Zveme Vás na DJI ENTERPRISE DAY

DJI Telink v září pořádá největší akci zaměřenou na profesionální drony, v české premiéře se zde ukáže DJI Dock

Tradiční oborová akce DJI Enterprise Day se letos koná 19. září v prostorách České zemědělské univerzity.

Na programu jsou přednášky předních odborníků, pomyslnou třešničkou na dortu pak bude národní premiéra technologie DJI Dock.. . . DJI ENTERPRISE DAY je největší letošní akcí zaměřenou na profesionální bezpilotní stroje značky DJI. Celý den je rozdělen do tří bloků přenášek.

Jako první jsou v úterý 19. září připraveny dvě přednášky na téma drony pro průmysl a geodézii. Cenné poznatky předají posluchačům odborníci z firmy Geopen, která se dlouhodobě věnuje geodetických pracím a dále firma Strabag, rakouská firma zaměřená na dopravní a pozemní stavitelství.

Ještě během dopoledne je připravena přednáška na téma drony a bezpečnost. Úvodní půlhodinu vyplní jednatel DJI Telink, Jaroslav Řešátko, následovat budou tři přednášky firem Tacticware, MaxProgres, RCE, Data from Sky, Agentfly a letové ukázky.

Drony v zemědělství jsou téma, které je stejně aktuální jako bezpečnost nebo nasazení bezpilotních strojů v průmyslu.

Závěr akce DJI ENTERPRISE DAY tak vyplní přednáška odborníků z České zemědělské univerzity a firmy John Deere, světového leadera na poli zemědělské techniky. Poprvé v České republice představí DJI Telink revoluční řešení DJI DOCK který slouží na ochranu objektů a kritické infrastruktury. Během celého dne jsou pak připraveny dva hodinové bloky pro letové ukázky a závěr vyplní neformální networking.

Vstup na akci je zdarma, registrovat se můžete zde:Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše