Focus track

Záběry v profesionální kvalitě jsou díky technologii FocusTrack snadné. Tato snadno použitelná sada inteligentních režimů sledování zahrnuje Active Track 3.0, Spotlight 2.0 a Point of Interest 3.0. Jejich spojení je mocnou kombinací, která vám umožní zcela uvolnit svou kreativitu.

ACTIVETRACK 3.0

Sledování předmětů a vyhýbání se překážkám je díky nejnovější verzi technologie DJI ActiveTrack plynulejší než kdy jindy. Díky lepšímu vyhledávání cest a rychlejší a přesnější predikci ztracených objektů udržuje tato technologie váš objekt ve středu rámečku, i když se pohybuje za stromem nebo jinou překážkou.

SPOTLIGHT 2.0

V tomto praktickém režimu můžete volně létat, zatímco fotoaparát zůstane fixován na jeden objekt. Jednoduše vyberte OBJEKT a dívejte se na něj z různých úhlů pohledu. Ideální příležitost pořídit působivé záběry bez nutnosti ruční manipulace s kamerou.

POINT OF INTEREST 3.0

POI 3.0 je přímým následovníkem POI 2.0 a zlepšení doznal zejména při rozpoznávání plochých povrchů. Tam, kde by POI 2.0 mohl během sledování ztratit cíl, tato vylepšená funkce tak neučiní. POI 3.0 je nyní také schopen dynamicky sledovat pohybující se objekty, jako jsou lidé, auta a lodě.

Plánování mapovacích misí
Mapovací mise

Nechte dron rychle a efektivně nasnímat i rozsáhlé území. Mise lze kdykoliv pozastavit a po výměně akumulátorů pokračovat.

3D skenování

Detailně plánované mise pro skenování objektů z více stran a pod různými úhly. Složený model je díky tomu detailnější a přesnější

Koridor

Jednoduché plánování koridoru jako silnice, železnice, vodní toky, nebo inženýrské sítě. Koridor je rozdělen na jednotlivé úseky.

Máte otázku?
Máte otázku?Váš dotaz zodpovíme do druhého pracovního dne.Jméno a příjmeníVaše zprávaOdeslat
Získejte přehled
o legislativě v oblasti dronů
Více
Získejte povolení
od Úřadu civilního letectví
Více
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše