom 4 jsme vyvinuli vlastní držák. Je jednoduše demontovatelný, je i k zapůjčení. Práce  v této konfiguraci vychází naprosto skvěle v poměru cena/ výkon.




Pro poskytování leteckých prací máme tyto drony

DJI Inspire 2
 
+ kameru X5S + sada objektivů Olympus
+ kameru X7 + sada objektivů,
včetně SSD disků, čtečky, filtrů...

Tento stroj je velice oblíbený filmaři. Kamera X7 se používá většinou pro natáčení filmů pro kino a reklamu. 
Kamera X7 je naším bestselerem v půjčovně.





DJI MATRICE 210 RTK-G  + kamery X5S, Z30, termoviztní kamera XT
Průmyslový stroj s odolností proti vodě a s jedinečnými kamerami. Kombinace termokamery a třicetinásobného optického ZOOMU na standardní kameře dokáže řešit celou řadu úloh.
Pomáhá jak složkám  v systému IZS, tak při technických inspekcích tak i při snímání terénu.




Chcete se potkat s nejnovější technikou, chcete, aby vás školili opravdoví profesionálové s přístupem k nejnovějším informacím a dlouhodobou praxí?
Navštivte nás a přesvědčte se co nabízíme. 
Na prodejně máme letovou plochu. S většími drony a se složitějšími letovými úlohami zákazníky seznamujeme na nedalekém letišti. Pokud přijedete metrem, je těsně vedle naší prodejny, na letiště Vás odvezeme.
Těšíme se na vaši návštěvu.
Kontaktovat nás můžete na telefonu 602 395 889, nebo na emailu telink@telink.cz