Identifikace poruch mimo viditelné spektrum
Termovizní kammery

Kromě běžné optické kontroly lze fotit objekty pomocí speciálních snímačů. K práci lze použít optické, multispektrální i termovizní kamery. Následně lze vytvořit celkovou mapu se zvýrazněním porušených částí určených k opravě.

Snadná detekce závad

Identifikujete snadno a rychle poruchy střešních krytin plochých střech.

Termovizní inspekce
Identifikace vadných spojů

Pomocí termovizní kamery snadno identifikujte technologie vystavené nadměrnému zahřívání. Dnešní drony a jejich kamery jsou navrženy pro maximální jednoduchost použití. Snadno lze volit teplotní rozsah, nebo různé barevné palety.

Speciální nosiče

Máme dlouholeté zkušenosti se stavbou bezpilotních letadel na míru. Trendem výrobců v posledních letech je vyrábět kompaktní zařízení s vlastními běžnými snímači. V případě speciálních snímačů a detektorů je nutné sestavit řešení zákazníkovi na míru. Jsme schopni vyřešit vše pro provoz. Stabilizovaný držák, napájení, dálkové ovládání, záchranné systémy a mnoho dalšího. Flexibilně vyvíjíme vlastní mechanické díly i elektroniku.

Detekce plynů a stav ovzduší
Vyhodnocení znečištění

Oblast lze mapovat ruční pilotáží, pro přesnější měření je vhodné do bezpilotního prostředku vložit předem naplánovanou trasu. Pro rychlou analýzu provádíme měření dat v reálném čase. Data pro tvorbu map a podrobnějších reportů zpracováváme v řádu hodin až dní.

Doporučujeme
Zenmuse H20T Basic Care - Termokamera

Zenmuse H20T Basic Care - Termokamera

Nová multi-senzorová zoomovací 4K kamera určená pro modely Matric...
Detail
Zenmuse L1 Basic Care - 3D skener a Lidar

Zenmuse L1 Basic Care - 3D skener a Lidar

První laserový skener od DJI. Zenmuse L1 integruje modul Livox Li...
Detail
Máte otázku?
Máte otázku?Váš dotaz zodpovíme do druhého pracovního dne.Jméno a příjmeníVaše zprávaOdeslat
Získejte přehled
o legislativě v oblasti dronů
Více
Získejte povolení
od Úřadu civilního letectví
Více
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše