Vánoční přípravy jsou v plném proudu a každý přemýšlí nad tím, co letos nadělí svým blízkým. Abychom vám výběr trochu zjednodušili, připravili jsme pro vás pár tipů na dárky z našeho e-shopu.


DJI Pocket 2

Malá akční kamera se zabudovaným stabilizátorem je ideálním dárkem pro milovníky akce, cestování, výletů a jejich dokumentace. Pocket 2, jehož primární výhodou je kompaktnost a odolnost, pořizuje ostré fotografie a plynulá videa. Jeho ovládání je velmi jednoduché a se snímky bude spokojen i uživatel, který má vyšší nároky na kvalitu a je zvyklý na klasické fotoaparáty.

https://www.djitelink.cz/cs/828-dji-pocket-2 DJI Action 2

Action 2 je nejvýkonnější akční kamera od značky DJI, která se pyšní pevnou konstrukcí a minimalistickým designem. Je odolná vůči pádu, prachu i vodě do hloubky 10 metrů, a díky tomu je ideální outdoorovou kamerou, kterou můžete vytáhnout i na vaše nejadrenalinovější dobrodružství.

Kompaktní velikost zaručuje, že se dá Action 2 připnout téměř kamkoliv. Skvělou vychytávkou je v tomto případě nový magnetický upínací systém pod tričko, díky kterému se uživateli uvolní ruce a jeho pohyb nebude ničím limitován.

Akční kameru nabízíme ve dvou variantách. Součástí levnějšího Power Comba je modul s baterií a součástí Dual Screen Comba je dotykový displej navíc. Jeho výhodou je třeba selfie mód.

https://www.djitelink.cz/cs/885-dji-action-2 DJI OM5

Přenosný mobilní stabilizátor OM5 je všestranným pomocníkem pro každého majitele chytrého telefonu. Je vybaven prodlužovací tyčí, ale uvnitř balení se nachází i plastový stativ, magnetická svorka a další doplňkové příslušenství. Pořídit ho můžete ve dvou barevných provedeních, a to buď v bílé, nebo šedé variantě. 

https://www.djitelink.cz/cs/771-osmo-mobileDJI Mavic Mini

Pokud si někdo z vašich blízkých přeje dron a vy si nevíte rady s jeho výběrem, pravým adeptem je neodmyslitelně Mavic Mini, který váží méně než 250 gramů.

Tento malý dron se uživateli vejde do kapsy a stane se nepostradatelným parťákem při cestování a výletování. Jeho hlavní výhodou je zcela jistě kompaktnost a jednoduché ovládání, díky kterému můžete zařízení pořídit i vašemu synovi nebo mladšímu bráškovi.

https://www.djitelink.cz/cs/785-mavic-mini 


DJI Mini 2

Pokud chcete pořídit dron úplnému začátečníkovi, ideálním dárkem bude Mavic Mini 2. Následovník první generace je výkonný ale přesto velmi malý a koupit ho můžete prakticky komukoliv. Pyšní se průzkumnými schopnostmi a skvělou kvalitou obrazu. Mezi jeho velké přednosti patří také řada intuitivních a pokročilých funkcí.

https://www.djitelink.cz/cs/825-dji-mini-2 


DJI Air 2S

Poměr cena/výkon se u Mavica Air 2S opravdu vyplatí. Dron se pyšní spoustou chytrých funkcí a novým optickým senzorem, se kterým se nemohou porovnávat ani některé dražší modely. Pokud hledáte dárek pro fotografa, který často cestuje, Mavic Air 2S je tou správnou volbou. Videa natáčí i v 5,4K rozlišení a ve vzduchu vydrží létat celých 31 minut.

https://www.djitelink.cz/cs/861-dji-air-2s 


DJI FPV Combo + DJI Motion Controller

Nadšenému dobrodruhovi kupte dron FPV Combo, který prodáváme společně s joystickem. S ním může jedinec létat FPV rychlostí a zkoušet obraty, které by s klasickým dronem nebyly možné. Jeho výhodou je perfektní výkon, sportovní design a perfektní odolnost vůči větru.

https://www.djitelink.cz/cs/848-dji-fpv-combo 


Kniha DRONY

Praktickým a cenově dostupným dárkem je 3. vydání knihy DRONY, které určitě ocení všichni milovníci malých bezpilotních letounů. Toto dílo, které napsal Jaroslav Kocourek a Jaroslav Řešátko, je populární i ve vzdělávacích institucích. Mimo toho jde o jednu z nejužitečnějších pomůcek při přípravě na zkoušky ÚCL, kterou dostanete ke každému dronu zdarma*.

https://www.djitelink.cz/cs/nahradni-dily-a-prislusenstvi-phantom-4-propro/4457-kniha-drony.html?search_query=kniha&results=1 Vánoční Akce

K Vánocům neodmyslitelně patří různé vánoční akce, a proto jsme si pro vás jednu přichystali i my! Její součástí je výše zmíněný dron Mavic Mini (to stejné platí pro DJI Mavic Mini Fly More Combo) a DJI FPV Combo, které nabízíme v setu společně s joystickem. Tyto produkty můžete do 2. ledna 2022 pořídit za snížené ceny.

* Mini 2 a vyšší