Super, to je bomba, můžeme slavit. Nejenom drony a stabilizátory, ale i akční kamery. Vše pokryto od DJI TELINK. 

Tak se uklidníme, nebylo to z hodiny na hodinu. Nebylo to úplně nečekané. Přípravy, respektive testování nějakou dobu trvalo. Pokud si chcete kameru také otestovat, navštivte naší půjčovnu. Pokud byste si chtěli přečíst serióznější popis, tak čtěte dál.


Nová kamera OSMO Action rozvířila stojaté vody v oblasti akčních kamer. V minulosti se vybíralo mezi GoPro a výrazně levnějšími produkty. Výběr byl poměrně snadný. Rozhodla kvalita, nebo peněženka.

Nyní jsou na trhu dva srovnatelné produkty, výběr je daleko těžší. Celá řada zákazníků netuší, zda má dát přednost zavedenějšímu produktu, nebo si koupit DJI OSMO Action (momentálně ve výhodné sadě).


Upevnění je stejné, OSMO Action má navíc přední display. Že střih se záběry s DJI dronu bude snadnější je také jasné. Ale co jiné vlastnosti?

Jak to asi natáčí? Jak to stabilizuje? Jak je to spolehlivé? Jak moc se na vývoji podepsal Hasselblad, součást firmy DJI.

Na většinu otázek odpoví jenom praktický test, nebo minimálně shlédnutí záběrů bez úprav.


Nějak podobně uvažoval i tým Buggyra, jeho nároky jsou vysoké. Řeší stabilizaci, proměnlivé světelné podmínky, záleží jim na rychlém nastavení, na snadné obsluze, na spolehlivosti...je to závodní tým, vše musí “šlapat”.


Buggyra si kamery otestovala a rozhodla, budeme používat DJI OSMO Action.


S týmem Buggyra spolupracujeme řadu let, spolupráce začala s drony na pověstném Dakaru. V letošním roce jsme ji rozšířily o kamery. Jsme potěšeni důvěrou k naší technice, ale i k našemu dalšímu servisu. Ten k tomu automaticky patří. 

Buggyra nám umožnila nahlédnout do světa extrémního motosportu a do toho, jak to chodí v závodním týmu. 

Buggyra slaví, přejeme jí dalších padesát úspěšných let a těšíme se s ní na další nové výzvy.