Zenmuse H30, Basic Care
Na dotaz
Zenmuse H30, Basic Care
Zenmuse H30, Basic Care
Zenmuse H30, Basic Care
Zenmuse H30, Basic Care
Zenmuse H30, Basic Care
Zenmuse H30, Basic Care
Zenmuse H30, Basic Care
Zenmuse H30, Basic Care
Zenmuse H30, Basic Care

Zenmuse H30, Basic Care

Multisenzorová vlajková loď řady Zenmuse H30 do každého počasí integruje pět hlavních modulů – širokoúhlou kameru, kameru se zoomem, infračervenou termokameru, laserový dálkoměr a pomocné světlo NIR. Používá nejmodernější inteligentní algoritmy a přináší revoluci ve standardech vnímání a zobrazování a překonává omezení denního a nočního vidění. Díky tomu je mimořádně vhodný pro různé operace, včetně bezpečnosti osob, energetické inspekce, ochrany vody a lesnictví.
Více info
Na dotaz
Kód zbožíH30B
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Řada Zenmuse H30

Vlajková loď s novými mimořádně efektivními senzory do každého počasí
Bezkonkurenční zobrazení, ve dne v noci

Multisenzorová vlajková loď řady Zenmuse H30 do každého počasí integruje pět hlavních modulů – širokoúhlou kameru, kameru se zoomem, infračervenou termokameru, laserový dálkoměr a pomocné světlo NIR. Používá nejmodernější inteligentní algoritmy a přináší revoluci ve standardech vnímání a zobrazování a překonává omezení denního a nočního vidění. Díky tomu je mimořádně vhodný pro různé operace, včetně bezpečnosti osob, energetické inspekce, ochrany vody a lesnictví.


Všestranný výkon ve dne i v noci 


Až 34× optický zoom‌ a 400× digitální zoom
Řada Zenmuse H30 je vybavena fotoaparátem s vysokým rozlišením a 40MP zoomem, který podporuje až 34× optický zoom a neuvěřitelný 400× digitální zoom. Oproti předchozí generaci [2] dovedete nejen pozorovat objekty na větší vzdálenosti, ale zachytíte i více detailů..

Stabilnější snímky z fotoaparátu se zoomem
Díky nejnovějšímu algoritmu stabilizace obrazu DJI dokáže řada Zenmuse H30 účinně snížit otřesy v záběrech z teleobjektivu a poskytuje stabilní a čisté snímky, například pro podrobné kontroly elektrického vedení.

Laserový dálkoměr max 3000 m
Laserový dálkoměr se může pochlubit rozsahem měření až 2,5krát větším než předchozí generace, [3] přesně zachycuje informace o poloze objektů v rozsahu od 3 m do 3000 m, [4] včetně lineární vzdálenosti od fotoaparátu, nadmořské výšky a GPS souřadnice.


Vylepšené noční vidění


Podporuje plnobarevné noční vidění
Zoom i širokoúhlé kamery řady Zenmuse H30 se mohou za špatných světelných podmínek přepnout do režimu noční scény, čímž se zlepší živý náhled a kvalita záznamu. Díky tomu se zvyšuje provozní efektivita a zařízení dovede pracovat v nepřetržitém režimu s hladkým přechodem ze dne do noci. 

Podporuje černobílé noční vidění a NIR osvětlení
V režimu Night Scene podporuje zoomová kamera Zenmuse řady H30 IR světlo pro vylepšení infračerveného záření a NIR osvětlení. [5] živé vysílání se přepne na obraz ve stupních šedi odstraněním infračerveného filtru, čímž zesílí kontrast mezi světlými a tmavými oblastmi. To usnadňuje lokalizaci objektů. Když je aktivováno přídavné světlo NIR, kamera se zoomem může využít dodatečné osvětlení NIR, což je užitečné zejména pro skryté noční sledování a pátrací a záchranné operace.


Výkonnější infračervený výkon


Infračervené rozlišení 1280×1024
Infračervená termokamera se může pochlubit rozlišením 1280×1024, 4× více než u předchozí generace, [6] s až 32× digitálním zoomem. To umožňuje přehled o celé scéně i možnost efektivně přiblížit konkrétní oblasti. Při vyšších úrovních zoomu Zenmuse H30T se automaticky aktivuje funkce infračerveného obrazu UHR (Ultra-High Resolution) [7], která zajišťuje, že infračervené obrazy zůstanou čisté.

Režim vysokého rozlišení pro přesné pozorování
Zenmuse H30T podporuje tři režimy infračerveného zobrazení: režim High Gain pro přesnější měření teploty, režim Low Gain pro širší rozsah měření teploty a nový režim High-Res [8], který je zvláště užitečný pro pozorování objektů, lidí nebo zvířat s malými teplotními rozdíly. Díky tomu je vysoce praktický pro bezpečnostní, nouzové, pátrací a záchranné operace.

Vizuální a IR kamery, simultánní zoom
Zoom kamera a infračervená termokamera Zenmuse H30T podporují Link Zoom, což operátorům umožňuje škálovat viditelné světlo a termosnímky v tandemu a udržovat stejný úhel pohledu. Toto srovnání detailů obrazu vedle sebe pomáhá rychleji lokalizovat objekt a zvyšuje efektivitu.

Rozsah měření teploty od -20° do 1600° C (-4° až 2912° F)
S instalací infračerveného hustotního filtru [9] dokáže infračervená termokamera měřit teploty až 1600° C, 3× oproti předchozí generaci. [10] To je užitečné zejména při hašení požárů a operacích při vysokých teplotách, protože umožňuje efektivnější posouzení změn teploty a rychlé vyhledání ohnisek, což zvyšuje efektivitu záchrany.


Chytřejší operace s více scénáři


Smart Capture pro vylepšené zobrazování
V režimu Smart Capture zoom a širokoúhlé kamery řady Zenmuse H30 automaticky vyhodnotí jas okolního světla a dynamický rozsah a použijí inteligentní obrazové algoritmy. To zajišťuje výstup fotografií s přirozenými přechody mezi světlem a tmou a bohatými detaily i v prostředí s vysokou dynamikou, silným světlem nebo naopak slabým osvětlením.

Elektronické odmlžování
V náročných podmínkách, jako je smog nebo vysoká atmosférická vlhkost, využívá zoomová kamera Zenmuse řady H30 novou funkci Electronic Dehazing [11] pro zvýšení čistoty obrazu. Nabízí nízké a vysoké úrovně odmlžování, aby vyhovovaly různým provozním prostředím a požadavkům.


Vynikající přizpůsobivost prostředí


Krytí IP54
Díky stupni odolnosti proti prachu a vodě IP54 [12] může řada Zenmuse H30 fungovat bezpečně a spolehlivě i v náročných pracovních podmínkách

Provozní teplota -20° až 50° C (-4° až 122° F)
Řada Zenmuse H30 je navržena tak, aby pracovala při teplotách v rozsahu od -20 °C do 50 °C a díky tomu vyhovuje provozním potřebám doslova za každého počasí.


Spolehlivější synchronizace a uchovávání informací


Podporuje předběžné nahrávání
Všechny kamery řady Zenmuse H30, včetně zoomové, širokoúhlé a infračervené termokamery, podporují předzáznam. Mohou uchovávat záběry z 10, 15 nebo 30 sekund před zahájením formálního záznamu, což zajišťuje úplnější záznam a zachycení klíčových informací, které by se jinak mohly rychle ztratit.

Šifrování médií a přenosu s vymazáním protokolu jedním kliknutím
Funkce bezpečnostního kódu umožňuje šifrování karet microSD, čímž plně chrání vaše soubory. Technologie šifrování AES-256 zajišťuje bezpečnost přenosu dat mezi dálkovým ovladačem a dronem. Navíc podporuje vymazání protokolů jedním kliknutím, aby se zabránilo úniku informací.

Cloud Information Sync pro kolaborativní pozemní a vzdušné operace
Operátoři mohou sledovat živá zobrazení z řady Zenmuse H30 prostřednictvím cloudové platformy na DJI FlightHub 2, aby měli aktuální informace o dynamice na místě. To umožňuje rychlé dálkové ovládání a usnadňuje koordinované operace vzduch-země.


Aplikační scénáře

S letovými platformami DJI Enterprise je řada Zenmuse H30 vhodná pro aplikace v řadě průmyslových odvětví, jako je bezpečnosti osob, údržba a správa elektrických, plynových nebo dalších energetických zařízení, ochrana vody a lesnictví.

 

Poznámky
* Před prvním použitím zařízení řady Zenmuse H30 jej aktivujte pomocí aplikace DJI Pilot 2.
** Všechny údaje na této stránce byly naměřeny s užitečným zatížením řady Zenmuse H30 v kontrolovaném prostředí. Skutečný výkon se může lišit v závislosti na prostředí, způsobu použití a verzi firmwaru. 
*** Všechna videa a snímky na této stránce byly pořízeny pomocí Zenmuse řady H30 profesionálními uživateli v přísném souladu s místními zákony a předpisy, s různým stupněm následného zpracování. Všechna videa a snímky slouží pouze jako referenční. Skutečné výsledky se mohou lišit. Vždy dodržujte místní zákony a předpisy a před letem se ujistěte, že dron/letadlo má příslušné licence a povolení k užívání vzdušného prostoru.
[1] Aby bylo možné měřit teplotu až do 2912 °C, je třeba zvlášť zakoupit filtr s neutrální hustotou infračerveného záření.
[2] Srovnání maximálních poměrů přiblížení řady Zenmuse H30 a řady H20. Údaje byly naměřeny v laboratoři společnosti DJI.
[3] Srovnání nejdelší měřicí vzdálenosti laserových dálkoměrů řady Zenmuse H30 a řady H20. 
[4] Data byla naměřena v laboratoři DJI. Rozsah měření se může lišit v závislosti na materiálu a tvaru testovaného objektu a také na vlivu úhlu natočení kardanu, okolního světla a povětrnostních podmínek, jako je déšť nebo mlha. Pokud laserový puls zasáhne několik cílů, jeho energie se rozloží, což může snížit měřitelný dosah.
[5] IR světlo a NIR osvětlení jsou podporovány pouze při použití kamery se zoomem. NIR osvětlení se aktivuje až po startu. Pokud je přídavné NIR osvětlení aktivováno jako první, zapne se současně i IR osvětlení.
[6] Srovnání rozlišení infračervených termokamer řady Zenmuse H30 a řady H20. Data byla naměřena v laboratoři DJI.
[7] Funkce ultra vysokého rozlišení (UHR) by měla být aktivována předem. Při aktivaci nočního režimu se funkce vypne.
[8] Měření teploty není podporováno, pokud infračervená termokamera pracuje v režimu vysokého rozlišení.
[9] K dispozici samostatně.
[10] Srovnání nejvyšších měřitelných teplot infračervených termokamer řady Zenmuse H30 a řady H20. Údaje byly naměřeny v laboratoři DJI.
[11] Noční režim a elektronické odstraňování mlhy nelze používat současně.
[12] V kontrolovaných laboratorních podmínkách lze dosáhnout krytí IP54 podle normy IEC 60529. Stupeň ochrany není trvalý a může se snížit v důsledku opotřebení výrobku.

Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše