TELINK je na Dronfestu vždy vidět. Ve spolupráci s pořadatelem Dronfest Plzeň a SIT Port  jsme naše aktivity pro “legislativní” rok 2021 ještě rozšířili. 

Za nejvýznamnější považujeme pořádání workshopu. Naše Letecká škola se na pár hodin přestěhuje do dějiště Dronfestu, přihlášení účastní si budou moci zdarma vyslechnout základy nové evropské legislativy.
Navíc se dozvědí, kdy je nezbytná kategorie SPECIFIC, a jak se do ní s naší pomocí “dostat”.

Workshopem podporujeme projekt LÉTEJTE ZODPOVĚDNĚ https://letejtezodpovedne.cz/ . Také proto byla naše prezentace konzultována s garantem projektu ŘLP. Za tuto konzultaci děkujeme.

Druhou, zajímavostí budou naši hosté. Na přednášce TELINKU se objeví zástupce francouzské firmy na výrobu navijáků a dronů Elistair. A k němu se přidá česká firma, která má právě díky těmto navijákům ideální zdroj dat. Přijede zástupce projektu Data from Sky.

TELINK najde pochopitelně i na stánku. Kromě dronů tam uvidíte výstupy z pracovních projektů. Předvedeme vám např. skládání 3D modelů v software DJI Terra...Drony uvidíte i při letových ukázkách.

Těšíme sa na vás, a pokud bude tiskárna dostatečně rychlá, bude mít na Dronfestu premiéru třetí vydání naší populární knihy DRONY.


PROGRAM DRONFEST TELINK


2.10. 2021 Sobota

  • 11:30 letová ukázka

  • 12:00 - 13:30 workshop TELINK

Jak správně létat s dronem dle nových evropských pravidelPŘIHLÁŠKA NA WORKSHOP ZDE!


  • 14:00 přednáška TELINK


Novinky DJI 2021, praktické užití - Matrice 300 na navijáku Elistair, monitorování dopravy

hosté:
Francouzský zástupce firmy
Elistair
Zástupce pro software Data from Sky   • 15:30 letová ukázka
3.10. 2021 Neděle


  • 11:00 letová ukázka

  • 13:45 letová ukázka

  • 15:00 přednáška TELINK


Novinky DJI 2021, praktické užití - M2EA, M300 revize solárních elektráren, monitoring srnčat,  3D modely, laserová data z L1