DJI ENTERPRISE DAY na Suchdole

Vytvořeno06.10.2023
počet zhlédnutí: 89

Na ČZU v Praze Suchdole proběhla největší letošní akce DJI Telink, přišlo na 120 odborníků

V úterý 19. září se v prostorech Kruhové haly v areálu České zemědělské univerzity (ČZU) uskutečnila největší letošní akce DJI ENTERPRISE DAY. Na programu byly kromě přednášek také letové ukázky – mezi největší zajímavosti patřila dokovací stanice DJI Dock a zemědělský dron DJI Agras.

Celý DJI ENTERPRISE DAY byl rozdělen do tří bloků přednášek. Po úvodním slově šéfa DJI Telink, Jaroslava Řešátka, byly na řadě přednášky odborníků na téma drony pro průmysl a geodézii. Kruhová hala v kampusu ČZU byla téměř plná, na akci dorazilo na 120 odborníků; vstup na akci byl volný.

Odborníci z firmy Geopen se ve své přednášce zaměřili na praktické zpracování leteckých snímků a měřící techniku Geomax. První blok zakončila přednáška využívání dronů ve stavebnictví, které je stále častější. Své poznatky z praxe sdělili Tomáš Hladina a Lukáš Kutil z firmy Strabag, zaměřené na dopravní a pozemní stavitelství.

Téma drony a bezpečnost se věnovalo využití dokovací stanice DJI Dock, praktické využití nastínil Tomáš Mrva z firmy DJI Telink. Součástí tohoto bloku bylo i vysvětlení, jak lze využívat robotické prostředky pro ochranu kritické infrastruktury (přednáška firmy AgentFly a Accur8vision) nebo jak lze využívat data například pro optimalizaci dopravních tras ve vytížených metropolích (Data from sky).

Drony v zemědělství jsou téma, které ukazuje, jak efektivně se dají využít omezené prostředky. Závěr akce DJI ENTERPRISE DAY vyplnila přednáška odborníků z České zemědělské univerzity a firmy John Deere, světového leadera na poli zemědělské techniky.

V krásném počasí babího léta bylo možné přímo v prostorech ČZU provést letové ukázky dvou zajímavých dronů – poprvé v České republice se představila dokovací stanice DJI Dock určené k ochraně objektů a kritické infrastruktury a unikátního zemědělského dronu DJI Agras T30, který je schopen pojmout až 30 litrů tekutiny nebo granulátu

Odkaz na video a galerii fotek

https://www.youtube.com/watch?v=7u2Arts2to0

Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvku
Zeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku
Přidat reakci
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše